Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nikakvog ovde pljackanja, prosto cista ponuda-traznja.
    Ostaje tenis, naravno on im je medju glavnim sportovima, samo pitanje gde ce se prenositi veliki mecevi i finala. Rekla bih na Novoj.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Da definišemo, ako želim da gledam PL, moram da predjem na Sbb, okej.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Samo se nadam da ce Nova Sport ici u Hd, jer kod nas u CG kad su isle utakmice na Nova M to je bio haos od nekvaliteta

        Comment


        • Da, ide u HD.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nova Sport ide na mjesto SK HD kao sto sam i pretpostavio i pisao ovdje, tako da je mjesto na satelitu automatski obezbijedjeno

            Inace od juce je RTCG krenuo sa emitovanjem u HDu, ne mozete da vjerujete koliko im je dobar kvalitet slike na Totalu
            sigpic

            Comment


            • Ma SK je i sada golo govno. Šta sad, ne smem da kažem, i ne smem da pominjem ove što su im uzeli NBA hahahah. Pa ljudi sada programsku šemu ne umeju da sastave kako treba a kamoli kad budu prebacivali mečeve na Novu. Garant će biti tipa Siti-Liverpul na Nova, a ostale mečeve će da poredjaju na sk 6,7,8 koje opet pola ljudi nema, a na glavnim će da prenose Čad protiv Egipta itd.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Last edited by DžonDon; 28-11-19, 11:54.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • ...Man City, Man UTD, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, Porto, Benfica, Sporting, Galatasaray, Fenerbahçe, Ajax, PSV, Dynamo Kyiv, Shakhtar...Crvena Zvezda u Euroligi, Partizan u EuroCupu...Đoković, Nadal, Federer...NFL...MotoGP, F1...

                Iće samo creme de la creme, s razlogom premium kanal.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Baš me zanima kako će Vimbldon prenositi..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    ...Man City, Man UTD, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, Porto, Benfica, Sporting, Galatasaray, Fenerbahçe, Ajax, PSV, Dynamo Kyiv, Shakhtar...Crvena Zvezda u Euroligi, Partizan u EuroCupu...Đoković, Nadal, Federer...NFL...MotoGP, F1...

                    Iće samo creme de la creme, s razlogom premium kanal.
                    Za dva boldirana nisam siguran, jedan od razloga za otvaranje novog kanala je sto SK ima obavezu da F1 pusta na SK1 pa nam se zbog toga desavalo da Man. Utd - Liverpool gledamo na SK3 na primer.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Baš me zanima kako će Vimbldon prenositi..
                      Sa kim igra Vimbldon? [emoji1787]

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Što retardirane kablovske operatere?
                        Znači sada ako hoću da gledam PL i primeru, moram da uzmem Sbb i onda nemam arene?
                        Znači haos, frustracija ogromnih razmera.
                        kako ti nije jasno da su oni u ratu. mi (korisnici sbb-a) nemamo ni jednu arenu a vi drugi (telekom/supernova/kopernikus) ne bi trebalo da imate ni jedan sport klub al eto imate nekoliko (1-6) i pevajte. ili se prebacite na sbb.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Šta da pevam kad neću moći da gledam glavne mečeve, a i do sad su srali sa programskom šemom..

                          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Šta da pevam kad neću moći da gledam glavne mečeve, a i do sad su srali sa programskom šemom..

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            prebaci se na sbb
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Iskreno meni je okej ovaj potez. Samo neka Liverpul uvek stavljaju na taj Nova Sport da uvek gledam u HD.
                              Cesto se desavalo da ni jedan mec od 16h ne bude na HD kanalima, pa ispastamo mi korisnici koji ne placamo jeftine pakete. Dajes 4K mesecno i gledas fudbal na pirinac kanalu. Moraju svakako poboljsati kvalitet slike na kanalima od 4 do 10.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nova Sport ide na mjesto SK HD kao sto sam i pretpostavio i pisao ovdje, tako da je mjesto na satelitu automatski obezbijedjeno

                                Inace od juce je RTCG krenuo sa emitovanjem u HDu, ne mozete da vjerujete koliko im je dobar kvalitet slike na Totalu
                                Vrhunski izgleda, još Ligu šampiona da uzmu od SK-a i da počinemo od Gojka Andrijaševića.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X