Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno koliko Srbija Novaku znači, svaka čast

    Comment


    • за бодове смо се некако снашли, а нико да објави колико су лове добили као први...


      Last edited by Žika; 12-01-20, 15:02.
      sigpic

      Comment


      • Najdraže mi zbog onih kmečavaca koji su kmečali kako Novak ne voli da igra za Srbiju..

        In your face kmečavci..
        Srbija je prvak sveta..

        Comment


        • Novače, delijo, svaka ti čast!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Дуци са овим поенима иде са 34. места на бр.26
            sigpic

            Comment


            • Bravooooooooo momci, kako su igrali srcem, kolika zelja, jedinstveni su, kakav duh...radost velika

              Atmosfera fantasticna, koliko su samo srecni i doneli nam svima veliku radost
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Hahah kakvi ate vi ludaci, da ne kazem od milosti budalice
                Jest sada vas sve volom i nemojte da me ljutite i Markica da mi dirate
                On je tu jer Novak tako hoce, dobar sparing partner (zamalo da osvoje Dohu prosle godine, tj zamalo da udju u finale ), vezbaju jogu sigurno u paru i tako

                Svaka cast Duciju, bas me je prijatno iznenadio, verovatno kao i sve, nadam se da ce sve ovo preneti na sezonu i formu i ovu energiju.

                Bigami i Viktor odigrao svaki dubl majstorski. Malo onaj prvi volej na mrezi bio nezgodni flesbek, ali sve se to sredilo, jer Vica kad igra za reprezentaciju ostavlja srce. Servirao bogovski.

                Novak... mislim covece boziji da te nema trebalo bi te izmisliti!
                Celu njegovu karijeru govorim...kakav covek ...jbt KAKAV COVEK! [emoji173]

                Ne moze onakav dubl majstor kao sto je bio Zimonjic, da bude los trener. Viskovic stalno ponavlja da ima opasnu memoriju i da je vrstan analiticar, a iako smiren, stalozen, kakvu samo strast ima za ovom igrom. I bas je sjajno sto smo mnogo toga mogli da cujemo u pauzama.

                Kad sam pomenula Viskovica, e svaka cast i njemu na celonocnim i jutarnjim prenosima, nasmejao me par puta (na Novakovoj mec lopti za fianle: nadam se da direktor spava, dao bih celu platu sada za as[emoji173]), volim tu njegovu strast.

                Svaka cast ljudi, malo se ko ovome nadao!





                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  за бодове смо се некако снашли, а нико да објави колико су лове добили као први...


                  Milojević uzeo 137 soma, kakav doktor.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • što se mene tiče sad završio dubl Bravooooo momci.

                    Comment


                    • jao sk prenosio a moj operater sve ukinuo, samo sos ostavio....ubicu se...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Bravo, nisam verovao da mogu da uzmu dubl.
                        I ja sam mislio da Srbija nema sansi, sve dok Novak nije pozvao navijace da ostanu! Tada sam shvatio da misli ozbiljno.

                        Comment


                        • Odličan su dubl odigrali. Niko da pohvali Troickog, odličan je bio( za svoje standarde )..
                          Sve vreme je bio maksimalno fokusiran da ne pogreši kao na DC, videlo se to iz aviona. Odličan fokus.

                          Nole šta reći?
                          Paklena momčina, servis, ritern, dijagonale, tukao je k'o sveti ilija.

                          Moram da odgledam meč sa Nadalom, nisam mogao da ga gledam, ima li dje?

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Odličan su dubl odigrali. Niko da pohvali Troickog, odličan je bio( za svoje standarde )..
                            Sve vreme je bio maksimalno fokusiran da ne pogreši kao na DC, videlo se to iz aviona. Odličan fokus.

                            Nole šta reći?
                            Paklena momčina, servis, ritern, dijagonale, tukao je k'o sveti ilija.

                            Moram da odgledam meč sa Nadalom, nisam mogao da ga gledam, ima li dje?
                            Imaš na SK1 od 19:30 💪

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Dobar je bio Viktor, pomalo u grču sa razlogom. Kad zapuca mrežu u drugom gemu setio sam mu se žene..... Nekako mi žao što Janko nije bio bar na klupi.

                              Comment


                              • Troicki da je pametan, kao sto nije, treba da se skroz prebaci na dubl
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X