Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu za muškarce - SWE/NOR/AUT 2020.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sto se tice trenerskog posla Ljubomir Obradovic je doktor rukometa naspram Perunicica,one dve sto nas vodio u kvalifikacijama protiv Portugala smo i licili na nesto,smenise ga jer navodno ne moze da vodi i zensku i musku reprezentaciju i postavise pocetnika,kao i u fudbalu,ne moze ekipa dobro da igra kad nema trenera.

    Comment


    • #32
      Crnogorci žilavi.

      Vode protiv Hrvata 12:11.

      Comment


      • #33
        Jako dobri Crnogorci,mogu da budu iznenadjenje prvenstva,bar cetvrtfinale.

        Comment


        • #34
          Ehh kad bi mi imali jednog od ovo troje levoruka beka.. cavor, lipovina vujovic..
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • #35
            Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Jako dobri Crnogorci,mogu da budu iznenadjenje prvenstva,bar cetvrtfinale.
            A okle,bez Borozana,Bozovica,Vujovica i jos jednog,bas smo tanki.
            Nego je Hrvatska nikad gora.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Jako dobri Crnogorci,mogu da budu iznenadjenje prvenstva,bar cetvrtfinale.
              Hahahah lol

              Kao prvo cetvrtfinale niti ne postoji. Kao drugo ako upisu pobjedu u ovoj grupi da slave do prekosutra

              Comment


              • #37
                Originally posted by Mrkela View Post
                Hahahah lol

                Kao prvo cetvrtfinale niti ne postoji. Kao drugo ako upisu pobjedu u ovoj grupi da slave do prekosutra
                Mrki cestitam,bolji ste.
                A mi kakav nam je sastav 6 razlike od hrvatske je sasvim solidano.Sta znam,mislim nemamo sanse za tu jednu pobjedu.

                Comment


                • #38
                  Moze biti,toliko se raspao rukomet u Srbiji da ja pamtim i cetvrtfinala i osmine finala nekih takmicenja a odavno se to nesto igra po grupama,pa najbolji idu u polufinala. Crna Gora se raspala u stilu Srbije,cim sam video da su Hrvati poveli tri razlike zaspao sam,krenuli bezidejno,kukavicki i nema tu posle spasa.

                  Comment


                  • #39
                    Desilo se prvo veliko iznenađenje na EP. Moćna Francuska klecala i poražena u Trondhajmu od Portugalije 25:28.

                    TRikolori da bi opstali na turniru, moraju pobediti domaćine Norvežane, što neće biti nimalo lako.

                    Comment


                    • #40
                      Mi smo te Portugalce pobedili u dva kvalifikaciona meca za SP sa vecinom ovih igraca,vodio nas Ljuba Obradovic,znaci najveci problem je selektor.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Mi smo te Portugalce pobedili u dva kvalifikaciona meca za SP sa vecinom ovih igraca,vodio nas Ljuba Obradovic,znaci najveci problem je selektor.
                        Ove niste sigurno. Portugalci ulazu najvise u rukomet pogotovo reprezentativni. Malo pogledajte mlade selekcije i ko je sudionik posljednjih finala. Upravo taj Portugal. I taj Portugal je u kvalifikacijama za Euro vec pobjedio Francuze 6 razlike tako da nije to nekakva prvoklasna senzacija pogotovo s obzirom da Francuzi ne igraju ama bas nista dobroga zadnje dvije godine, cak ih je jadni Lino tukao. Dinart definitivno nije za ovu poziciju

                        Comment


                        • #42
                          Portugalija strašne mlade selekcije ima. Vidi se da imaju dugoročan plan i da žele nešto veliko u budućnosti.
                          Svi se nešto dižu, prave sistem, svi osim Srbije. Mi tavorimo zadnjih 20 godina po istom principu.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • #43
                            Ako me secanje dobro sluzi mislim da smo bas Portugalce izbacili u tim kvalifikacijama,dve pobede,sad koja je generacija njima tada igrala nemam pojma. Znam da su jaki u mladjim kategorijama,ali nisam znao da im se ovako digao seniorski rukomet. Ima li Srbija mladje kategorije,neverovatno mi je da nam najmladji igrac ima 25 godina,svi ostali oko 30 i oni to zovu podmladjivanje.

                            Comment


                            • #44
                              Lazarov kapitenski
                              Dobili smo nekako iako smo zasluIli malo ranije i mirnu zavrsnicu, ali fakt je da posle kiro mi necemo ni prvu fazu proci..
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • #45
                                Toliko su pokrali para funkcioneri da nemamo rezervni dres za Kukica.

                                Comment

                                Working...
                                X