Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo android box plus lista drugovi, za 50 eura godisnje imate sve kanale koji postoje na svijetu
    sigpic

    Comment


    • SK i N1 ne mogu da se gledaju na EON-u preko Telekomovog neta..

      Comment


      • Ja kucao na google "android box plus lista" i sve nesto bezveze mi izlazi. Voleo bih da pogledam review-ove korisnika pa ako su dobri, sto da ne, probao bih to.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Samo android box plus lista drugovi, za 50 eura godisnje imate sve kanale koji postoje na svijetu
          ali to je samo na jedan TV jel tako?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            ali to je samo na jedan TV jel tako?
            Da, jedan box jedan tv, ali to je uredjaj koji ti na dlan stane, lako ga je nositi dje oces
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              SK i N1 ne mogu da se gledaju na EON-u preko Telekomovog neta..
              Ovo nije tacno

              Moze, ljudi vec gledaju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ovo nije tacno

                Moze, ljudi vec gledaju.
                Kod mene nece.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Da, jedan box jedan tv, ali to je uredjaj koji ti na dlan stane, lako ga je nositi dje oces
                  nekim ljudima treba istovremeno na dva.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Dva boxa 45 eura, dvije liste od pola godine 30ak eura, znaci za malo vise od 100 se pokrivaju i dva TVa na godinu dana, sto je opet vise nego duplo jeftinije od kablovske. Pritom Kodi plus Elementum pa su pokriveni filmovi i serije besplatno sa sve prevodima, ako imas jos troje ljudi uzmes Netflix za 3 eura mjesecno, mada to ti i ne treba, ima cak opcija da se uzme i godina za 20ak eura, nema skremblovanja, brdo opcija od sd do full hd 50 fps, cak i neki kanali u 4k. Sve sto postoji od sporta naci ces na 100ak kanala, da biras. Najbolji prijatelj liveonsat
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Dva boxa 45 eura, dvije liste od pola godine 30ak eura, znaci za malo vise od 100 se pokrivaju i dva TVa na godinu dana, sto je opet vise nego duplo jeftinije od kablovske. Pritom Kodi plus Elementum pa su pokriveni filmovi i serije besplatno sa sve prevodima, ako imas jos troje ljudi uzmes Netflix za 3 eura mjesecno, mada to ti i ne treba, ima cak opcija da se uzme i godina za 20ak eura, nema skremblovanja, brdo opcija od sd do full hd 50 fps, cak i neki kanali u 4k. Sve sto postoji od sporta naci ces na 100ak kanala, da biras. Najbolji prijatelj liveonsat
                      liveonsat bio sam tamo ali nesto nije bilo u redu mislim neki virus da je prijavljivao...

                      a za Kodi on malo radi malo ne radi to mi reko drug.

                      a te lista jel tu ima bas svi kanali isti kao na kablovskoj SBB? i jel secka?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Liveonsat radi perfektno, ja ga provjeravam makar tri puta dnevno

                        Pa kome ces da vjerujes, drugu ili meni? Kodi Elementum addon za filmove i serije, ne za streamove ali filmovi i serije i pokriven si totalno. Bez greske.

                        Imaju svi exyu kanali, pritom vise verzija istih kanala, naravno ne radi sve uvijek ali pored njih imas jos 15k kanala iz drugih zemalja, uvijek ces naci sve sto ti treba. Ako je dobar server i ako ti je dobar net nema nikakvog sjeckanja naravno. Dobijas 24 ili 48 sati test za svaku listu, pa vidis kako radi, odgovara li ti i sl.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Kod mene nece.

                          Ok, pitacu kod ovih sto hoce ima li neka caka i sta moze da bude problem.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koliko ja vidim jedino sigurno ovde je strim preko neta.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ok, pitacu kod ovih sto hoce ima li neka caka i sta moze da bude problem.
                              Vazi, hvala.
                              Bas bi mi znacilo da imam SK na poslu.

                              Comment


                              • Limune, to ti je preko sbb-ovog naloga, tako ne radi, moras eon da kupis nezavisno, van mreze, tada radi na svakom.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X