Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
    Poserem se i na United Mediu i na SK. Dabogda im arena sve otela, pa nek prenose pikado na novoj.
    Pa ništa se neće mijenjati ako imaš SBB ili Total, umjesto na SK, prebacis na Novu Sport.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Pa ništa se neće mijenjati ako imaš SBB ili Total, umjesto na SK, prebacis na Novu Sport.
      Pa naravno da nemam. Zar misliš da bi tek tako ovo pisao. [emoji2359] Imam kopernikus koji nikada neće imati ni Nova S ni Nova Sport, bar ne dok je Vučić na vlasti.

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Last edited by DžonDon; 28-11-19, 10:04.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Pa naravno da nemam. Zar misliš da bi tek tako ovo pisao. [emoji2359] Imam kopernikus koji nikada neće imati ni Nova S ni Nova Sport, bar ne dok je Vučić na vlasti.

        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
        Pa uzmi i SBB, rasiri se kad izadjes iz ugovora samo ugasi Kopernikus...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          [I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR="#FF0000"]

          Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110.
          na tom mestu je SK HD jel to znaci da ce taj kanal biti preimenovan u ovaj novi?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Ne bi trebao, SK HD će na drugo slobodno mjesto.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Bez ovakvih upisa!!!
              Niste na forumu Arene
              Niko vam nije kriv sto imate retardirane kablovske oparatere.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Bez ovakvih upisa!!!
                Niste na forumu Arene
                Niko vam nije kriv sto imate retardirane kablovske oparetere.
                Što retardirane kablovske operatere?
                Znači sada ako hoću da gledam PL i primeru, moram da uzmem Sbb i onda nemam arene?
                Znači haos, frustracija ogromnih razmera.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Normalno da su retardirane kada rade kako im vlast kaze, na celu sa drekavacem i kada ih kupili sve.
                  Drugo suludo ocekivati da imas sve kanale od obe kuce kod istog operatera. Malko neralno i da su idealni uslovi, rekla bih.


                  I frustracije se ne lece na ovom forumu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa retardiran je i SBB jer radi sve kako mu neko drugi kaze. Izgleda da mora da se delimo, jedni botuju za vlast, drugi za opoziciju, mora da se izabere strana. Ovo je opet politicki rat, a ispastaju kao i uvek - gradjani.
                    Last edited by mark !t zer0; 28-11-19, 11:48.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Znači cela poenta je da više neće moći da se gleda PL, primera, tenis i LŠ, Nba i ostalo, nego mora za jedno da se opredelim?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ne cijela poenta je sve ostaje kao do sad samo najvaznije stvari ce biti na Novoj, a posto je SBB prinudjen u BiH da ponudi SK kanale ostalim operaterima npr, sad sa Novom to ne mora da radi vec da drzi ekskluzivu na Telemachu i Totalu.

                        Jbg Telekom maltene da nema ekskluzive, sve prodaje i dijeli sa drugima, SBB ih itekako ima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Pa retardiran je i SBB jer radi sve kako mu neko drugi kaze. Izgleda da mora da se delimo, jedni botuju za vlast, drugi za opoziciju, mora da se izabere strana. Ovo je opet politicki rat, a ispastaju kao i uvek - gradjani.
                          Ako gledamo politicki samo, recimo emisije sa gostima, pa i nije bas to tako, je l da?

                          Drugo, a vrv najvaznije u celoj prici, danas je sve novac.
                          Plati pa ces gledati.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Znači cela poenta je da više neće moći da se gleda PL, primera, tenis i LŠ, Nba i ostalo, nego mora za jedno da se opredelim?
                            To bi se desilo pre ili kasnije. Koliko sam ja shvatio pro rezimski operateri su planirali da uklone SK kanale po zavrsetku ugovora, ovim potezom United Media je samo ubrzala taj proces.

                            Uostalom nece ni svi mecevi moci da idu na novi kanal, imace sta da se gleda na SK.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ako gledamo politicki samo, recimo emisije sa gostima, pa i nije bas to tako, je l da?

                              Drugo, a vrv najvaznije u celoj prici, danas je sve novac.
                              Plati pa ces gledati.
                              Intezitet botovanja i nivo pristojnosti definitivno nisu isti, ali daleko su i ovi drugi od objektivnosti, iako su nemerljivo blize nego ovi pro rezimski(za to ne moram da pisem, svakome je jasno). Svakako ja koristim SBB jer mi je PL miljama ispred svih ostalih takmicenja (moze se reci i jedino sto mi treba uz EL i EK), pritom usluga im je fenomenalna, jedino su mozda malo skupi.

                              Tako da necu imati ovih problema.
                              Last edited by mark !t zer0; 28-11-19, 12:03.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pljačkanje naroda, prosto.

                                Nadam se da će makar tenis ostati na SK.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X