Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veze limune, gledacu ja za obojicu, pa cu ti prepricati.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Limune, to ti je preko sbb-ovog naloga, tako ne radi, moras eon da kupis nezavisno, van mreze, tada radi na svakom.
      Aha, tnx.

      Originally posted by jozef k. View Post
      Nema veze limune, gledacu ja za obojicu, pa cu ti prepricati.
      Ovo bi mi tako puno znacilo.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Liveonsat radi perfektno, ja ga provjeravam makar tri puta dnevno

        Pa kome ces da vjerujes, drugu ili meni? Kodi Elementum addon za filmove i serije, ne za streamove ali filmovi i serije i pokriven si totalno. Bez greske.

        Imaju svi exyu kanali, pritom vise verzija istih kanala, naravno ne radi sve uvijek ali pored njih imas jos 15k kanala iz drugih zemalja, uvijek ces naci sve sto ti treba. Ako je dobar server i ako ti je dobar net nema nikakvog sjeckanja naravno. Dobijas 24 ili 48 sati test za svaku listu, pa vidis kako radi, odgovara li ti i sl.
        On mi je reko za Kodi da je odusto a to misli na kanale koji se strimuju. e sad ovo sto ti kazes to je izgleda baza filmova jel?

        daj mi adresu za liveonsat da vidim sta tu ima
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          On mi je reko za Kodi da je odusto a to misli na kanale koji se strimuju. e sad ovo sto ti kazes to je izgleda baza filmova jel?

          daj mi adresu za liveonsat da vidim sta tu ima
          Kodi je bez instalacija prazna ljuštura, kao kad instaliraš VLC i očekuješ da u njemu već nešto ima.

          Comment


          • ja stvarno nikad nisam imo Kodi ne bi ja znao to ni nastimovati... uglavnom znam kada sam se raspitivo kod druga da je reko da je imo ali sad nema jer stalno treba neke updejte i sta ja znam i izbriso covek. kaze jedan dan radi a drugi dan pola kanala ne radi.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Možete da uzmete EON sportski paket sa SK i to je mesečno 800 din, a Total 1200, s tim sto je prvih godinu dana valjda 900, mada ne znam koliko tu ima SKova.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sta se ovo prica na Pinku da United Group trazi od SBB-a da ukine Sport Klubove i N1 koliko sam razumeo? Ima li tu necega?

                Comment


                • UG trazi od svog SBBa da ukine svoje kanale SK i N1?
                  Ili nesto nisi dobro shvatio ili je Pink podigao ludilo na veci nivo.
                  sigpic

                  Comment


                  • United Group ili neki Media Centar, nisam dobro sve pohvatao. [emoji2] Uglavnom bese neki glavni koordinator Telekoma Srbije na stolu za pres konferenciju pred novinarima gde mase neki papirom gde jedna strana zahteva da se ugase SK-ovi, N1, Pikaboo i jos neki kanali. Nemoj da me zezaju tek sam potpisao novi ugovor uzeo EON [emoji2]

                    Comment


                    • Posto u Srbiji SBB ima monopol na kablovsku nema sanse da ugase njihove kanale, a pod UGom su SK, Nova Sport, Nova S, M, H i BH, N1, Cinemania, Grand, Lov i Ribolov, Fight Channel, Pikaboo, Vavoom, IDJ, Mini Tv, Doma i Brainz. Mogu jedino da donesu zakon da UG ponudi svima svoje kanale, da je obavezna, a opet i tada bi mogli da zacepe cijenu koju niko nece moci da plati. U BiH je to donekle rijeseno ali opet i dalje svi nemaju SK kanale jer im je prevelika cijena.

                      Ali to je opet i najpostenije, imas kod svog operatera i SKove i Arene, pa ako ces da platis da gledas mozes.
                      sigpic

                      Comment


                      • "Telekom Srbija održao je, u prisustvu pravnog tima, konferenciju za novinare povodom navoda da je United Medie tražila gašenje svojih kanala u okviru Supernove, koja nije pravno lice. "Supernova" je emitovala kanale United Media i nakon isteka ugovora.
                        U međuvremenu je Telekom od United Media dobio javnu ponudu za samo jedan kanal - N1, ali je Ćulibrk odbio da odgovori na više puta postavljeno pitanje da li će na tu ponudu odgovoriti i eventualno je prihvatiti."


                        http://rs.n1info.com/Vesti/a563984/T...ted-Medie.html
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kako se neko neće zajebati pa da mi ukine sve pinkoveili bar da se posebno plaćaju.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            "Telekom Srbija održao je, u prisustvu pravnog tima, konferenciju za novinare povodom navoda da je United Medie tražila gašenje svojih kanala u okviru Supernove, koja nije pravno lice. "Supernova" je emitovala kanale United Media i nakon isteka ugovora.
                            U međuvremenu je Telekom od United Media dobio javnu ponudu za samo jedan kanal - N1, ali je Ćulibrk odbio da odgovori na više puta postavljeno pitanje da li će na tu ponudu odgovoriti i eventualno je prihvatiti."


                            http://rs.n1info.com/Vesti/a563984/T...ted-Medie.html
                            Bice da je ovo. Malo sam ja izvukao vest iz konteksta.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Bice da je ovo. Malo sam ja izvukao vest iz konteksta.
                              U strahu su velike oci
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • A kako to da telekom ne ponudi SBB-u Arene? Kako ih napadaju ovako za SK-ove. Zna li neko o tome nešto da mi kaže?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X