Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    prebaci se na sbb
    I onda nista od LŠa.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ma nema šta da se prebacujem. Na supernovoj imam sk 1-6 i Arene i oni sad uzmu izmišljaju krive drine. Hoće li kao i na Nova S gost da bude Sale Popović u studiju? Treba zbog jednog programa da menjam sve. Šta im znači sad što će sve glavne mečeve da prebace tamo

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Jel svi ovi sportovi idu samo na Novu S od sada?Desavace se da se poklapaju,sta onda,na SK10 ide MotoGP Podseca me na 2010 kada su prenosili Vimbldon i trke u dnu ekrana.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Ma nema šta da se prebacujem. Na supernovoj imam sk 1-6 i Arene i oni sad uzmu izmišljaju krive drine. Hoće li kao i na Nova S gost da bude Sale Popović u studiju? Treba zbog jednog programa da menjam sve. Šta im znači sad što će sve glavne mečeve da prebace tamo

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Rećiću ti jednu tužnu istinu. Pre par godina, operater sa teritorije Bačke (nisam siguran za ostatak Srbije, znam da su koncentrisani u Vojvodini) - Sat Trakt - je imao SportKlub kanale u svojoj ponudi. Uspeju sa Telekomom da dogovore prava za Arena paket, gde je čini mi se Arena 1 bila u osnovnom, a ostale za nekih 399 dinara mesečno. To je tako funkcionisalo možda godinu dana, navukli 90% stanovništva malih mesta oko Novog Sada koji nemaju drugu opciju kablovske (čak ni dan danas), i jedan dan samo op objava na fejsu - svi kanali United Medie ćao. Istekao ugovor, i SBB ih samo odjebao. Isto će biti sa Supernovom. Pitanje je samo do kad oni imaju ugovor za SportKlub kanale. S obzirom da SBB radi ovo sa Novom, verovatno minimum još godinu dana. Ali garantujem ti da ćeš pre ili kasnije ostati bez SportKlubova na Supernovi.

          Što se tiče toga da ne možete sve da gledate - živite u govno državi i prihvatite to, kao što sam i ja davnih dana prihvatio. Do pre par godina video nisam ni Premier Lige ni Primere. Ovako dva operatera, račun od 4000, ali jebiga, ja sport volim, kao i većina na ovom forumu siguran sam, i on ne sme ispaštati. I tu prestaju sva prepucavanja po forumima - da li su bolji ovi ili oni. Sve je to isto, idealno je kad ih imate i jedne i druge.
          Last edited by asdex; 28-11-19, 18:17.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Iskreno meni je okej ovaj potez. Samo neka Liverpul uvek stavljaju na taj Nova Sport da uvek gledam u HD.
            Cesto se desavalo da ni jedan mec od 16h ne bude na HD kanalima, pa ispastamo mi korisnici koji ne placamo jeftine pakete. Dajes 4K mesecno i gledas fudbal na pirinac kanalu. Moraju svakako poboljsati kvalitet slike na kanalima od 4 do 10.
            Zakuni se da OPET ide prica o prenosu subotom u 16h????

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by asdex View Post
              Rećiću ti jednu tužnu istinu. Pre par godina, operater sa teritorije Bačke (nisam siguran za ostatak Srbije, znam da su koncentrisani u Vojvodini) - Sat Trakt - je imao SportKlub kanale u svojoj ponudi. Uspeju sa Telekomom da dogovore prava za Arena paket, gde je čini mi se Arena 1 bila u osnovnom, a ostale za nekih 399 dinara mesečno. To je tako funkcionisalo možda godinu dana, navukli 90% stanovništva malih mesta oko Novog Sada koji nemaju drugu opciju kablovske (čak ni dan danas), i jedan dan samo op objava na fejsu - svi kanali United Medie ćao. Istekao ugovor, i SBB ih samo odjebao. Isto će biti sa Supernovom. Pitanje je samo do kad oni imaju ugovor za SportKlub kanale. S obzirom da SBB radi ovo sa Novom, verovatno minimum još godinu dana. Ali garantujem ti da ćeš pre ili kasnije ostati bez SportKlubova na Supernovi.

              Što se tiče toga da ne možete sve da gledate - živite u govno državi i prihvatite to, kao što sam i ja davnih dana prihvatio. Do pre par godina video nisam ni Premier Lige ni Primere. Ovako dva operatera, račun od 4000, ali jebiga, ja sport volim, kao i većina na ovom forumu siguran sam, i on ne sme ispaštati. I tu prestaju sva prepucavanja po forumima - da li su bolji ovi ili oni. Sve je to isto, idealno je kad ih imate i jedne i druge.
              A i to je ludost plaćati duplo radi par kanala. Kupiš neki android box, restrimera ko pljeve - za 10-ak evra mjesečno nađeš sve što ti treba i gledaš sve što postoji od sporta.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                A i to je ludost plaćati duplo radi par kanala. Kupiš neki android box, restrimera ko pljeve - za 10-ak evra mjesečno nađeš sve što ti treba i gledaš sve što postoji od sporta.
                Probao sam na Smart TVu sa raznim IPTV listama, slika i fps nikad nisu istog kvaliteta kao kada je izvor kablovska/satelitska. Bar je to neko moje mišljenje. Isto ne podnosim kad mi utakmica kasni do minut i onda saznam na ovaj ili onaj način da je došlo do promene rezultata. Mada IPTV može biti solidna zamena kada imate jednog operatera, slažem se.
                Last edited by asdex; 28-11-19, 20:12.

                Comment


                • Imate na Aliju liste za 20-30 eura godina dana, bukvalno sve ima, ako nesto ne radi na domacim kanalima radi na 15 drugih, pritom svi jaci kanali imaju 2-3 verzije istog kanala. Full HD 50 fps brdo kanala. Imate i liste full stabilne za 60ak eura godisnje, ionako svi odavde koji prodaju liste uzimaju panele od Kineza.

                  Pritom android box 2/16gb je 20ak eura, ali ipak bolje ici po Mi Box. Jeste duplo skuplji ali stock android i generalno tu fluidnost i optimizovanost ovi obicni boxovi nemaju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    I onda nista od LŠa.
                    sredom na rts-u

                    a sve zavisi sta ti je prioritet. ja npr. ne gledam fudbal pa mi to nije ni vazno.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Ljudi ,izvinjavam se sto smaram ali veliki sam fan NFl-a pa bi stvarno znacilo da znam ima li SK prava i za naredne sezone?Nisam nikakav trol ili nesto slicno.Izvinajavam se jos jednom zbog smaranja. Pozdrav

                      Comment


                      • Pre bih se obesio nego da izaberem da imam Telekomov paket.

                        To je ekvivalent davanje glasa Vucicu.

                        Setite se ko daje brojeve vladajucoj stranci, pa vas njihovi predstavnici zovu pre izbora.
                        Last edited by Ricma; 29-11-19, 06:19.

                        Comment


                        • Ima,mislim da ugovor vazi do 2021...

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Pre bih se obesio nego da izaberem da imam Telekomov paket.

                            To je ekvivalent davanje glasa Vucicu.

                            Setite se ko daje brojeve vladajucoj stranci, pa vas njihovi predstavnici zovu pre izbora.
                            Bez potrebe mešaš politiku gde ne treba. Za mene se operateri dele isključivo na imaju sportski kanal koji želim - nemaju sportski kanal koji želim. Sve ostalo, uključujući filmske, regionalne itd ne gledam. Vesti ne pratim, za filmove/serije tu su Netflix, HBO i torent. Veruj mi da je mnogo lepše tako.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pritom android box 2/16gb je 20ak eura, ali ipak bolje ici po Mi Box. Jeste duplo skuplji ali stock android i generalno tu fluidnost i optimizovanost ovi obicni boxovi nemaju.
                              Kako se to čudo koristi?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Lagano, imas play store, skines app, i zavisi kakvu listu platis, moze da se ubaci u player, a ima opcija da dobijes user name i pass ili da ukucas neke parametre koje ti daju i to je to

                                Pritom mozes da koristis Kodi koji ima brdo plugina, da gledas utakmice preko ace streama, yt naravno, netflix, da prebacas stvari preko usb, gledas filmove sa usb i sl.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X