Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
    Naravno da nije ok. Ok bi bilo da idu neki manji prenosi, ali da idu najvažniji mečevi.. Čuj ok

    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
    Cela poenta novog kanala je da se premium program prebaci na nov kanal. Ko bi gledao nov kanal ako ce na njemu ici prenos utakmice Linkoln - Vikomb?
    Last edited by belgrade_owl; 04-12-19, 19:16.

    Comment


    • Meni to ovako izgleda- natežu se sa dosta operatera imaju li pravo na SK ili nemaju pa će ih na ovaj način natjerati da posebno kupe ovaj kanal na kojem će prenositi ono što se gleda.....smradovi.

      Comment


      • Ajde ne lupaj. Znaš šta sam rekao. Kakav Linkoln kakvi kurci. Mislio sam na mečeve poput Norič-Votford. Šta sad da u nedelju npr budu mečevi Siti-Junajted i Palas-Bormut. Ja sad treba da gledam Palas i Bormut jer će oni da prebace Siti-Junajted na neku Novu. Poserem im se na vrh programske šeme. Dabogda sve korisnike pogubili. Nadam se da će izgubiti PL i La Ligu kad im isteknu ugovori pa da lepo gledamo sve mečeve na areni.

        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Ajde ne lupaj. Znaš šta sam rekao. Kakav Linkoln kakvi kurci. Mislio sam na mečeve poput Norič-Votford. Šta sad da u nedelju npr budu mečevi Siti-Junajted i Palas-Bormut. Ja sad treba da gledam Palas i Bormut jer će oni da prebace Siti-Junajted na neku Novu. Poserem im se na vrh programske šeme. Dabogda sve korisnike pogubili. Nadam se da će izgubiti PL i La Ligu kad im isteknu ugovori pa da lepo gledamo sve mečeve na areni.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Mali ne lupetaj... koja je razlika izmedju Noric - Sautempton i Linkoln - Vikomb? Nikakava... ima ce pojednog gledaoca oba meca... ti ces gledati Sautempton a ja Vikomb zbog najboljeg centarfora u Engleskoj.

          Uostaom imas opciju da promenis operatea... SBB ima pravo na svoj premium kanal nisu oni krivi sto MTS ne zeli kanale United Media grupe.

          Comment


          • Ko je pominjao Sautempton? Loš ti pokušaj ovaj.. Rekao sam šta sam imao, a to je da nataknem na kurac sve u SK, odnosno vlasnike.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ajde ne lupaj. Znaš šta sam rekao. Kakav Linkoln kakvi kurci. Mislio sam na mečeve poput Norič-Votford. Šta sad da u nedelju npr budu mečevi Siti-Junajted i Palas-Bormut. Ja sad treba da gledam Palas i Bormut jer će oni da prebace Siti-Junajted na neku Novu. Poserem im se na vrh programske šeme. Dabogda sve korisnike pogubili. Nadam se da će izgubiti PL i La Ligu kad im isteknu ugovori pa da lepo gledamo sve mečeve na areni.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Odjebi bre ti smaraču jedan. Pa nije taj smrdljivi kopernikus ili šta već na celoj teritoriji. Mi svi kupujemo total i telekom ili sbb i telekom, ti tu cmizdriš danima. Da Bog da na SK prenosili samo kinesku ligu i filipinsku košarku eventualno poenkad Lube u odbojci. Pa gledaj kurac.

              Šta bre smaraš sve redom sa žalopoljkama, nikoga ne boli kurac.

              Lik godinama ima mogućnost da prati sve i sada ovde kune. Halo, dobar dan.

              To što Sova i ostali ne umeju da te napumpaju, ne brini se baki, ja ću. Smaraš.
              Last edited by Cassius Clay; 04-12-19, 20:12.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Odjebi bre ti smaraču jedan. Pa nije taj smrdljivi kopernikus ili šta već na celoj teritoriji. Mi svi kupujemo total i telekom ili sbb i telekom, ti tu cmizdriš danima. Da Bog da na SK prenosili samo kinesku ligu i filipinsku košarku eventualno poenkad Lube u odbojci. Pa gledaj kurac.

                Šta bre smaraš sve redom sa žalopoljkama, nikoga ne boli kurac.

                Lik godinama ima mogućnost da prati sve i sada ovde kune. Halo, dobar dan.

                To što Sova i ostali ne umeju da te napumpaju, ne brini se baki, ja ću. Smaraš.
                Svaka čast na odgovoru! Plati mili pa gledaj.

                Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

                Comment


                • Ja ne znam cemu ovde vredjanje. Kome fali taj kanal bice pametan pa uzeti sbb kablovsku.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Zato što kune zbog kablovske kao da je pitanje života i smrti. Hajde bre. Kao da je neko dužan da mu obezbedjuje sve kanale, a svi u Srbiji plaćamo 2 ili se snalazimo kako umemo.

                    I sad on što godinama živi privilegovan na teritoriji gde ima sve kanale plače i kune zbog jednog. Mislim, smešno.

                    Comment


                    • Sad bi ja trebo plakati jer nemam arenu. Postavio sam sebi prioritet a to je sport klub. Sto se tice arene bude od toga nesto i na O2 oni su povezani.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Sk je prosto teško govno, bez obzira na novu. Ne umeju da sastave programsku šemu, a sada ubacuju neku novu s i prave još veći problem. Samo propadaju, a to će se i videti vremeom. Šteta, sećam se kad su bili sjajan sportski program, a onda počeli da premeštaju mečeve na neke desete kanale a na glavnim prenosili neki Egipat protiv Čada itd..

                        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Da napisem i ovde, jer sigurno umirete za tenisom

                          SK kupio prava za ATP Kup (3.-12. januara), a prodao RTSu za egzibiciju u Mabudali.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Ja ne znam cemu ovde vredjanje. Kome fali taj kanal bice pametan pa uzeti sbb kablovsku.
                            Taj sto zbog nove sport se prebaci na sbb, bice sve, samo ne pametan.

                            Comment


                            • Pa ne moraš da se prebaciš, gledaš na netu. HDMI ima za mali keš, povežeš i gledaš. To je za neke matorce cimanje, danas se možeš snaći i bez operatera samo ti treba net.

                              Jedino za šta se ne možeš snaći je Ling Long liga i ja moram telekom da imam. Ovo sve ostalo može na netu da se nadje u HD i u FHD.

                              Mada može i na VLC Arena da se iskopa, samo mi je cimanje jer nije sigurica kao npr stream za PL. To znaš da ih ima na desetine.

                              Comment


                              • Ma samo idiot bi tako nešto uradio. Čuj menjati kablovsku zbog jednog kanala. Prosto nije fer to što pokušavaju, ali neće im ni uspeti pa će se ili vratiti na staro ili se ugasiti. Svakako su sranje postali, jbg to je ono što je sigurno.

                                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X