Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bljak
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #17
      Pa dobro, ako će SK promeniti ime meni ne smeta. Sve dok ne bude ta kao nova televizija poput NOVA S pa da je nema pola Srbije.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • #18
        Ne bih rekao da SK ima mnogo vecu pokrivenost od Nove S. Mozda je to slucaj kod lokalnih operatera, da imaju SK a nemaju Novu S.

        Svako ko ima SBB, ima Novu S.

        Comment


        • #19
          Bolje bi im bilo da razmišljaju o kvalitetu. Sve SK imam i svi u SD a ljudi već reklamiraju 8K .

          Comment


          • #20
            Kako bre svi u SD?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #21
              Originally posted by miloolja View Post
              Kako bre svi u SD?
              Ti misliš ako je kod tebe HD da je kod sviju

              Comment


              • #22
                Pa naravno, zasto nije?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by dzoni97 View Post
                  Nova Sport je novi kanal koji će krenuti pod okvirom UG. Postoje priče da će SK promjeniti ime u Nova Sport.
                  Nece se to desiti. Premium sadrzaj sa SK ce ici tamo ekskluzivno.

                  Nisam ispratio akvizicije u poslednjih godinu-dve, a tako i da je kupljen Radijus Vektor koji ima sve Arene i SK. Ex-Kopernikus ih sada drzi, ali pre akvizicije je sklopljen ugovor sa njima. Cim to istekne, skinuce sa ponude sve SK.

                  Comment


                  • #24
                    Jel prenosi onda neko kosarkasku Seriju A uopste? Pocinje sledece nedelje a ne vidim u programskoj semi SK da ima nesto. Na wiki pise da prenose mada to ne uzimam kao pouzdan izvor. Svakako bi se mogli otvoriti za to kad su vec izgubili NBA.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                      Jel prenosi onda neko kosarkasku Seriju A uopste? Pocinje sledece nedelje a ne vidim u programskoj semi SK da ima nesto. Na wiki pise da prenose mada to ne uzimam kao pouzdan izvor. Svakako bi se mogli otvoriti za to kad su vec izgubili NBA.
                      Ne prenose je, bar je nisu prenosili prošle sezone. Videćemo hoće li biti nešto ove sezone.

                      Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • #26
                        Ne mogu da verujem da ima mesta za turske, francuske, VTB lige i ostalo a nema za italijansku koja 100 puta zanimljivija i sa boljom atmosferom. Sad su jos Sale, Teo i Pefi u Bolognji, Virtus iz Rome se vratio itd. ne verujem da ne bi bilo interesovanja da se gleda. Jos Srdjan voli italijansku kosarku, ne znam sto ih on malo ne pogura tamo

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Ne mogu da verujem da ima mesta za turske, francuske, VTB lige i ostalo a nema za italijansku koja 100 puta zanimljivija i sa boljom atmosferom. Sad su jos Sale, Teo i Pefi u Bolognji, Virtus iz Rome se vratio itd. ne verujem da ne bi bilo interesovanja da se gleda. Jos Srdjan voli italijansku kosarku, ne znam sto ih on malo ne pogura tamo
                          Da stvar bude gora i VTB liga otišla na Arenu

                          Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • #28
                            Vidis to nisam ni znao, jos gore...

                            Comment


                            • #29
                              Ček sad. Koliko vidim kopernikus više ne postoji (Nisam imao pojma iako je to moja kablovska), spojili su se sa još neke 3 kablovske ili šta god da su. Sada se zove supernova, i njihov kanal je taj Nova Sport koji preti da sve uzme od SK-a?
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • #30
                                Ne. Supernova je novi operator koji je u vlasništvu Telekoma Srbija, a Nova Sport je novi kanal koji će biti ekskluziva samo SBB-a, Telemacha i Totala. Tamo će prebacivati najbolje utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X