Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by 40:15 View Post
    ponovo govnjicki sve prosipa kao u davis cupu
    Bože pomozi.
    Originally posted by NI View Post
    Bravo momci! Pobjeda nad Mauom-Vazelanom je strasan uspjeh. Nisam nikada vidio da Novak igra bolje dubl, a Troicki, ako ista, je bio malo bolji.
    Kakav naboj i emocije. Neverovatan meč, bolji od većine sing mečeva do sad.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #47
      Французи ће запамтити Виктора,, опет им запржио чорбу...
      sigpic

      Comment


      • #48
        Auuuu sta smo gledali..bravo za obojicu, kako su igrali.

        Kakav mec, a podrska sa tribina, jos ne mogu da dodjem sebi od radosti

        Ovo je mmogooo bolje nego u Madridu, publike na svim mecevima, koja atmosfera,ma bravooooo
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • #49
          Odgledah meč, prezadovoljna pobedom ali zabrinuta za Novakov lakat.
          Viktor opet izdominirao Francuze (namerna gramatička greška)
          Publika...sve je tu...

          Što neko reče R.I.P DK živeo ATP Cup...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • #50


            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #51
              Kako užasno igra Felix. Obično se po početku sezone može naslutiti kod mladih igrača ima li se čemu nadati, a kod njega se samo vidi da je u kanalu u koji je ušao u drugom dijelu prošle sezone. Sezona jeste duga, ali ovo ne obećava.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • #52
                Kirijos mentalno mnogo stabilniji igrac od Cicipasa [emoji3]
                Cicipas prvo slomio reket i usput povredio oca, a posle u besu udario lopticu i Lajani mu uzeo poen...

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #53
                  Nemam adekvatne reči da opišem ovo ponašanje. Da sam na mestu Apostola, opalio bih mu 2 šamara.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #54
                    Trebao je Lajani da sudi default i da Kirijos pobedi

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #55
                      Kirijooooss
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #56
                        Izgleda da jedini Nik shvata ovaj turnir kao egzibiciju, igra opusteno a dobija sigurno je tu i Hjuitov uticaj. Svaka cast
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • #57
                          Ma jel to pogrbljeni pobedio? klasika kroz TB jer za drugo i nije

                          Comment


                          • #58
                            Bogami ume ponekad i 7:5 i 6:4.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by MareLFC View Post
                              Bogami ume ponekad i 7:5 i 6:4.




                              Što Stefanos danas prebi starog ni krivog ni dužnog
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • #60
                                A gdje su dezurni dusebriznici da isprozivaju klosara Cicipasa. Sad je to simpaticno a da je Nik sa druge strane bio bi najveci ludak na svijetu


                                Udari oca reketom,raskrvari ga,pa mu mater drzi govor na klupi,pa iduci gem nabija lopticu prema ocu,pa opet mater silazi i na kraju otac se povlaci i sjeda gore medju igrace...

                                Comment

                                Working...
                                X