Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dublo oko pola 2?

    Comment


    • A sto se tice publike, bila je veoma korektna. Ipak je timsko takmicenje, ne moze se ocekivati ista atmosfera kao na drugim turnirima. Steta, sto rudonja nije malo iskusio ovoga

      Comment


      • Chas tenisa zavrsen, sad nam treba mirikl
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Čestitke
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • ne smem da ni pomislim da troicki ponovo za*ere finalni mec, mislim da bi otiso u penziju..

            Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Ako je dc mozes ometat igraca prije 2.servisa? Ok
              Ne mozes, ali ti smaras, jer se ne secam da sam te za vreme DC ikada cula da ovoliko poredis navijace jedne reprezentacije i navijace na GS za stranca, kao sada. Ja ponavljam ovoliko vatrenih Srba ni po Srbiji ne bi sakupili, ali ovo je dijaspora, oni imaju drugacijie emocije. Uostalom i Spanci su Novaka ometali, nisi se oglasavao.
              A koliko se ometa server, isto toliko i primac, ali narod glup i ne kapira.
              A ti dosadan. Ne znam sta hoces da dokazes samo.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Treba i fudbalska repka da igra domaće u Australiji, Čikagu ili negde u Kanadi.

                Comment


                • Prvi set je bio ocekivan i bas po automatizmu se odvijao, Novak ovo radi Nadalu na betonu, a posebno u Australiji, taj beton mu najvise odgovara jednostavno ali drugi set je prilicno iznenadjenje sto se tice Nadala. Mozda se Novak malo ususkao posle prvog seta, mozda je mislio zavrsice mec lagano, svakako vjerujem da bi tesko izgubio i da je izgubio drugi set ali je Nadal neke stvari promijenio, mnogo vise izlazio na mrezu, igrao servis/volej, poceo da pogadja bekhendom, borba je bila dobra. I najvaznije Nadal je vrhunski servirao kad mu je god bio potreban servis nasao ga je.

                  Novakov servis je ponovo oruzje i to je najbitnija stvar trenutno. Mislim da je odlazak Gebharda veliki udarac za njega i da ga niko ne moze spremiti kao Austrijanac medjutim poceo je da radi na tome da skracuje poene, vidi se plan i zelja da se produzi karijera. Novak se nalazi u komfornoj zoni kad igra protiv Nadala na betonu, jednostavno udara cistije, ravnije, moze lakse da ga probija i ako je na nivou da se brani bekhendom do iznemoglosti. Malo mora zabrinjavati Nadala kako ne moze da riternira forhendom protiv Djokovica.

                  Ipak Nadal ce lakse izlaziti na kraj sa ovim mladim snagama od Djokovica i neki dan je Medjedov zamalo pobijedio Novaka, ucinio ga nesigurnim, izbacio iz te komforne zone, umorio ga. Sve ono sto Nadal ne moze odavno na betonu Medjedov, ali ne samo on vec i Ciciban, Sandra, Kacanov, pa i Sapovalov mogu. I to jeste problem za Novaka, manji za Nadala.

                  Sto se tice publike ovo je timsko takmicenje, samim tim atmosfera je uzavrela, da su Argenticni bitni to bi tek haos bio. Naravno ne podrzavam ovakvo ponasanje publike ali za razliku od Mastersa i Slemova ovo se uvijek desavalo, makar od kad ja pratim a to je od vremena SRJ i evro-africke zone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kunu Agueru je samo krivo što mu je miljenik počišćen.
                    Sad još samo dubl da se dobije, ako i ne bude opet odlično ovo je bila ne može biti bolja priprema za AO, a usput smanjena bodovna razlika.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Treba i fudbalska repka da igra domaće u Australiji, Čikagu ili negde u Kanadi.
                      Ja sam rekla sve reprezentacije da igraju u Australiji. Skupo, ali vredi.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ne mozes, ali ti smaras, jer se ne secam da sam te za vreme DC ikada cula da ovoliko poredis navijace jedne reprezentacije i navijace na GS za stranca, kao sada. Ja ponavljam ovoliko vatrenih Srba ni po Srbiji ne bi sakupili, ali ovo je dijaspora, oni imaju drugacijie emocije. Uostalom i Spanci su Novaka ometali, nisi se oglasavao.
                        A koliko se ometa server, isto toliko i primac, ali narod glup i ne kapira.
                        A ti dosadan. Ne znam sta hoces da dokazes samo.
                        Kako mozes da mi kazes da sam dosadan. Totalno nepristojno

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ja sam rekla sve reprezentacije da igraju u Australiji. Skupo, ali vredi.
                          Zasto sve kad nemaju sve jednaku podrsku u Australiji

                          Comment


                          • Trenutno je razlika samo 515 poena, Djokovic uzima 19. set zaredom protiv Nadala na betonu, u H2Hu povecao vodjstvo na 29-26.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Zasto sve kad nemaju sve jednaku podrsku u Australiji
                              Košarkaška u Čikagu, da se sjate i iz Kanade naši, a fudbal u Australiji. 15000-20000 mesta, gotiva atmosfera.

                              Tačno bi se sklonili od ove toksične domaće atmosfere gde je podrška uslovna i postoji samo kada se osvoji nešto.

                              Dobra ideja, poslaćemo Olja i ja dopis našim savezima.

                              Djokovićevi najveći protivnici u najjačoj eri

                              1) Sam sebi

                              2) Pepe Imaz

                              3) Vavrinka

                              4) Neki random anonimus koji će u kombinaciji sa prvim faktorom da ga pobedi

                              5) Nadal

                              6) Federer
                              Last edited by Cassius Clay; 12-01-20, 12:14.

                              Comment


                              • Sprdnju na stranu. Novakov nivo je top. Vi ste zabrinuti za kondiciju, ok mozda bi mogao na 3 dobijena imati nekih problema, ali prvo ga netko treba odvuci do 5.seta da to vidimo, a trenutno na ovom kontinentu ne vidim igraca koji moze nesto slicno(ostaje pitanje Rogerove pripremljenosti za pocetak sezone).

                                BH DTL kako ga je skuzio taj udarac, kao u najboljim danima i jos Ziki kaze ne trazi ju ako nije sigurna, a ja ne znam da li je gresku napravio jednu kad ju je potegnuo. To je totalni missmatch u ovom matchupu i Novak to uvijek dobro iskoristi. Malo srece u TB par paraleli i 2.set je otisao na njegovu stranu.

                                Rafa je 2.set stvarno dobro odigrao i ostaje pitanje zasto u posljenja tri meca tek nakon sat vremena pronalazi svoju igru

                                A sad dubl, mislim da favorita nema jos je 3.set super tb tako da maksimalno otvoren mec.

                                Urose stavi Nadal ali u zagradi na zemlji. Na betonu je to suva dominacija

                                Comment

                                Working...
                                X