Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Zverev je trofejniji od njega, imaju isti broj velikih titula, a Zverev je mladji.
    Imali su do sada. Sada je Danil uzeo ATP kup. Imaju slične rezultate ali Danil je zreliji. Ima veći kontinuitet.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Imali su do sada. Sada je Danil uzeo ATP kup. Imaju slične rezultate ali Danil je zreliji. Ima veći kontinuitet.
      ATP kup je timsko takmicenje, kako to mozes da poredis?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        ATP kup je timsko takmicenje, kako to mozes da poredis?
        Pa tako što je momak osvojio titulu za svoju reprezentaciju. Kao Olimpijske igre. Endi Marej je olimpijski šampion, nije Velika Britanija.

        Kakve to veze ima što je timsko takmičenje? U fudbalu ako reprezentacija osvoji zlato na SP svi igrači i članovi tima su svetski šampioni.

        Comment


        • Pa zato sto ne mozes da osvojis timsko takmicenje ako nemas tim, a kako Zverev da osvoji kad mu je drugi igrac Struff, za razliku od Medvedeva kojem je drugi igrac Rublev.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa zato sto ne mozes da osvojis timsko takmicenje ako nemas tim, a kako Zverev da osvoji kad mu je drugi igrac Struff, za razliku od Medvedeva kojem je drugi igrac Rublev.
            Pa nije to tema. Momak je osvojio, dobiće neku medalju, repliku pehara za svoju vitrinu ili slično. Samo sam rekao da ima najviše velikih trofeja od četvorice mladih. Vrlo je konstantan poslednje 2 godine ali je izuzetan na 2 seta. U 3 znatno slabiji.

            Ti okrenula priču ko je u pravu.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Pa tako što je momak osvojio titulu za svoju reprezentaciju. Kao Olimpijske igre. Endi Marej je olimpijski šampion, nije Velika Britanija.

              Kakve to veze ima što je timsko takmičenje? U fudbalu ako reprezentacija osvoji zlato na SP svi igrači i članovi tima su svetski šampioni.
              Samo je velika razlika u tome što je fudbal timski sport. Što je olimpijsko zlato u dublu nešto gdje od početka do kraja igra taj igrač i direktno utiče na rezultat. Zar Cicipasu da spočitavamo što nema ATP kup?

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Pa nije to tema. Momak je osvojio, dobiće neku medalju, repliku pehara za svoju vitrinu ili slično. Samo sam rekao da ima najviše velikih trofeja od četvorice mladih. Vrlo je konstantan poslednje 2 godine ali je izuzetan na 2 seta. U 3 znatno slabiji.

                Ti okrenula priču ko je u pravu.
                Nisam okrenula, samo sam rekla da Zverev ima vise trofeja, da je mladji, a da imaju isti broj velikih turnira.
                A ti si ubacio atp kup, koje je timsko takmicenje, a ne individualno.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by boris03 View Post
                  Samo je velika razlika u tome što je fudbal timski sport. Što je olimpijsko zlato u dublu nešto gdje od početka do kraja igra taj igrač i direktno utiče na rezultat. Zar Cicipasu da spočitavamo što nema ATP kup?
                  Nisam ja ulazio sada u knjige sporta. Uspeh pripada svim učesnicima u okviru tima. Znači Rusija je šampion ali je i Danil šampion. Čovek je prosto, uz ostale saigrače, osvojio titulu. Pored Rubleva, trenera, dubl igrača i on je šampion. Ako je još neko od njih osvojio sličan trofej npr. Davis Cup onda ok. Konkretno Saša.

                  Za mene on ima taj trofej. Da sam ga ja osvojio umesto njega rekao bih da sam osvajač ATP Kupa u ekipnoj konkurenciji. Nema ničeg lošeg u tome.

                  Hteo sam da kažem da daje momak najbolji utisak. Postrojio je na WTF sve najbolje igrače, svih 5 pobeda bez poraza.

                  Ja ga smatram najboljim od svih njih i uračunao sam mu ATP Kup.

                  Vi dalje vodite raspravu o Pravilniku o dodeli trofeja

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Nisam ja ulazio sada u knjige sporta. Uspeh pripada svim učesnicima u okviru tima. Znači Rusija je šampion ali je i Danil šampion. Čovek je prosto, uz ostale saigrače, osvojio titulu. Pored Rubleva, trenera, dubl igrača i on je šampion. Ako je još neko od njih osvojio sličan trofej npr. Davis Cup onda ok. Konkretno Saša.

                    Za mene on ima taj trofej. Da sam ga ja osvojio umesto njega rekao bih da sam osvajač ATP Kupa u ekipnoj konkurenciji. Nema ničeg lošeg u tome.

                    Hteo sam da kažem da daje momak najbolji utisak. Postrojio je na WTF sve najbolje igrače, svih 5 pobeda bez poraza.

                    Ja ga smatram najboljim od svih njih i uračunao sam mu ATP Kup.

                    Vi dalje vodite raspravu o Pravilniku o dodeli trofeja

                    Ključna stvar- ti ga smatraš što ne znači da moraju i ostali...

                    Brkaš pojmove konstantno...ili namerno provociraš...treće ne postoji...

                    Broje se samo trofeji koje je igrač osvojio a ne tim...

                    Pominješ i DK...Tek to nema veze sa ATP kupom...

                    Ali i tu ću te demantovati...dešavalo se da teniser budeo deo DK tima, a ne odiga ni jedan meč za taj tim...i npr... taj tim osvoji titulu...

                    Ti i dalje brojiš da je i taj igrač učestvovao u osvajanju titule?

                    Neko je pomenuo Cicipasa gore...Sjajna paralela...On je super igrač, ali sa kim on da se na da uzme neko ekipno takmičenje?

                    Što više čitam šta pišeš sve više imam osečaj da tenis pratiš od 2011...

                    A eto ima nas koji se sećamo i Svetskog kupa, koji smo btw i osvajali i to 2 puta 2009. i 2012... (msm na našu reprezentaciju) i to kao ekipa koja je poslednja uzela titulu-posle toga je takmičenje ukinuto...pa DK, ATP kup...Pa Hopman kup, Fed kup itd...

                    Evo ti Kirjosa npr...Da li neko pominje da on ima Hopman kup titulu? Ne...a eto to je ekipno takmičenje...

                    Da si kao primer uzeo OI to je nešto drugo...ali sva ova takmičenja koja sam gore navela više imaju neku drugu simboliku i ne broje se u rekorde...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • ja pratim redovno od '15. sta je tu lose

                      sad kad mi dosadno,pogledam stare meceve i ql mi

                      volim nase,a pod nasima mislim na moniku
                      Wizard

                      Comment


                      • Nije loše...ali koliko sam primetila ti ne forsiraš svoje mišljenje po svaku cenu ubeđujući druge da nisu u pravu...Pri tom, svakako ne, na provokatorski način...Ne iznosiš neutemeljene tvrdnje, pa kada te neko demantuje, npr.neka od ovdašnjih žena ne svedeš diskusiju na lični nivo...

                        Послато са G3121 помоћу Тапатока
                        Last edited by Marija81; 09-02-21, 09:36.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Zreb za ATP kup

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kanada dobila u finalu Španiju.

                            Comment

                            Working...
                            X