Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Teško se ono na tribinama može nazvati teniskom publikom. Klasična razularena rulja koja traži krv idolovog im protivnika. Oni ne da nemaju trunku poštovanja prema jednom velikanu kakav je Novak već ga mrze iz dna duše. Nadam se da će sa Federerovim povlačenjem oni nestati sa tribina.
    Publika je velikim delom napravljena takvom dugogodišnjim ispiranjem mozga od strane medija.
    Arhetip poašanja da krdo prati ..
    Tako da meni malo licemerno što se sada kao zgražavaju na ovo što se dešava na terenima širom sveta gde se igra tenis
    Similis simili gaudet

    Comment


    • U svijetu politicke korektnosti, ravnopravne zarade u tenisu izmedju muskaraca i zena red je da se poradi na korektnosti sa tribina.
      sigpic

      Comment


      • Mada definitivno da je to nesto licno protiv Djokovica, najbolji primjer za to jeste finale AO ove godine gdje je Nadal imao bucnu podrsku 97 posto navijaca na tribinama sto nikad nije bio slucaj u duelima protiv DJokovica, jednsotavno ne mogu podnijet da on osvaja i dzaba. Nabio im je zestoke komplekse koje oni lijece na takav nacin.
        Last edited by DinoFC; 15-11-19, 11:00.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Da rezimiramo.. tebi je normalno onakvo navijanje, jel da?
          Nije, ali nije bila ni atmosfera linca kao sto vi pokusavate da predstavite.

          Jedino tenisko navijanje, koje postuje protivnika 100% ces cuti/videti u Bazelu, jednostavno Svajcarci su takvi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Bila je ona škola u okviru FTF , beše JMac pokrovitelj?
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ta prica o publici kao razlogu za poraz je smesna. Pobedjivao je Novak Federera u New Yorku gde je publika 10 puta gora nego ova. Secam se jednog meca gde je americki komentator rekao da za Novaka na Arthur Ashe stadionu navija samo njegova familija. Izadjes na teren i pobedis bez obzira na sve, tako rade sampioni.

              Comment


              • Ne znam mene iskreno zabole da li Federer ima vise navijaca u Kini ili Arubi.

                Samo da je zdravlja, kako fizickog tako i mentalne svezine, pa se vidimo na AO.

                Mada mi se raspored vec ne svidja zbog 21 decembra. Nadam se da ce otkazati.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nije, ali nije bila ni atmosfera linca kao sto vi pokusavate da predstavite.

                  Jedino tenisko navijanje, koje postuje protivnika 100% ces cuti/videti u Bazelu, jednostavno Svajcarci su takvi
                  Dobro, kazes nije normalno i to je nesto.. Ali kazes i da nije nesto strasno. Ajde nam, molim te, reci sta je to atmosfera linca na teniskom mecu? Koji je primitivniji nivo od odusevljenja na duple greske i vristanja i urlikanja tokom samog servisa? Mozda da ga gadjaju flasama?

                  Comment


                  • I protiv Medvedeva i u Londonu i na USO je bilo slično, sa time što je Daniil tek zakoračio u taj svet praktično. .Na ovom meču u L sam osvrnula na publiku. Sa druge strane sve je ok dog gubi na način na koji je izgubio od Nadala na poslednja tri meča. Tako da u tom smislu ovo trljanje na nos- lično Djokovica-njegova je lična krivica ne pije vodu
                    Ko igrom i rezultatima protiv ugrozi proizvode koje prodaju dobiće slično..
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Dobro, kazes nije normalno i to je nesto.. Ali kazes i da nije nesto strasno. Ajde nam, molim te, reci sta je to atmosfera linca na teniskom mecu? Koji je primitivniji nivo od odusevljenja na duple greske i vristanja i urlikanja tokom samog servisa? Mozda da ga gadjaju flasama?
                      Pa nije bilo strasno, nisu se drali tokom samog servisa, to preterujes.
                      A druga stvar, kad god se desi neki poraz, posebno poraz od Federera, onda se spinuje prica kako je publika kriva i zla, a kad Djokovic pobedi onda je on majstor koji im je sve po spisku i najveci je ikad.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pa naravno. Čudo da ova publika još uvek ima snage, čak su i energičniji. Sigurno im sipaju neku drogu u soci.
                        Evo sad se mislim i smejem se... ŠBBKBB da spiker najavi ovoj rulji free of charge fizičko maltretiranje nepodobnog - bi li ko sišao dole da zalepi par šamara izrodu?

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa nije bilo strasno, nisu se drali tokom samog servisa, to preterujes.
                          A druga stvar, kad god se desi neki poraz, posebno poraz od Federera, onda se spinuje prica kako je publika kriva i zla, a kad Djokovic pobedi onda je on majstor koji im je sve po spisku i najveci je ikad.
                          E ovo je spin sto ti radis, Bojanice. Lijepo sam te pitao da mi objasnis koji je primirivniji nivo od ovog, ali neces da odgovoris. Jeste, i te kako su se drali tokom servisa u drugom setu, kada Novak vise nije htio da odlaze servis zbog toga, nego se vidno predao po tom pitanju i servirao iako urlikanje nikako da prestane. I pored toga sto on svojom pripremom za servis daje svo vrijeme ovog svijeta publici da se smiri.

                          Sto se tice likovanja u trijumfima dje je publika isto tako bila bez trunke respekta, kako si uopste ocekivala da se taj segment ignorise? Nece nikad, sama znas to. Pa nije valjda da ne smatras viteskim trijumfom poraziti jednog od najvecih u istoriji i to protiv cijelog stadiona?

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Instagram

                              Federer 6.9m
                              Nadal 8.1m
                              Djokovic 6.3m

                              Twitter

                              Federer 12.7m
                              Nadal 15.7m
                              Djokovic 8.7m

                              Siguran sam da globalno Nadal ima najvise navijaca, ali veci stalez je Federerov. Djokovic se ipak dosta kasnije pojavio i bas u jeku rivalstva izmedju Federera i Nadala i opet uspio da uzme ogroman dio baze.
                              Tu ima dosta i do toga sto Rafa dolazi iz Spanije a Roger iz Svajacarske,najvise navijaca imaju u svojim zemljama a 50 miliona je sigurno vise nego 10 miliona ljudi,tako da je zroger sigurno popularniii ako izuzmemo njihove rodne zemlje

                              Rogera boli Wimbledon,ovo je bio bitan mec ali nije bio ni blizu Wimbledona ni njemu ni Novaku,opet bio je bitan i malo je pobeda smanjila tu bol koju je osecao i dalje oseca...
                              Ne vidim da sledece godine iko osim ove trojice uzima slem,sva trojica su toliko nabrijana da budu Goatovi kao da im zivot zavisi od toga,a kad je tako ovi ostali se ne pitaju
                              Ovaj Wtf mozda i ne uzmu,ali on je sada osim rafi skroz nebitan turnir

                              Comment


                              • Kakva je situacija za danas?

                                Cicipas se kvalifikovao, a meda nema sansu, jel da?

                                Comment

                                Working...
                                X