Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vremenom ce svi SK kanali nestati sa Supernove. Posta je isto imala SK vise nema, AVcom koji je takodje kupljen od strane MTS-a vise nema SK.

    Ugovori koje su imali Kopernikus i Radijus Vektor ce isteci i Supernova ce postaviti ko zna kakve uslove. Onda ce opet pojedincima biti krivi SBB i Sport Klub zato sto ih Supernova ne zeli.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Pa ne moraš da se prebaciš, gledaš na netu. HDMI ima za mali keš, povežeš i gledaš. To je za neke matorce cimanje, danas se možeš snaći i bez operatera samo ti treba net.

      Jedino za šta se ne možeš snaći je Ling Long liga i ja moram telekom da imam. Ovo sve ostalo može na netu da se nadje u HD i u FHD.

      Mada može i na VLC Arena da se iskopa, samo mi je cimanje jer nije sigurica kao npr stream za PL. To znaš da ih ima na desetine.
      Android Box plus lista sa Alija godina dana sve zajedno manje od 50 eura, stavis listu favorita, daljinski je tu, pokazes i starijima u koju app da udju ili im je stavis na pocetnu stranu i to je to, laganica. Dva operatera mjesecno 30+ eura, ima pametnih i manje pametnih
      sigpic

      Comment


      • Naravno da ce SK i svi kanali UM nestati iz svih provajdera koje drzi Telekom, tj. drzava i to kako kome ugovor istekne, kao sto je prvo Posti Net. I to se zna odavno.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa nije da će mi biti mnogo žao, poslednjih godina su u teškom kanalu, sve su gori i gori. Videćemo za šta će im služiti Nova Sport kad im isteknu prava za PL i La ligu pa kad je druga televizija pokupi, da joj ne pominjem ime, dva puta već ne bi smeo jer je zabranjeno. Ali znate, oni što su im NBA uzeli. Tako će i sve ostalo.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Android Box plus lista sa Alija godina dana sve zajedno manje od 50 eura, stavis listu favorita, daljinski je tu, pokazes i starijima u koju app da udju ili im je stavis na pocetnu stranu i to je to, laganica. Dva operatera mjesecno 30+ eura, ima pametnih i manje pametnih
            A može i džaba

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Pa nije da će mi biti mnogo žao, poslednjih godina su u teškom kanalu, sve su gori i gori. Videćemo za šta će im služiti Nova Sport kad im isteknu prava za PL i La ligu pa kad je druga televizija pokupi, da joj ne pominjem ime, dva puta već ne bi smeo jer je zabranjeno. Ali znate, oni što su im NBA uzeli. Tako će i sve ostalo.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Nema nista od toga, makar sto se tice PL, Primera je nebitna svakako.
              sigpic

              Comment


              • Smaras Nemanja opasno bas. Niko im nije uzeo NBA, sami su odustali, a drugo prekini bre da kukumavces i proklinjes ovuda. Briga nekog, snadji se i cuti vise!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Naravno da ne mozes da pises sta hoces. Ko te to slagao?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Android Box plus lista sa Alija godina dana sve zajedno manje od 50 eura, stavis listu favorita, daljinski je tu, pokazes i starijima u koju app da udju ili im je stavis na pocetnu stranu i to je to, laganica. Dva operatera mjesecno 30+ eura, ima pametnih i manje pametnih
                    Video sam šta si pisao, ulazio sam na Ali da gledam. Bitno je da postoji izbor.

                    Kod matorih ljudi tipa mog dede tu je već frka i neophodna su oba. On zna da je na 300 Zvezda, traži babi da mu pusti, ne ume van rts ništa

                    Matori će isto pre platiti oba jer misle da je to prekomplikovano.

                    Tako da, bitno je da ima opcija.

                    Znaš i sam da sam te pitao pre pola godine za box ali ne vredi neće ljudi ni da čuju, tako da nemam nameru da se bakćem.

                    Ja sam imao unapred ugovorenu kablovsku od IKOMA jer nije moj stan i tu je bio sk, i imao sa orion (koji ne preporučujem nikome, optiku nisam probao).

                    Noto mi je tada dao top listu sa Arenam pa sam preživeo. Zbog Zvezde.

                    Tako da dobar predlog, listao sam malo ponude po aliju i sl put ću da uzmem samo net i to. Nema dileme.
                    Last edited by Cassius Clay; 04-12-19, 23:42.

                    Comment


                    • Naravno da mogu. Sk je propao skroz.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Sto kukas za PL ako je SBB propao? Sacekaj lepo nocas 03:00 i gledaj nba... Tj onaj jedan mec sto su otkupili a platili boga oca nece ih 5 vlasti izvuci posle ovog debakla kupovine nba

                        Comment


                        • Ma on je kao onaj lik što govori ugasite rijaliti. Postoji jedna stvar koja se zove daljinski. Postoji način manje pametan kako Vladan kaže da platiš dva, postoji manje sofisticiran da koristiš HDMI, postoji i bolji da kupiš listu i box.

                          Znači imaš opcije, možeš da biraš.

                          On se ponaša kao da je SK državna institucija pa su dužni nešto da mu isporuče.

                          Comment


                          • Originally posted by Shumar4life View Post
                            Sto kukas za PL ako je SBB propao? Sacekaj lepo nocas 03:00 i gledaj nba... Tj onaj jedan mec sto su otkupili a platili boga oca nece ih 5 vlasti izvuci posle ovog debakla kupovine nba
                            Ko je to rekao da je SBB propao? A NBA ne pratim.

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Naravno da ce SK i svi kanali UM nestati iz svih provajdera koje drzi Telekom, tj. drzava i to kako kome ugovor istekne, kao sto je prvo Posti Net. I to se zna odavno.
                              Kad im ističu ugovori?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ne bih to znala.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X