Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Nadal je u drugom setu dosta prisao, bio je u prvom na tri metra od osnovne, a u tom setu je bas pociscen. Znaci mora agresivnije, da izbaci slajs i da nadje probojnost u forhendu protiv Djokovica. Djokvoic je nestvarno agresivan na betonu protiv Nadala.



      sigpic

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Djoka u Australiji, nema se tu sta puno za reci, definicija moci. Mislim da je Nadal odigrao fenomenalan drugi set i u tim stvarima treba traziti pozitivine stvari za dalje.
        Nadal je izuzetno igrao 2. set protiv, u danim uslovima, jaceg protivnika. I bio je blizu da ga uzme. Paravi sampion!

        Originally posted by Vladan View Post
        Ipak Nadal ce lakse izlaziti na kraj sa ovim mladim snagama od Djokovica i neki dan je Medjedov zamalo pobijedio Novaka, ucinio ga nesigurnim, izbacio iz te komforne zone, umorio ga. Sve ono sto Nadal ne moze odavno na betonu Medjedov, ali ne samo on vec i Ciciban, Sandra, Kacanov, pa i Sapovalov mogu. I to jeste problem za Novaka, manji za Nadala.
        Prije par mjeseci si bio najavio da je Medvedev najbolji da ce biti nezaustaviv. Gledano s te tacke, juceresnj poraz je neuspjeh za Danila. Ali iz dansnjeg kometara izgeda da smstras tijesni poraz Medvedovim uspjehom. Sto se promijenilo?

        Comment


        • Ne igra Rafa dubl. Busta i Lopez su par.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Prije par mjeseci si bio najavio da je Medvedev najbolji da ce biti nezaustaviv. Gledano s te tacke, juceresnj poraz je neuspjeh za Danila. Ali iz dansnjeg kometara izgeda da smstras tijesni poraz Medvedovim uspjehom. Sto se promijenilo?
            Da ce biti najbolji, on to jos uvijek nije, pritom ima ozbiljnih problema sa samim sobom, pa ona reakcija na Lajanija je uzasna, dok se god te stvari desavaju nece ispuniti svoj puni potencijal. Ono sto mora DJokovica da zabrinjava je da je imao totalnu kontrolu, laganu situaciju za 2-0 u drugom setu i da je onda postao krajnje inferioran, a da ocigledno nema fizikalije kao nekad da lomi protivnika umorom kao sto je radio Mareju. Onaj poslednji poen protiv Rusa je bio nevjerovatan, ali cista sreca da se ne lazemo. Ovaj kad udje u zonu i sve vraca Novaka cijedi maksimalno.

            Takvu kontrolu je imao i u Sincinatiju pa je na kraju Rus pobijedio i to jer je poceo da servira dva prva servisa. Jednostavno Medjedov ga totalno izbaci iz ritma i to ce itekako biti problem u buducnosti. Igracki oni su vec sad jako blizu, tako da ce taj match up biti bas problematican za Novaka, dok ce biti nesto laksi za Nadala ali finale USO je opomena i za njega. Prilagodljiv je Medjedov.
            sigpic

            Comment


            • Novaku odgovaraju Nadalove pauze između poena. Sa tim i Novak dolazi do daha. Nadal ima neki standardan ritam koji Novaku savršeno odgovara.
              Sdruge strane kada igra protiv igrača koji prave male pauze između servisa i uz to znaju da igraju duge iscrpljujuće razmene sa Novakom, to Novaku pravi probleme.

              Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Zasto sve kad nemaju sve jednaku podrsku u Australiji
                Mislim na srpske reprezentacije, u mnogim sportovima.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Kako mozes da mi kazes da sam dosadan. Totalno nepristojno
                  Jeste. Ali, kada sam pristojna pravis se nemust i ignorises ono sto ti objasnjavam. Vidis kako sada odmah reagujes, a mozda i shvatis/prihvatis ono kako jeste.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Nisam bas najbolje upoznat sa propozicijama takmicenja, jel to dozvoljeno da se menjaju parovi uochi mecha?
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • zeka peka

                      Rafa je ocito mrtav. Ili se boji duplogporaza od Novaka ne znam ni sam. Onda je i protiv Belgije trebao pustiti Lopeza. Nije da su Busta i Lopez bilo nesto pretjerano uvjerljivi

                      Comment


                      • Originally posted by Dekson View Post
                        Nisam bas najbolje upoznat sa propozicijama takmicenja, jel to dozvoljeno da se menjaju parovi uochi mecha?
                        Naravno da da...Ne znam tačno koliko pre meča je dozvoljeno (koji je krajnji rok za izmenu) ali da, dozvoljeno je.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Rafa kaže dogovor tima, ali i manjak energije (parafraziram)
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Mislim da je ipak zenidba u pitanju
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Bolji je spanski dubl ipak, Lopez je ubjedljivo najbolji teniser na terenu ako pricamo iskljucivo o dublu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Troicki
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X