Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 5 6 7
Rezultati 91 do 101 od 101

Tema: Prenosi na SK

Active Member Crni Đorđe avatar
    Datum registracije
    27.12.2015
    Moć reputacije
    214748562
    Pravila svakog sporta su, kao i zakoni, napisani. Treba ih pročitati, pogledati mečeve, uključiti glavu, saslušati sudije prilikom tumačenja i to je to. Komentatori i spikeri nisu dužni time da se bave. Košarka je takođe "američki" sport pa ne vidim da na ovim prostorima mnogi imaju dilemu oko pravila.
    Izmenio/la Crni Đorđe; 26.10.2019 u 21:13.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=14106&dateline=1463609497

2. Your Google Adsense code here
    Banned
    Datum registracije
    05.08.2018
    Moć reputacije
    0
    Kosarka je ovde popularna s razlogom,gleda je ceo svet,a ovo su uglavnom americki sportovi koji su za vecinu nas ovde novi,mogu da kazem i da me ne interesuju,sportski novinari i komentatori treba da nas zainteresuju za te sportove ako im je bitna gledanost,to im sto se mene tice nije uspelo.

Member Ol' Dirty Bastard avatar
    Datum registracije
    29.08.2015
    Moć reputacije
    199077654
    Pa i objasnjavaju pravila cesto, znam da Erceg gotovo uvek par puta u toku utakmice nesto objasni. Nece sad bas osnove svaki mec da pricaju, to ne bi licilo ni na sta. Ja sam pravila naucio preko Maddena najvise dok sam igrao, pocnes od onog osnovnog a to je 4 sanse da predjes 10 jardi, jedan pas u napred, pozicije itd. i lagano se pohvata. Uvek kazem sprdamo se kako su Ameri glupi, pa ako oni mogu da skontaju pravila pa mozemo valjda i mi.

Citirati Originalno postavljeno od 弱肉強食 Pogledati poruku

Kada ih pitaš za NFL, kažu smara, uvek reklame. Evo neka posvedoče momci koji prate i ostale sportove ima li šta neizvesnije od neizvesne NFL utakmice(može primer Arizona GB playoff pre par godina), ja čisto sumnjam.
    Te predrasude su najjace, klasika uvek reklame, debeli krmci se rvaju ni ne dodirnu loptu, zasto se zove fudbal ako ne igraju nogom i ostalo. Kad neko tako razmislja onda bolje da ni ne pocinje da gleda, nece promeniti odluku 99%.

Ja podjem od sebe recimo, probao sam da pratim baseball par puta, znam pravila ali nema sanse da sednem i pogledam neku utakmicu celu, ispratim nekad samo kad je PO hajlajtse 5 minuta i to je to, necu da kazem da je sport dosadan jer razumem one kojima je interesantno ali meni ne lezi.
    Ljudi koji ne prate fudbal cesto umeju da kazu kako je dosadno jer igraju 90 minuta i zavrse 0 0 sto je na neki nacin i tacno jer fudbalska utakmica bez golova ume da bude nesto najdosadnije na svetu al za svaki sport mozemo naci takve mane.

Junior Member
    Datum registracije
    08.07.2016
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od 弱肉強食 Pogledati poruku
    Kada ih pitaš za NFL, kažu smara, uvek reklame. Evo neka posvedoče momci koji prate i ostale sportove ima li šta neizvesnije od neizvesne NFL utakmice(može primer Arizona GB playoff pre par godina), ja čisto sumnjam.
    Drugi put da te citiram, ali stvarno ovo je istina. Retko koju fudbalsku utakmicu pamtim kao NFL utakmice. Evo sad na keca mogu nabrojati par:
    Bengals v Steelers (wildcard runda cini mi se) - kada je bilo dva potresa na utakmici, zavrsilo se nesto tipa 16-15.
    Superbowl izmedju Atlante i New Englanda
    Vikings v Saints (meni mozda i najomiljenija).. Onaj touchdown Diggsa uz sve komentar "Diggs, sideline, touchdown, unbelievable, Vikings win it!")
    Cardinals v Packers (sto si naveo vec)
    Ravens v Broncos (finale AFC 2012 cini mi se) - zbog ovoga sam i zavoleo sport..
    Lions v Packers - Hail Marry Rogersa..
    Panthers v Giants - tuca Normana i Beckhama..

Ovo je nepresusan sport, meni je iskreno zao sto vise ljudi nije upoznato sa njim. Imao sam tu srecu da gledam Giantse na MetLifeu prosle godine uzivo, protiv Jacksonville-a.. Iako su izgubili, eto i taj prvi touchdown Barkley-ja koji sam video uzivo ce mi sigurno ostati u secanju..
    Izmenio/la asdex; 26.10.2019 u 22:24.

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748877
    Istina živa. Jedina dva sporta koja sam na kolenima pratio su MotoGp i NFL.

Ramse zbog prošle godine mrzim kao Partizan.

Prvo sam pratio GB, pa Pit, pa sam uhvatio Saintse kad je Kamara tek došao, Thomas, i sad ih pratim kao Zvezdu jednako. Isto se nerviram kada izgube.

Oporavljao sam se od Vikingsa i Ramsa kao od ovih derbija što smo fulali u fudbalu.

Najbolji sport.

I to kad mi kaže neko glupi Ameri... Za mene su Evropljani najgluplji na svetu. Arapi im pokupuju klubove i troši se neograničeno, sprdnja, i onda oni nekome govore da je glup.

Uživam kada neki Amer upropaštava fudbalske klubove i ne dodje da gleda nego ide da gleda svoj NFL klub.

Ti debeli Ameri bar uživaju na tim utakmicama i nisu divljaci kao mi. Tako da ne znam odakle idu ti podsmesi Amerikancima kao da su zaboga hendikepirani, a u PSG neki dodje Arapin i kupi dva igrača za 400 i nešto miliona. Evropa, sport, pravda i zanimljivost.

Šta to bi jednakost šansi

Hero Member Mrkela avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748736
    Snuker na SK?? Wtfffff omggggggg jel to za citavu sezonu ili samo ovaj turnir

Member
    Datum registracije
    09.08.2012
    Moć reputacije
    64424827
    Citirati Originalno postavljeno od Mrkela Pogledati poruku
    Snuker na SK?? Wtfffff omggggggg jel to za citavu sezonu ili samo ovaj turnir
    Samo ovaj turnir. Ostalo je na ES

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Hero Member Mrkela avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748736
    Sranje

E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750065
    Vimbldon, Mastersi, ATP 500 i ATP Cup uz WTA tour od sledece godine ekskluzivno samo na SK, ni na jednoj drugoj televiziji.

Active Member skeptik avatar
    Datum registracije
    16.08.2013
    Moć reputacije
    214748687
    Menjam SK kanale kad ono kosarka filipinska liga.

Junior Member
    Datum registracije
    25.09.2014
    Moć reputacije
    0
    Jel ima SK prava prenosa za NFL i sledece sezone?Nadam se da ima jer ce stvarno biti previse ako i to izgube

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 5 6 7

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •