Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce - SWE/NOR/AUT 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Losa utakmica, Srbija ocajna, Crna Gora desetkovana ali igraju mnogo bolje nego sto bi ce ocekivalo s obzirom na sastav u kojem su dosli na prvenstvo. Zasluzena pobjeda na kraju. Tesko ce se dobiti Bjelorusija, imaju jedno 40 minuta u sebi vrhunskog ritma, ali i 10ak minuta minimum praznog hoda.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Otkud i otkad nosite zelene dresove?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #48
        Zelenasi, logicno
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by Vladan View Post
          Losa utakmica, Srbija ocajna, Crna Gora desetkovana ali igraju mnogo bolje nego sto bi ce ocekivalo s obzirom na sastav u kojem su dosli na prvenstvo. Zasluzena pobjeda na kraju. Tesko ce se dobiti Bjelorusija, imaju jedno 40 minuta u sebi vrhunskog ritma, ali i 10ak minuta minimum praznog hoda.
          mladi smo, mozemo vise nego nocas, vidjeo si i sam koliko je emotivna utakmica bila.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Vladan View Post
            Zelenasi, logicno[emoji3]


            Ozbiljno te pitam.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #51
              Pa ozbiljno ti je i rekao, zelenaši koji su bili za očuvanje Kraljevine CG i protiv ujedinjenja čiji je kasniji izdanak Sekula Drljević. Saradnju sa fašistima čoveku ne treba zameriti jer fašisti su manje zlo od nacista i komunista, Itaijani su boza za Hrvate, Nemce i komunjare, nego eto što je primio taj antisrpski karakter i što je šurovao sa NDH.

              Ja mislim da Crna Gora treba da bude nezavisna ali nikako antisrpska a mislim da je to i bila ideja prvobitnih zelenaša. Ni ne sećam se nekih pobuna u Srbiji oko nezavisnosti CG iskreno, iako sam bio osnovna škola

              Tako da ne vidim dalju potrebu ljudi iz CG da se mačuju sa Srbijom kad im niko ne osporava nezavisnost.

              Po meni su trebali igrati u normalnim dresovima ali dobro. Video sam da neki DPS-ovi pišu poruke po viberu i "Za dom spremni" tako da se javlja neki privid da su im Hrvati veći prijatelji od nas što bi istorija porekla a budućnost će sigurno pokazati suprotno. Ali polako

              Ja razumem i Mila kad mu sud u Bariju visi nad glavom, nego narod ne razumem što se pali protiv Srba. Milo jadan čovek šta će, može i u Hag da završi zbog četnikovanja. .
              Last edited by Cassius Clay; 12-01-20, 10:16.

              Comment


              • #52
                Jesu li ukinuti koraci u rukometu,sta je ono,Francuz trci kontru,pravi tri koraka,pa piruetu,okrece se,jos dva koraka bez da tapne loptu i tek onda sutira,priznat gol.

                Comment


                • #53
                  Slobodno sudijsko uverenje...žao ih bilo lep potez da unište.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • #54
                    Bas se izglupirali Francuzi protiv Portugalaca, da su ih ozbiljno shvatili i da su odigrali kao danas zgazili bi ih, ovako jos gori rezultat nego u Srbiji 2012, a tada su drzali sve i bili ubjedljivo najjaci, i sad su posle Danaca i Norvezana najjaci ali nemaju kontinuitet kao nekad. Treba otici na OI, ipak zbog toga je ovoliko iznenadjanja, svi ce pokusati da tempiraju formu za OI, no Francuzi su imali odlicne pripreme, raznijeli Srbiju, u jednoj strasnoj utakmici izgubili od Danske 31-30, tako da je ovo velika senzacija. No veceras su pokazali da mogu, da su velesila i dalje. Bice zanimljivo vidjeti sta ce biti sa Dinarom, Francuska ce igrati kvalifikacije sa Hrvatskom i jos jednom jakom evropskom reprezentacijom, nece im biti lako.

                    Generalno uzasno takmicenje, dolazi u olimpijskoj godini, samo sampion obezbjedjuje OI, a sve sto vrijedi je u Evropi maltene.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Ko malo ozbiljnije prati rukomet, zna da Francuska u godini kad su Oplimpijske igre, skoro da i ne igra Evropsko prvenstvo.

                      Siguran sam da će biti pobjednici Oplimpijade.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #56
                        Očajni Radivojević.

                        Najviše zicera promašio na EP.

                        Comment


                        • #57
                          Al smo se razigrali.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Bas se izglupirali Francuzi protiv Portugalaca, da su ih ozbiljno shvatili i da su odigrali kao danas zgazili bi ih, ovako jos gori rezultat nego u Srbiji 2012, a tada su drzali sve i bili ubjedljivo najjaci, i sad su posle Danaca i Norvezana najjaci ali nemaju kontinuitet kao nekad. Treba otici na OI, ipak zbog toga je ovoliko iznenadjanja, svi ce pokusati da tempiraju formu za OI, no Francuzi su imali odlicne pripreme, raznijeli Srbiju, u jednoj strasnoj utakmici izgubili od Danske 31-30, tako da je ovo velika senzacija. No veceras su pokazali da mogu, da su velesila i dalje. Bice zanimljivo vidjeti sta ce biti sa Dinarom, Francuska ce igrati kvalifikacije sa Hrvatskom i jos jednom jakom evropskom reprezentacijom, nece im biti lako.

                            Generalno uzasno takmicenje, dolazi u olimpijskoj godini, samo sampion obezbjedjuje OI, a sve sto vrijedi je u Evropi maltene.
                            Ako ne ode Dinart bit ce im jebeno i kvalificirati se uopce. Nije Dinart covjek za ovaj posao. Nije to ssmo ovo natjecanje, njih je smjesni Cervar i proslo natjecanje oduvao. Francuzi uopce ne igraju dobar rukomet, u velikom su problemu jer ne mogu da nadu kvalitetnog srednjeg a boga mi ni lv, Karabatic 36 godina i vidi se da u napadu ne ide vise kao prije a Mahe je ozljeden. Richardsonu Dinart sanse ne da. Tako da individualno su najjaci mozda ali ekipnu je tanko jako, plus golmani bas suhi prosjek a tako se titule ne osvajaju(citaj: Landin, Wolf, Omeyer, Perez de Vargas...)

                            Comment


                            • #59
                              Veze nema Radivojević.

                              Opet ne koristi zicer.

                              Neznalica.

                              Comment


                              • #60
                                Brukaju se Danci
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X