Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asdex View Post
    Bez potrebe mešaš politiku gde ne treba. Za mene se operateri dele isključivo na imaju sportski kanal koji želim - nemaju sportski kanal koji želim. Sve ostalo, uključujući filmske, regionalne itd ne gledam. Vesti ne pratim, za filmove/serije tu su Netflix, HBO i torent. Veruj mi da je mnogo lepše tako.
    U nekoj normalnoj zemlji ne bi bilo mesanja. Cim je jedan sportski kanal kupljen drzavnim kapitalom, a i kada vidis da zahvaljujuci drzavnom novcu su u mogucnosti da prenose 5-7 NBA prenosa(sto je misaona imenica za veci deo Evrope), nemas boljeg dokaza od toga da je upumpana ogromna kolicina novca i ne treba puno spekulisati odakle je njihov izvor. Jednostavno gde god da se uoci prisustvo ove bagre, treba se postaviti protiv njih. Pritom zaboravljas kako su se prenosi ABA lige vratili na AS. AS bez Telekoma bi se ugasila i to su neoborive cinjenice sa onakvim nacinom poslovanja.

    Nadam se da ostaju bez nekog fudbalskog takmicenja, to bi bio dovoljan jak udarac.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      U nekoj normalnoj zemlji ne bi bilo mesanja. Cim je jedan sportski kanal kupljen drzavnim kapitalom, a i kada vidis da zahvaljujuci drzavnom novcu su u mogucnosti da prenose 5-7 NBA prenosa(sto je misaona imenica za veci deo Evrope), nemas boljeg dokaza od toga da je upumpana ogromna kolicina novca i ne treba puno spekulisati odakle je njihov izvor. Jednostavno gde god da se uoci prisustvo ove bagre, treba se postaviti protiv njih. Pritom zaboravljas kako su se prenosi ABA lige vratili na AS. AS bez Telekoma bi se ugasila i to su neoborive cinjenice sa onakvim nacinom poslovanja.

      Nadam se da ostaju bez nekog fudbalskog takmicenja, to bi bio dovoljan jak udarac.
      Okej je to što ti meni govoriš, ali ja ti opet kažem da me politika ne interesuje. Oni nek vode svoje ratove, ja ako ne mogu da gledam sav sport na jednom operateru, platiću dva. Gledam na to kao na otvoreno tržište gde ja kao korisnik biram koliko i šta mi je dovoljno. Za druge države širom Evrope nisam upućen kako radi konkurencija (znam jedino za spor u Bosni oko SportKluba), u Americi sam živeo i radio pola godine i tek tamo što sporta nema. Imaš NBC, ABS, TNT, CBS, FOX kao nacionalne televizije koje prenose prime-time utakmice u večernjom terminu, za sve ostalo ti ne gine GamePass.

      Kao što sam napisao u prvom postu vezanom za ovu temu, znam da živimo u govno državi, ali eto nisam nešto raspoložen da dižem revolucije. Mlada sam osoba, imam završen fakultet, zaposlen sam, i iskreno da sutra neki Albanac otvori novu domaću televiziju i pruži mi bolje uslove od ovih, odjebao bih i Arenu i SportKlub i plaćao njemu.

      Comment


      • Junajted-Totenhem na Nova Sport. Aj dabogda se ugasili, od keca do nove sport.

        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Pa sve najvažnije će ići na Nova Sport.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
            Junajted-Totenhem na Nova Sport. Aj dabogda se ugasili, od keca do nove sport.

            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
            Isto im želim.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Total TV korisnici Extra i Premium paketa mogu da ga prate na poziciji 150. U isto vreme SK HD kanal prelazi na poziciju 161.
              izgleda da SK HD ostaje.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Za početak na Nova Sport...

                  Srijeda, 04.12.

                  20.30 Man Utd — Tottenham (Premier League)

                  Četvrtak, 05.12.

                  20.45 Milano — Crvena zvezda (EuroLeague)

                  Petak, 06.12.

                  02.20 Chicago — Dallas (NFL)

                  18.00 Khimki — Barcelona (EuroLeague)

                  20.30 Panathinaikos — Olympiakos (EuroLeague)

                  Subota, 07.12.

                  16.00 Bournemouth — Liverpool (Premier League)

                  18.30 Man City — Man Utd (Premier League)

                  Nedelja, 08.12.

                  22.25 New England — Kansas City (NFL)
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Rićma uopšte nisi u pravu. Ne mogu ja sada da ne uzimam telekom. Telekom i total su super kombinacija. Zašto? Jer ja za Zvezdu ne mogu naći dobar stream, za PL, NFL, La Ligu mogu i gledam ih i kada ima na tv. NFL Fox ili ESPN, ko kad prenosi, LaLiga uvek bude beIN sports, sky PL ili ko već, sve vrh streamovi.

                    Gde ja da nadjem da gledam Zvezdu u Surdulici? Ili domaći basket?

                    A suvišno je pričati da bih se odrekao svih prenosa samo da mogu Zvezdu u fudbalu da ispratim.

                    Tako da ne podržavam ja Vučića time, već ne mogu a da ne gledam klub za koji jedino pravo navijam.

                    Comment


                    • Najbitnije je što će ovaj kanal u neku ruku da zameni SK HD. Dosta dobrog fudbala i NFL-a je išlo na SK HD, koji nemam.

                      Tako da sad očekujem rokadu i nadam se da će na SK HD da idu samo one manje važne utakmice.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Politički potez je i ovo ali imaju pravo da rade šta hoće. Ne žalil nikoga u eri streamova. Ako nemaš kodi i neki smart box kupiš HDMI i ćao. Bolja slika bude na streamu nego na SK HD meni. Ne na svim ali na nekim sa buffstream.

                        Comment


                        • Bore se ljudi za nove pretplatnike... Telekom je pokupovao sve "manje" kablovske operatere, SBB ne radi nista sto je novo u Svetu.

                          Ok je da idu prenosi na tom novom kanalu, i nadam se da ce u skorijoj buducnosti biti i nekih autorskih emisija, bilo bi bezveze da pustaju samo prenose i reprize.

                          Comment


                          • Naravno da nije ok. Ok bi bilo da idu neki manji prenosi, ali da idu najvažniji mečevi.. Čuj ok

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Naravno da nije ok. Ok bi bilo da idu neki manji prenosi, ali da idu najvažniji mečevi.. Čuj ok

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Jbg ni ja ne mogu da gledam LS sredom, ti mozes.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Jbg ni ja ne mogu da gledam LS sredom, ti mozes.
                                Jebeš Lš, bitna je PL [emoji16]

                                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X