Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pravila svakog sporta su, kao i zakoni, napisani. Treba ih pročitati, pogledati mečeve, uključiti glavu, saslušati sudije prilikom tumačenja i to je to. Komentatori i spikeri nisu dužni time da se bave. Košarka je takođe "američki" sport pa ne vidim da na ovim prostorima mnogi imaju dilemu oko pravila.
    Last edited by Crni Đorđe; 26-10-19, 21:13.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Kosarka je ovde popularna s razlogom,gleda je ceo svet,a ovo su uglavnom americki sportovi koji su za vecinu nas ovde novi,mogu da kazem i da me ne interesuju,sportski novinari i komentatori treba da nas zainteresuju za te sportove ako im je bitna gledanost,to im sto se mene tice nije uspelo.

      Comment


      • #93
        Pa i objasnjavaju pravila cesto, znam da Erceg gotovo uvek par puta u toku utakmice nesto objasni. Nece sad bas osnove svaki mec da pricaju, to ne bi licilo ni na sta. Ja sam pravila naucio preko Maddena najvise dok sam igrao, pocnes od onog osnovnog a to je 4 sanse da predjes 10 jardi, jedan pas u napred, pozicije itd. i lagano se pohvata. Uvek kazem sprdamo se kako su Ameri glupi, pa ako oni mogu da skontaju pravila pa mozemo valjda i mi.


        Originally posted by 弱肉強食 View Post

        Kada ih pitaš za NFL, kažu smara, uvek reklame. Evo neka posvedoče momci koji prate i ostale sportove ima li šta neizvesnije od neizvesne NFL utakmice(može primer Arizona GB playoff pre par godina), ja čisto sumnjam.
        Te predrasude su najjace, klasika uvek reklame, debeli krmci se rvaju ni ne dodirnu loptu, zasto se zove fudbal ako ne igraju nogom i ostalo. Kad neko tako razmislja onda bolje da ni ne pocinje da gleda, nece promeniti odluku 99%.

        Ja podjem od sebe recimo, probao sam da pratim baseball par puta, znam pravila ali nema sanse da sednem i pogledam neku utakmicu celu, ispratim nekad samo kad je PO hajlajtse 5 minuta i to je to, necu da kazem da je sport dosadan jer razumem one kojima je interesantno ali meni ne lezi.
        Ljudi koji ne prate fudbal cesto umeju da kazu kako je dosadno jer igraju 90 minuta i zavrse 0 0 sto je na neki nacin i tacno jer fudbalska utakmica bez golova ume da bude nesto najdosadnije na svetu al za svaki sport mozemo naci takve mane.

        Comment


        • #94
          Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Kada ih pitaš za NFL, kažu smara, uvek reklame. Evo neka posvedoče momci koji prate i ostale sportove ima li šta neizvesnije od neizvesne NFL utakmice(može primer Arizona GB playoff pre par godina), ja čisto sumnjam.
          Drugi put da te citiram, ali stvarno ovo je istina. Retko koju fudbalsku utakmicu pamtim kao NFL utakmice. Evo sad na keca mogu nabrojati par:
          Bengals v Steelers (wildcard runda cini mi se) - kada je bilo dva potresa na utakmici, zavrsilo se nesto tipa 16-15.
          Superbowl izmedju Atlante i New Englanda
          Vikings v Saints (meni mozda i najomiljenija).. Onaj touchdown Diggsa uz sve komentar "Diggs, sideline, touchdown, unbelievable, Vikings win it!")
          Cardinals v Packers (sto si naveo vec)
          Ravens v Broncos (finale AFC 2012 cini mi se) - zbog ovoga sam i zavoleo sport..
          Lions v Packers - Hail Marry Rogersa..
          Panthers v Giants - tuca Normana i Beckhama..

          Ovo je nepresusan sport, meni je iskreno zao sto vise ljudi nije upoznato sa njim. Imao sam tu srecu da gledam Giantse na MetLifeu prosle godine uzivo, protiv Jacksonville-a.. Iako su izgubili, eto i taj prvi touchdown Barkley-ja koji sam video uzivo ce mi sigurno ostati u secanju..
          Last edited by asdex; 26-10-19, 22:24.

          Comment


          • #95
            Istina živa. Jedina dva sporta koja sam na kolenima pratio su MotoGp i NFL.

            Ramse zbog prošle godine mrzim kao Partizan.

            Prvo sam pratio GB, pa Pit, pa sam uhvatio Saintse kad je Kamara tek došao, Thomas, i sad ih pratim kao Zvezdu jednako. Isto se nerviram kada izgube.

            Oporavljao sam se od Vikingsa i Ramsa kao od ovih derbija što smo fulali u fudbalu.

            Najbolji sport.

            I to kad mi kaže neko glupi Ameri... Za mene su Evropljani najgluplji na svetu. Arapi im pokupuju klubove i troši se neograničeno, sprdnja, i onda oni nekome govore da je glup.

            Uživam kada neki Amer upropaštava fudbalske klubove i ne dodje da gleda nego ide da gleda svoj NFL klub.

            Ti debeli Ameri bar uživaju na tim utakmicama i nisu divljaci kao mi. Tako da ne znam odakle idu ti podsmesi Amerikancima kao da su zaboga hendikepirani, a u PSG neki dodje Arapin i kupi dva igrača za 400 i nešto miliona. Evropa, sport, pravda i zanimljivost.

            Šta to bi jednakost šansi

            Comment


            • #96
              Snuker na SK?? Wtfffff omggggggg jel to za citavu sezonu ili samo ovaj turnir

              Comment


              • #97
                Originally posted by Mrkela View Post
                Snuker na SK?? Wtfffff omggggggg jel to za citavu sezonu ili samo ovaj turnir
                Samo ovaj turnir. Ostalo je na ES

                Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • #98
                  Sranje

                  Comment


                  • #99
                    Vimbldon, Mastersi, ATP 500 i ATP Cup uz WTA tour od sledece godine ekskluzivno samo na SK, ni na jednoj drugoj televiziji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Menjam SK kanale kad ono kosarka filipinska liga.

                      Comment


                      • Jel ima SK prava prenosa za NFL i sledece sezone?Nadam se da ima jer ce stvarno biti previse ako i to izgube

                        Comment


                        • Ko vam je rekao da prenosite Filipnsku ligu???? Pa to prate samo kockari,ne kladionicari,vec kockari...Nemci igraju dva derbija i nista...tuzno. Jelcita neko ovo sa SK?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • NAJBOLJI SPORT SE SELI NA NOVA SPORT OD 4. DECEMBRA.



                            Od 4. decembra u SBB ponudu stiže novi kanal - Nova Sport, televizijski kanal specijalizovan za prenose najvažnijih sportskih događaja koji će gledaocima ponuditi raznovrstan premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno.

                            Samo u prvoj nedelji emitovanja, Nova Sport ekskluzivno donosi 19 direktnih prenosa vrhunskih sportskih događaja, među kojima su fudbalski mečevi Premier lige: Mančester junajted – Totenhem, kao i gradski derbi Mančester siti – Mančester junajted.
                            Gledaoce u ovoj sedmici očekuju uzbudljive košarkaške utakmice Evrolige, a u centru pažnje biće susret Armani – Crvena zvezda, kao i onaj između najljućih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa.

                            Ljubitelji engleske Premier lige će, na kanalu Nove Sport moći da bodre svoje favorite među 20 klubova sa ostrva. Uz najmoćniju englesku Premier ligu, tu su i utakmice španske La Lige ili popularne Primere, u kojoj već godinama vladaju Barcelona i Real, a čije okršaje ćemo gledati i u novoj sezoni na Novoj Sport.

                            Liga nacija je jedno od najmlađih fudbalskih takmičenja, a na Nova Sport kanalu ljubitelji fudbala moći će da bodre svoje reprezentacije ili favorite iz drugih zemalja. Osim fudbala, novi kanal prenosiće i košarkaške utakmice Eurolige i Eurokupa, kao i sve mečeve Zvezde, Partizana. Najgledniji teniski turniri iz Japana, Kine i SAD-a u kojima učestvuju i naši teniski asovi takođe se sele na Nova Sport kanal.

                            Novi kanal biće i „kuća” američkog fudbala kroz najzanimljivije utakmice NFL lige. Fanove očekuju najinteresantniji mečevi najveće i najpopularnije profesionalne lige čiji se pobednik kruniše u velikom Super Bowlu.

                            Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici Extra paketa mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.


                            Pa da znate na vrijeme.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Poserem se i na United Mediu i na SK. Dabogda im arena sve otela, pa nek prenose pikado na novoj.

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • I jel zna neko za NFL ili ne?

                                Comment

                                Working...
                                X