Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, pa eto vidiš, ja imam dosta drugačija iskustva, bar otkada sam počeo da živim u Beogradu, i baš pogotovu u poslednje vreme. Vrhunac je bio skoro kad mi je drugi operater za redom rekao "jeste pokušali da izgasite i upalite modem?“. Ja sam bio iz fazona:"Jeste to sami smislili ili ste pročitali negde??“

    Stvarno sam zadovoljan uslugom, i odgovara mi ponuda, ali izgleda da nikako ne mogu da nadjem zajednicki jezik kada mi treba neka podrška.
    Last edited by mark !t zer0; 05-12-19, 13:26.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ma sve idioti, ali sport klub i united media žele najveći idioti da budu.

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Pa šta mene boli uvo koje kanale ti imaš, i imaš li probleme? Je l' ja spominjem negde tebe?
        covece ti vredjas ovu kucu gde sam ja slucajno moderator. znaci vredjas a usput si i bezobrazan. jos jednom tako nesto vidim sledi ban od 2 nedelje pa prdi na drugom mestu.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ima ljudi kao sto sam ja, da nikada nisu imali sa njima nikakav problem, a ima cujem i da se zale. U cemu je fora stvarno ne znam. Isti call centar zovemo 19900. Javi se operater zavisi sta je muka (i fiksni sam prebacila kod njih ima nekoliko godina, jer baba i tetke ), ako operater ne moze da pomogne prebaci na tehnicku sluzbu, ukoliko ni oni ne mogu, pisu nalog da izlaze na teren.
          E sad, ima fora da ako je tvoj samo problem u kraju, zgradi, izlaze u roku od 2 radna dana, a ako je veci, u celoj zgradi odnosno kod vise ljudi, izlaze odmah. Ali nkada nisam cekala ta 2 radna dana. Prijavim problem prepodne sa posla, eto njih popodne vec kod mene. Jednom su bili u 21h
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            SBB imam 15 godina, kad god je bio neki problem izlazili su u susret koliko odmah. Secam se jednog 1.januar u 8 ujutru. Papirologija, menjanje paketa, kablova 2x (prolaze kroz ceo stan do tv ) nikada nikakvih problema, odlaganja, nesporazuma, gnjavaze, a pri tom sam u maloj zgradi okruzena kucama, dakle ne bas neki fensi kraj. Kad god pozovem pokusaju da ustanove i rese prvo online (ako je problem samo kod mene), a ako ne ide, salju majstore. Ono sto placam to i dobijem, zivi bili.
            Jednom me samo iznenevirali mnogo, davno bilo, kada mi ukinuli BBC Entertainment, tu sam gledala sjajne serije

            I da Nova Sport je u HD na D3 i na EON app, sinoc gledala Mancu.
            Jel ti radis u SBB pa ovako pricas?
            Do sada nisam cuo da je neko imao ovako pozitivno iskustvo sa njima, a pogotovo sa EONom...

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              covece ti vredjas ovu kucu gde sam ja slucajno moderator. znaci vredjas a usput si i bezobrazan. jos jednom tako nesto vidim sledi ban od 2 nedelje pa prdi na drugom mestu.
              Covece, ti nisi moderator na ovom delu foruma i ne mozes da pretis. Evo i ja vredjam, klosari sa SPORTKLUBA. Sta sad?

              A i ta kuca nema ama bas nikakve veze sa ovim forumom osim imena. Tako da prdi na svom delu foruma.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Baš sam krenuo da pišem ali me Mark preduhitrio. Nemoj druže da te neko laže da ovaj forum ima neke veze sa Sport Klubom osim imena. A ono što ja govorim su činjenice i ti tu ama baš ništa ne možeš.

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • LOCK
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Jel ti radis u SBB pa ovako pricas?
                    Do sada nisam cuo da je neko imao ovako pozitivno iskustvo sa njima, a pogotovo sa EONom...
                    Boze sto ti je nas narod

                    Cim imas neko drugacije, pozitivno jos misljenje, odmah imas sigurno neku korist.

                    Ne, ne radim u SBBu, a znam mnoge koji imaju pozitivna iskustva, znam ih licno, cak i sa EONom, a vi koji imate negativna ne poznajem, nijednog licno, samo iz virtuelnog sveta gde piskarate i kukate.


                    Inace nisam presla na EON, jos uvek, nigde to ne pise.

                    I Mark ovde ne.postoji jedan mod, ovde smo svi modovi. Smirite se i kukajte gde treba, pogresna vam ovo adresa.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pravila foruma

                      1.3 Naoružajte se strpljenjem, budite umereni u kritici i osudi, ponašajte se kulturno, budite tolerantni, koristite primeren rečnik i verujemo da ćemo svi uživati.

                      2.1 Svaki korisnik i član foruma ima pravo da iznese svoje mišljenje u granicama normalne i civilizovane komunikacije i ukoliko se ono ne kosi sa ovim Pravilnikom.

                      4.16 Zabranjeno je ulaziti u diskusije i raprave sa moderatorima i administratorima o gore postavljenim tačkama, kao i nakon opomena ako je neki prekršaj napravljen.
                      Administratori i moderatori imaju ekskluzivno pravo da uređuju forum prema sopstvenom nahođenju i slobodnoj proceni i nisu dužni davati objašnjenja niti pravdati svoje odluke i postupke.


                      Tema je “Prenosi na SK” i svi prenosi su i dalje tu samo neki od njih od sad i na novom kanalu “nova sport” koji svako ko zeli moze da ima sve sto treba je da kontaktira sbb. Ako neko ima kritiku na racun sport kluba/sbb-a za to postoji podforum “Tehnicka pitanja i problemi” samo dogovorite se da li ovaj forum ima veze sa sport klubom ili nema jer ako nema ne znam sto bi uopste tamo nesto pisali a pravu adresu znate.


                      A sad otkljucavam temu i da se drzite teme i kulture
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • HAhahahha

                        Matori pojedi snikers

                        Comment


                        • Za sbb niko nije ništa loše rekao, bar što se samog izbora kanala tiče, neke druge stvari poput hd kanala i dodatnog plaćanja jesu sranje. Što se tiče supernove npr, ona je golo govno, ne znam da li je ovde neko stekao utisak da ih branim. Davno sam pisao ovde ili u drugoj temi da se slika često zaledi. U zadnje vreme nestaju kanali, pa ih zaključavaju. Danas sam morao da im platim račun koji su iskopali iz 2010 da bi mi opet otključali kanale, a nisu me uopšte upozorili da platim to, niti mi poslali neki dopis, prosto su odmah zaključali kanale dok nisam lično otišao da ih pitam o čemu se radi. Što i dalje ne menja činjenicu da je i SK takodje govno. Jbg jer jeste. Meni ovo prosto nije fer i sk je ispao jedno veliko govno. Dakle sutra idem da raskinem ugovor sa supernovom da bih prešao na sbb i da bi imao jebenu nova sport da bi mogao da gledam bitne mečeve a da ih ne tražim po internetu. Ako želite premestite ovo u neku drugu temu kako ovaj moderator naloženi kaže. Nemoj se primati da radiš za sport klub.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Ma svi mi radimo za SK (ne za SBB kako je pogresno neko zakljucio) i primamo dobre honorare, zato se i drzimo tih funkcija i dozvoljavamo da nas kinjite kako vam se cefne, inace drugacije bi sve bilo... ali eto, ne mogu i jare i pare, ocigledno.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Mali off od mene...

                              Ja sam baš zadovoljan SBB-om. Dugogodišnji korisnik kablovske, nisam imao njihov net. Pre par meseci me zvali, rekli da imaju akciju. Ugovor na dve godine, kablovska + net. Prvu godinu plaćam samo kablovsku, a net mi je dzabe. Dobio neke dodatne kanale na 2 godine(Cinestar Premium i pinkove kanale) i na 6 meseci sam imao celokupnu ponudu SBB-a. I 90% VOD-a mi je dzabe.

                              Što se tiče korisničkog servira, i tu sam zadovoljan. Nije mi radio TV unazad, zvao ih i došli su u roku od jednog dana. Drugi put mi nije radio net i isto smo rešili veoma brzo, u roku od par sati.

                              Verujem da nije svima tako i da ima loših iskustava, ali moje jednostavno nije.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post

                                Verujem da nije svima tako i da ima loših iskustava, ali moje jednostavno nije.
                                I ja isto imao samo pozitivna iskustva i sa podrskom i ovako sto se usluge tice, nikad problem ni sa netom i na sa kablovskom osim kad rade nesto. A sto se podrske tice odgovaraju mi odmah i na face-u kad im posaljem.

                                Recimo jednom sam razbio daljinac i zvao ih da uzmem novi misleci da cu morati da platim posto sam video da ga na KP prodaju, medjutim oni nista pitali nisu nego mi poslali odmah novi. Bili neki praznici i daljinac nije stizao jedno 6,7 dana ja ih pozvao opet i oni mi opet poslali medjutim taj dan mi stigao onaj prvi a 2 dana kasnije i onaj drugi koji sam im vratio nazad

                                Comment

                                Working...
                                X