Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce - SWE/NOR/AUT 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Stojanče View Post
    Veze nema Radivojević.

    Opet ne koristi zicer.

    Neznalica.
    Iako od naših rukometaša uvek očekujem veliki broj promašenih zicera i tehničkih grešaka (i uvek isporuče ), ovaj lik je to odneo na jedan viši nivo. On je u ove tri tekme promašio jedno 10 zicera. Kidao sam se od smeha.

    Comment


    • #62
      Originally posted by p4p1 View Post
      Iako od naših rukometaša uvek očekujem veliki broj promašenih zicera i tehničkih grešaka (i uvek isporuče ), ovaj lik je to odneo na jedan viši nivo. On je u ove tri tekme promašio jedno 10 zicera. Kidao sam se od smeha.
      Sve to što naši rukometaši rade su posledice preskakanja osnova rukometa, struka koja ih uči osnovama to loše radi i onda se baziramo na nekom izrazitijom fizičkom karakteristikom, brzinom, visinom ili snagom i guramo igrača. Ne možeš da preskkočiš osnovnu školu i odmah na fakultet, to ne ide tako.
      Nekada smo imali Zrenjaninsku školu rukometa, Šabačku a danas nemamo ništa, sve je uništeno. Lik koji je zaseo na čelo RS je grobar rukometa (i stvarno je Grobar- navijač). Treba to iz RS najuriti, trenersku struku pročešljati nekakvim proverama znanja i krenuti od pionira pa negde za nekih desetak godina da imamo nešto novo i dobro.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • #63
        Najbolji igrač Evrope o propasti srpskog rukometa: Dovedite pravog trenera i igraću! Dotakli smo dno, sad grcamo u mulju

        Petar Nenadić bez pardona o svemu...

        https://www.mozzartsport.com/ostali-...u-mulju/347731

        Comment


        • #64
          Bye, bye Danska...

          Sad kad nema Francuske i Danske, evo prilike za sve ostale.

          Prvenstveno za Hrvatsku, njih su Francuzi uvjek izbacivali bilo četvrtfinale ili polufinale, sve su im uzeli u prethodnih deset godina.

          Tu su još Španija i Norveška, biće ovo veoma zanimljivo prvenstvo.
          Last edited by Tarantula®; 15-01-20, 21:57.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #65
            Oglasio se dozivotni rukometni funkcioner Djurkovic,ne mrda iz fotelje.

            Comment


            • #66
              Ko vam je do sada najviše pokazao na prvenstvu?

              Po meni, Norveška i Njemačka, Sagosen ide prema MVP nagradi.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #67
                Originally posted by Tarantula View Post
                Ko vam je do sada najviše pokazao na prvenstvu?

                Po meni, Norveška i Njemačka, Sagosen ide prema MVP nagradi.
                Njemacka? Kralju jesi ti gledo prvestvo do sada?

                Njemacka? pa oni su bas najolsiji do sada od ovih jacih reprezentacija, Prokopa su razapeli po citavoj Njemackoj, vec mu smjestaju otkaz drugo natjecanje u nizu gdje igraju grozno, razjebo je sve sta je Sigurdsson mu ostavio. Ne znaci da nece danas pobjediti Hrvatsku...

                Bas me zanima sta su to pokazali po tebi? Ili si gledo samo utakmicu sa Bjelorusima a ova ostala mucenja protiv totalnih autsajdera i rutiniranje od strane Spanije si preskocio.

                Spanjolska ima ubjedljivo najjaci roster i najbolji zdrijeb. Norveska igra bolesno, ali oni nemaju tu sirinu i imaju jako puno teskih utakmica bojim se da se ne ispusu u finalu. Spanci imaju po dva vrhunska krila na obje strame, dva top 5 golmana svijeta, dva srednjaka dva lijevaka dva desnjaka dva specijalca za obranu, top pivota, bas su mocni mocni, a takticki naravno na vrhuncu kao i uvijek sa Spanjolskim trenerima greske nema..
                Last edited by Mrkela; 18-01-20, 16:38.

                Comment


                • #68
                  Mnogo zicera Hrvati omasise,a Nemci tuku ko blesavi.

                  Comment


                  • #69
                    Dobise Hrvati,ne zna se ko je bolji srednji bek od ove trojice Duvnjak,Karacic,Cindric,mogu Hrvati do zlata.

                    Comment


                    • #70
                      Karačić vukao danas.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Mrkela View Post
                        Njemacka?
                        Kako sam ja uopšte napisao Njemačka???

                        Htjeo da napišem Španija, ne znam odkud mi švabe?
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #72
                          Večeras polufinala, od 18.00 Norveška i Hrvatska, od 20.30. Španija i Slovenija.

                          Kreće rasplet.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #73
                            Tvrda utakmica Norveška - Hrvatska.

                            Šego briljira.

                            Comment


                            • #74
                              Bilo +3 za Hrvate i zicer koji nisu iskoristili.

                              Norvežani preokrenuli.

                              17:16.

                              Comment


                              • #75
                                Kako je ovo probijanje za Norvezane,drzali ga Hrvati iz sest metara,cist sedmerac.

                                Comment

                                Working...
                                X