Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Očekujem sutra Bustu na Lajovica, a Aguta protiv Novaka.
    To bi bilo logicno.

    Comment


    • Ma kakvi, Nadal "mora" da igra.

      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Lajovic Agut, Djokovic Nadal.

        Da li Lajovic moze da dobije Bautistu?

        po meni jako jako teško.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          To bi bilo logicno.
          Zasto je to logicno? Vrlo lako se moze desiti 0:2 i parovi da ni ne znace nista. Jer Busta nije favorit protiv Lajovica, niti Agut protiv Novaka, dok Agut protiv Lanovica je siguran bod s obzirom na Agutovu igru.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Lajovic Agut, Djokovic Nadal.

            Da li Lajovic moze da dobije Bautistu?

            po meni jako jako teško.
            Agutov stil je potpuno drugaciji od Aliasimea i Hacanova, morace mnogo vise da se radi za poene. Pitanje je i koliko su spremni ako se mec oduzi, obojica su u 2 seta zavrsavala ovih par meceva. Svakako da je Spanac favorit.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Biće tu na sigurnu varijantu. Neće Španci da rizikuju . Koliko ovo znači Nadalu i timu toliko ako ne i više Novaku i drugarima iz tima.

              Ubedjen sam Duci - Agut Nole - Rafa.
              Veliki favorit je Agut.
              Biće pakleno teško.
              Kako su se samo Španci provukli na ovom kupu da to nije normalno. Samo sam se njih bojao u potencijalnom finalu.

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Da li mozemo da uzmemo ovo sranje?
                Mozemo ali samo pod uslovom da nekako Lajovic dobije Aguta.
                Kako? To ne zna ni on sam.
                Mislim da ce Novak otresti Nadala, ali da u dublu sanse nemamo.
                Tako da vrlo verovatno Spanija uzima i ovo.
                Medjutim odlicna stvar je sto se brdo bodova zaradjuje ovde.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pre ce Lajovic Aguta da pobedi nego Novak Nadala,Novak je riknuo u ova dva meca,nema sanse da se oporavi dovoljno za dug mec,jedino ako je Nadal u losoj formi pa ga Novak na brzaka isprasi.

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Zasto je to logicno? Vrlo lako se moze desiti 0:2 i parovi da ni ne znace nista. Jer Busta nije favorit protiv Lajovica, niti Agut protiv Novaka, dok Agut protiv Lanovica je siguran bod s obzirom na Agutovu igru.
                    To je zdrava logika sto pricas. Ona se bazira na sigurnom bodu. Medjutim, da bi tvoja logika funkcionisala treba da budu zadovoljeno nekoliko uslova.

                    *mora Agut da ima vise od 90% sansi da dobije Lajovica. (zadovoljeno)
                    *mora Novak imati vise od 50% sansi da dobije Aguta. (zadovoljeno, ako Novak nije jako umoran)
                    *mora Lajovic imati 50% da dobije Bustu. (nisam siguran da je to zadovoljeno)
                    *mora Nadal imati 30% sansi da dobije Novaka (nisam siguran da je to zadovoljeno, jedino ako je Novak jako umoran; od USO 2013, na hardu Novak vodi 17:0 u setovima)
                    *mora Nadal vise izmoriti Novaka od Aguta tako da Novak ne moze da pruzi veliku partiju u dublu (nije zadovoljeno)

                    Originally posted by Sandugp View Post
                    Da li mozemo da uzmemo ovo sranje?
                    Da cujem i negativno misljenje o ATP kupu. Doduse, jezik ti je pretjeran.

                    Kup je zanimljiv za gledat ali je cijena previsoka. Jaki singl i dubl mevcevi ce da potrose igrace ispred AO. Osim toga, pored sve zainteresovanosti, da nije bilo srpskih navijaca, Rusija i Srbija bi igrali pred polupraznom dvoranom.
                    Last edited by NI; 11-01-20, 14:58.

                    Comment


                    • Odgledah sad mec,
                      Novak je morao danas dosta agresivnije protiv Mede, 2.servis je bio jaci, vise ulazio u teren, stajao blize osnovnoj. Za takvu igru treba vise snage pa se mozda stice I lazni utisak da Novak nije fizicki spreman. Za Nadala mu ne treba tolika agresivnost tako da mislim da je sutra blagi favorite.
                      S druge strane Nadal je broj jedan, ima dobar niz a I zeljan je da naplati proslogodisnje finale AO.
                      Nicim izazvan dobismo mec dveju legendi u kom se nikad ne moze sasigurnoscu prognozirati ishod
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Agut je i po mom mišljenju siguran bod njima. Nadal je svetski broj 1, ima sta da nauci na osnovu proslogodisnjeg finala Australije i pritome je Novak iscrpljen. Istini za volju Nadal se nije pokazao u najboljoj formi. U svakom slucaju nije mladjan i poletan pa bar znamo da nece biti mučenja.

                        Takodje ne bih ja otpisivao naš dubl i mentalitet. Izginuće oni jedni za druge. Titula bi krunisala ovu generaciju. Ali i da izgube nista im ne zameram.

                        Comment


                        • Originally posted by Dekson View Post
                          Odgledah sad mec,
                          Novak je morao danas dosta agresivnije protiv Mede, 2.servis je bio jaci, vise ulazio u teren, stajao blize osnovnoj. Za takvu igru treba vise snage pa se mozda stice I lazni utisak da Novak nije fizicki spreman.
                          To je tacno. Dok je bilo snage, Novak je raznosio Medvedeva. Na racun 40 minuta super intenzivne igre, Novak je trebao da uzme dva seta, a on je uzeo samo jedan. Utisak da ima manjak snage nije lazan. Narvano, mjereno sa kondicijom koju je nekad imao.

                          Drugi problem, koji je danas imao sa snagom je nagli pad. Prekretnica je bila dugi drugi gem u 2. setu. Tada je od gotovine napravio veresiju.
                          Last edited by NI; 11-01-20, 15:51.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            To je tacno. Dok je bilo snage, Novak je raznosio Medvedeva. Na racun 40 minuta super intenzivne igre, Novak je trebao da uzme dva seta, a on je uzeo samo jedan. Utisak da ima manjak snage nije lazan. Narvano, mjereno sa kondicijom koju je nekad imao.

                            Drugi problem, koji je danas imao sa snagom je nagli pad. Prekretnica je bila dugi drugi gem u 2. setu. Tada je od gotovine napravio veresiju.
                            Nije snaga u pitanju po meni . Pa nije Danil sedeo 5 dana.

                            Da je kojim slučajem Novak iskoristio 1 od 2 gem lopte i poveo 2:0 u drugom setu razneo bi ga isto kao u prvom pa ništa se ne bi mnogo pisalo ovde. Ovako se Danil vratio a Novak nervozno nastavio.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Nije snaga u pitanju po meni . Pa nije Danil sedeo 5 dana.
                              Ma kako nije snaga. Dok je imao snage, Danil bi u cetvrto udarcu razmijene kasnio pola koraka jer su Novakovi udraci bili previse precizni i prerano udareni.

                              Comment


                              • Nadal igra garant, makar to bilo na jednoj nozi, sa štakama ili u invalidskim kolicima.
                                Sumnjam da Duci može nešto više od časnog poraza protiv Aguta ali me je ovde više puta iznenadio pa ako mu volja da to učini još jedared neka mu.
                                Ako Duci pak ne iznenadi odlučiće dubl.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X