Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da im ističu uskoro, jer onda uvodjenje nove S nema poentu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Ne verujem da im ističu uskoro, jer onda uvodjenje nove S nema poentu.
      Inače ima?

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Kad god Mare, jednom ce isteci.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Inače ima?

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ima, da bi više ljudi prešli na SBB. Ovako ne žele da predju, jer na telekomu ima i Arene i SK, prosto.

          I po meni baš fuj potez, ali jbg, tako je kako je.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Da li može neko da me uputi o tim listama kanala? Ili neki link gde mogu više da pročitam. Unapred hvala.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ne umeju da sastave programsku šemu, a sada ubacuju neku novu s i prave još veći problem.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              ja imam sve njihove kanale tako da ne znam gde je problem, jedino kad nesto moje omiljeno ne ide na hd kanalu ali to i nije tako vazno.

              Originally posted by Princoni Snow View Post
              Taj sto zbog nove sport se prebaci na sbb, bice sve, samo ne pametan.
              Pa sto onda kukumace za tim kanalom?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Pa šta mene boli uvo koje kanale ti imaš, i imaš li probleme? Je l' ja spominjem negde tebe?
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Danas sam saznao od kolega za klošarsku foru SBB-a, gde novi sportski kanal nije HD ako nemaš EON. Tačno ću otkazati ugovor koliko danas, nek se ugase svi, lopovi obični.


                  Ako uslugu stavim sa strane (sam uredjaj i ponudu kanala) sve ostalo vezano za SBB je otvratno, počev od podrške preko poštovanja dugogodišnjih korisnika, itd... Baš onako seljačka firma, bez imalo stila.
                  Last edited by mark !t zer0; 05-12-19, 12:31.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Danas sam saznao od kolega za klošarsku foru SBB-a, gde novi sportski kanal nije HD ako nemaš EON. Tačno ću otkazati ugovor koliko danas, nek se ugase svi, lopovi obični.


                    Ako uslugu stavim sa strane (sam uredjaj i ponudu kanala) sve ostalo vezano za SBB je otvratno, počev od podrške preko poštovanja dugogodišnjih korisnika, itd... Baš onako seljačka firma.
                    Ja imam D3 i Nova Sport je HD, isto kao i SK 1, 2 i 3 - 720i.

                    Comment


                    • Ne znam, meni drugačije rekoše - da je slika lošija. Možda je i dezinformacija.

                      Upadnem ponekad na tvoj EON (ostalo mi zapamćeno iako onda nisam mogao da gledam Senke). Mada imam i svoj što je najjače, pa možeš da gasis moj uredjaj čim ti zatreba.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Tako i treba. Postoji tržište. A potrošači ne umeju da se organizuju i izbore, tako da mi nije žao nikoga. Jesam ja subjektivan jer retko gledam SK pre svega zbog očaj komentatora, ali potrošači moraju da se organizuju i malo skrenu pažnju delanjem.

                        Ne može ništa da se zahteva unapred jbg. Na korisnicima je da odjebu ko im se ne svidja.

                        Comment


                        • Nego šta ću nego da ih odjebem, vrlo rado. Ni ne gledam TV već neko vreme, eventuaono neki sport, mada i to slabo, a izludjuju me kad mi nude internet, jeb'o ih internet. Bukvalno bolje uslove ima novi korisnik nego neko ko je 10 godina tu. Nazovimo to tržištem, a može i nepoštovanje korisnika, jebo ih internet.
                          Last edited by mark !t zer0; 05-12-19, 12:46.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ne opravdavam ja njih, nego ko mi smeta ja odjebem. Nemam ja nikakvo pozitivno mišljenje o njima, ali u takvom govnetu od države glupo je očekivati neku svetsku uslugu.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Ne znam, meni drugačije rekoše - da je slika lošija. Možda je i dezinformacija.

                              Upadnem ponekad na tvoj EON (ostalo mi zapamćeno iako onda nisam mogao da gledam Senke). Mada imam i svoj što je najjače, pa možeš da gasis moj uredjaj čim ti zatreba.
                              Da, tek sam posle video da se to dodatno placa.

                              Comment


                              • SBB imam 15 godina, kad god je bio neki problem izlazili su u susret koliko odmah. Secam se jednog 1.januar u 8 ujutru. Papirologija, menjanje paketa, kablova 2x (prolaze kroz ceo stan do tv ) nikada nikakvih problema, odlaganja, nesporazuma, gnjavaze, a pri tom sam u maloj zgradi okruzena kucama, dakle ne bas neki fensi kraj. Kad god pozovem pokusaju da ustanove i rese prvo online (ako je problem samo kod mene), a ako ne ide, salju majstore. Ono sto placam to i dobijem, zivi bili.
                                Jednom me samo iznenevirali mnogo, davno bilo, kada mi ukinuli BBC Entertainment, tu sam gledala sjajne serije

                                I da Nova Sport je u HD na D3 i na EON app, sinoc gledala Mancu.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X