Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno, Zverev mu je poklonio ovaj mec. Oba brejka u mecu su bila na nevidjene gluposti.

    Comment


    • Timov bekend postaje moćno oružje, paralela naročito..
      Očekivao sam veću borbu kad ono ispade jedan od najdosadnijih mečeva na turu.
      Last edited by Dekson; 16-11-19, 22:50.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Inace, Thiem ulaskom u finale ide na no.4, moze da bude veoma bitno za AO, ali ipak pre toga ima da se odigra onaj ATP Cup koji donosi silne poene.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Last edited by Beocca; 16-11-19, 23:34.
          Wizard

          Comment


          • Wizard

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Vala, Amnesiac i Bojana fale odje da nam pricaju kako je ovo top tenis. Vrhunski! Nema preko!

              Ovo je, ljudi moji, sraaanje obicno..

              A, ako se ne varam, njihova zelja je bila da podloga bude jos brza i od ovoga. Odvratno.
              Mislio sam da večeras napišem kako je ubrzavanje podloge, odnosno prelazak sa medium-slow na medium-fast u Londonu 2016. pun pogodak jer se nagledah sjajnih mečeva, a dok je trajao meč između Federera i Tsitsipasa uživao sam. Prelijep agresivan tenis u kom onaj koji ide po poen u većini slučajeva biva nagrađen.

              To je bilo moje mišljenje. Sad ne znam smijem li ostati na istom stanovištu budući da si ti zaključio da je podloga sranje, a opštepoznata činjenica je da je tvoje mišljenje vrhovno.

              Mogao bih još govoriti o tome, ali možda je bolje da sačekam jer vidim da su rane još uvijek svježe. Možda neki drugi put, no u svakom slučaju bih o tome diskutovao sa nekim ko posjeduje elementarnu pristojnost, nekog ko poštuje pravo drugog da drukčije razmišlja, kao i nekog ko shvata da postoje ljudi koji imaju drugačije afinitete. Ti nijesi ni u jednoj od tih grupa pa ćemo se zadržati na stvarima o kojima imamo isto ili slično mišljenje.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • Serdare, velis da sam ranjen, elementarno nepristojan, ne postujem tudje misljenje jer imam svoje..
                Ali cu ponoviti za dnevnik: ovo je jedno veeeliko sraaanje. Pa se ti sad duri i mudruj koliko ti volja. Veli, napadac biva nagradjen, a poeni u prosjeku traju od 0,3 do 1,8 sekundi. Samo ti uzivaj u takvom vrhunskom tenisu..

                Comment


                • Meni je zaista top podloga u Londonu, ne treba mi spor beton u dvorani, nikako. Pricao sam i sa Shminkom na fb, obojca imamo isti utisak, bas kvalitetan WTF ove sezone, nije bio los mec mislim.
                  OVAKO

                  Comment


                  • I meni je danasnji mec Grka i Rogera bio ok,bilo je i razmena i raznovrsnosti,ne vidim problem u podlogama na Atp turu

                    Vidim Salo resio ponovo,ovaj put je moro da isprati Rogera i istankuje za Juznu Ameriku,finale Wtfa izmedju 2 igraca koji imaju ukupno 0 pobeda na poslednja 2 slema(jbg strasan je igrac Thomas Fabbiano),ziveo Nextgen
                    Last edited by Srkisa; 17-11-19, 02:20.

                    Comment




                    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Неки момци тако јако ударају да их баш брига каква подлога да се стави...једино је прпа што Рафа сад не може да стигне сваку лопту па да је заврне из све снаге... видећете кад дође штљака исто има да буде брзо и поени кратки...бар код ових момака, а багељаши има да веслају и гуркају рели и по трави....
                        sigpic

                        Comment


                        • Dimitrov, Zverev i sad Tim ili Cicipas, ovo ce postati sprdnja od turnira, bice prica ovo nije osvojio samo ko se nije pojavio
                          sigpic

                          Comment


                          • каже: стари су имали напорну сезону... ма да уморили се играли на никад мање турнира... Фед има своје турнире, Рафа има своје, то прошетају и однесу пехаре..
                            sigpic

                            Comment


                            • Za nijansu Cicipas dublje udara, za sada..
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Mlak tenis.

                                Comment

                                Working...
                                X