Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Kralja (Copa del Rey) i Superkup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kup Kralja (Copa del Rey) i Superkup


  • #2
    Superkup

    8.1. Valencia - Real Madrid, 20:00

    9.1. Barcelona - Atletico Madrid, 20:00

    Comment


    • #3
      Ne razumijem, nisam stvarno pratio pocetak sezone, al vise nema Superkupa nego top4 ekipe idu u SA da odigraju neko mini kup takmicenje?
      I do ovih parova se isto dolazi izvlacenjem parova ili...

      Comment


      • #4
        Da, ovo je novi format Superkupa. Iskreno nisam ni ja nesto posebno pratio ali kada vidim ove parove onda mi je jedino logicno da su izvlacili.

        Comment


        • #5
          Je l' to Kroos iz kornera postigao gol?

          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

          Comment


          • #6
            Da. Jović igrač manje na terenu. Dugo nisam gledao dominantniji Real. Da igra Benzema bilo bi 5-0.

            Joviću sine kod psihologa, bolje nego što jebeš Sofiju. Seljački mentalitet jbg. Usrao se.

            Comment


            • #7
              Ne leži mu Real uopšte. PL bi mu bolje legla gde se igra dinamičnije, tehnički je ograničen da bi učestvovao ovde u igri.

              Ćaća Luka Modrić.

              Comment


              • #8
                Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Da. Jović igrač manje na terenu. Dugo nisam gledao dominantniji Real. Da igra Benzema bilo bi 5-0.

                Joviću sine kod psihologa, bolje nego što jebeš Sofiju. Seljački mentalitet jbg. Usrao se.
                Da li je bolje?

                Mnogo sam se radovao kad je moj Bijeljinac dosao u Real, cak sam hteo i da navijam za klub koji mi je u rangu Zvezde...al' jbg. Nema leba od toga izgleda

                Comment


                • #9
                  Niko ne može preko noći u Realu da uspe to je sigurno. Velik je pritisak. Sad je dodao Modriću za gol.

                  Ne znači da je loš fudbaler samo ga vidim negde gde se igra brže i gde on ima više šansi jer on igra iz jednog dva udarca.

                  Nije tip da učestvuje preterano u igri.

                  Comment


                  • #10
                    A sto mora odma da igra? 60 miliona Realu je ko meni i tebi 10k dinara...
                    Polako, mlad je. Ima da uci od majstora. Samo da ne ode u kurac, prokinuce

                    Comment


                    • #11
                      Ali morao bi uzeti psihologa svakako. Mnogo je mlad. Pa oni su Benzemi pre zviždali.

                      Comment


                      • #12
                        A nek uzme, to je sad moderno.

                        Samo da ne ide na neku bezveznu pozajmicu u neki smesan klub.

                        Comment


                        • #13

                          Comment


                          • #14
                            Samo klasa, samo ALVARO!

                            Neto; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, De Jong, Vidal; Messi, Suárez, Griezmann
                            Oblak; Trippier, Felipe, Savic, Renan Lodi; Correa, Thomas, Herrera, Saul; Joao Felix, Morata

                            Comment


                            • #15
                              Todibo je mozda mogao startovati u ovoj utakmici ali dobro Valverde ce izjaviti kako je on odlican igrac iako mu skoro pa nikad ne daje sansu.

                              Comment

                              Working...
                              X