Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

    Ma koji mu je Weberu. Udari coveka ni krivog ni duznog i upropasti mu sanse za titulu &*(@W6

    I kao slag na tortu nema nikakvu kaznu za onu stoku

    Comment


    • #17
      Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

      [quote author=MLADOSTLE link=topic=2886.msg172274#msg172274 date=1285486927]
      Da li mi se cini ili svi vi sem FC Nadal-a mrzite alonsa. (&$E#epa,on ce danas da ih razbije $a$7# $a$7#,osecam to,kao sto osecam da ce biti veoma zanimljiva trka.
      [/quote]Sta sam vam rekao....Bravo fernardo.najbolji si!!! +*@WT*48* $a$7#
      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

      Comment


      • #18
        Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

        Opet ovaj Alonso pobedi *%@(D!RY- Steta za Sumija +-*^%*
        Kubica je kralj !!!! &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J Sa 13 na 7 mesto i to za samo 5-7 krugova #$&+|r
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #19
          Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

          Brutalno dobro od Alonsa.. &8@^J &8@^J

          Bez ikakvog pritiska.Samo tako majstore do titule. +*@WT*48*


          Sumija ko god da proba da pretekne zavrsi u zidu. &*#GI(] &*#GI(]

          Comment


          • #20
            Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

            Nije Veber nikoga udario,imao je izbor ili zid ili da vozi svoju trku,nece u zid zbog Hamiltona stvarno!Klasicni trkacki incident.Samo mi nije jasno zasto Sumaher nije kaznjen,kriv je i izbacio je Hajdfelda iz trke!
            Alonso od pocetka do kraja miran,koncentrisan,zeli titulu,fino mu se sve otvara.U RB-u treba da se zapitaju kako nisu pobijedili na ovoj trci,ova je trebala da bude njihova,sjajna strategija Vebera,mora se priznati.Meklaren gubi ritam,a najbolji na stazi sto se mene tice danas Kubica,kakva voznja,kakav majstor l5'%9
            sigpic

            Comment


            • #21
              Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

              Meni je nesto narizicnije prestizati Sumahera. &@/+W
              Kada pogledas Barikelo je najbolje prosao,valjda su dobri prijatelji. +*@WT*48*


              Aaaaa Kubica. &8@^J Pogotvo prestizanje Sutila. &8@^J

              Comment


              • #22
                Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                Bolji je mnogo prijatelj sa Nikom,pa vidi sta mu je uradio danas &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                Kakva greska sto je ono protumaceno kao trkacki incident #%d*
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                  Ma dobar je Sumi sve je to bilo u zaru borbe $#^%RT
                  Nije Sumi kaznjen zato sto to nije bila borba za poene vec za 14 mesto @(*6sd$%
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                    Kakav idiot Hamilton. 2 trke zaredom sam sebe izbacuje iz trke i to na silu. $%&RQa Alonso je ovo rutinski odvezao ali bojim se da ce mu ono pravilo sa motorima otezati sanse za titulu.
                    Najjaca scena na utrci kada je Kovalainen vozio zapaljen bolid i onda se parkirao i trazio protivpozarni aparat i poceo da gasi. *T_*@SR

                    Comment


                    • #25
                      Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                      Onaj sugavi webber mora svakom da upropasti trku i povrh toga svaki put se izvuce prvo u turskoj gde su i vettel i webber bili krivi i webber se izvukao onda danas sa hamiltonom i opet mu ne bude niste taj covek ima vise srece nego pameti,iako prezirem alonsa svaka mu cast stvarno je majstorski vozio,da nije bilo zute zastave u zadnjem krugu mozda bi vettel i pokusao nesto

                      Comment


                      • #26
                        Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                        Ako mislis da je Veber upropastio Luisu ovu trku,nije,to je Luis sam uradio.Evo ti pa i sam pogledaj,sve je cisto @(*6sd$%
                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Yi6boOJ-Fn4[/youtube]
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                          Pa naravno da je sam sebi unistio utrku..Covjek misli da ce mu se Weber skloniti sa staze. #%d* E tuki,nisu svi Glock. //h*svb Da mu se sklanjaju njegovoj super-agresivnoj voznji. @R&}*

                          Comment


                          • #28
                            Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                            izvini drugar ali ovaj ga je vec napola prosao i trebao je da uspori,lepo se vidi da je webber produzio u hamiltona,nije se ni trudio da skrene a mogao je a hamilton je isao svojom putanjom a ako postoji neka osoba koja smatra da svi trebaju da mu se sklanjaju sa puta to je onda alonso on je prvi mislim na prethodne trke,ono sto je uradio u nemackoj je nezaboravno i on je zadnji koji zasluzuje titulu bar ove sezone

                            Comment


                            • #29
                              Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                              Ajde zaustavi kad Mark dolazi do ivicnjaka @(*6sd$%
                              Luis je mislio da moze da prodje,sta je trebao Veber da uspori ne bi li ovaj prosao?
                              Sam pao,sam se ubio!
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Odg: 2010 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX,24.-26. septembar

                                vidi obojica su krivi hamilton je malo preterao ali ni webber nije morao bas tako se zapuca u hamiltona,vozio je tu krivinu kao da hamilton ne postoji,mislim molim te ali ajde vratice mu hamilton milo za drago ima da ga pregazi,jer webber je sakupljac bodova i nikad ne rizikuje sa brzom voznjom ali videcemo

                                Comment

                                Working...
                                X