Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Dok ih nema na Slemovima potpuno su nebitni, tako da je ipak velika trojka u padu.
    Stvari nisu crno-bijele, zato sam i naglasio makar djelimicno. Cinjenica je da nisu sto su nekad bili, ali ja ovu konkurenciju mnogo vise cijenim. Ako se samo drzis slemova, oni uopste nisu razlog za manje bodova, jer su Novak i Rafa odlicno profitirali tu ove godine.

    Comment


    • Sto se tice Novakove forme, ne bih se puno brinuo. Ono sto me malo brine je kako ce prebroditi ovo, jer je ovaj zavrsetak sezone bas bio mrsav za njega, obzirom na napor i kvalitet koji je pokazao. Na Sinsiju je dosao maksimalno spreman i zalomi mu se Medo koji iz ocaja puca po dvije prve serve i ugasi ga. Na USO je isto krenuo silovito i zalomi mu se Stan i prehlada. Pa nemoguci Cicipas u Sangaju, koji je uspio da preokrene maestralni Novakov start. Pa sad u Londonu mu se desi prvo Tim, na koga je bacio sudoper, sto se veli.. i dzaba. Jednostavno je decko igrao savrseno. I na kraju sad Rodzer, koji prosto ne umije da kiksne prvi servis. Dobro, u drugom setu bi onaj stari Novak vjerovatno uspio da iskoristi mali pad Federera, ali tu je ipak prevagnulo ono protiv cega se bori tokom cijele karijere - publika. Nije mogao ovog puta protiv njih.. Ono je bas nenormalna histerija kad on kiksa sa servama i poklanja bl Fedji. Urlicu do samog njegovog udarca, da je na kraju prestao i da se obazire na to, nego je servirao uz vrisku. Kao da je rekao "evo vam, najedite se.."

      Preveliki je to pritisak uvijek igrati protiv publike, a plus neki momci stvarno vanerijska izdanja imaju bas protiv njega. To slama moral i kad je onakva igra protiv Tima bila nedovoljna, pa vidio da Fedja jednostavno ne grijesi sa serve.. kao da je sudjeno bilo da mora da klekne.

      Nadam se da ce ga pauza refreshovati.

      Comment


      • Posle 2019 godine skoro sigurno su Rafa Novak i Roger prva 3 na listi sa sva 4 osvojena slema i najvise osvojenih slem poema u odnosu na ostale,uz to ako Roger uzme Wtf imaju i najvise mastersa

        Ipak,Salo,Prevara sa ostalom nextgen kompanijom je pokorila svet ove godine i napravila veliki proboj,ako ovako nastave ko zna gde su im limiti,ko zeli da im cestita nek cestita

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          A sto mora da osvoji ovo. Zavrsio je godinu na prvom mestu, malo li je.
          Nije malo, ali veoma bitan turnir da se ne lazemo.
          Jedino sto me nervira oko njega jeste što se sve igra na betonu, to bih promenio, ali ne zbog Rafe da se razumemo, promenio bih i nakon što on ode u penziju.
          Recimo jedne godine beton, druge trava, treće šljaka, pa u krug, jer se poeni skupljaju na svim podlogama za 8 najboljih.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Hehe sto volim ove Rodzerove iskrenosti

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ovo je mnogo bitno da ga nema u kolekciji, ovo je posle Slema najveci turnir, tako da za njegovu zaostavstinu je vrlo vazno da bude najbolji medju najboljima.
              Jeste bitan turnir ali ako se ima u vidu da je dosao rovit u London da je bilo pitanje da li ce dobiti i jedan mec u grupi ovo je puna kapa. Najvazniji cilj je ostvaren, titula bi bila samo veliki bonus ovde.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Hehe sto volim ove Rodzerove iskrenosti

                Hehe kako je prso hbte... On gori iznutra, život mu nema više smisla, sve mu se srušilo nakon Wimblija[emoji51]

                Comment


                • Jos jedna potvrda da se karakter kod vecine ljudi ne menja tokom zivota. Retki su oni koji radom na sebi mogu da ga promene na bolje.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Jednom ce i ovo huligansko zlo nestati sa teniskih terena.
                    Originally posted by miloolja View Post
                    Hehe sto volim ove Rodzerove iskrenosti

                    Originally posted by Nesic View Post
                    Hehe kako je prso hbte... On gori iznutra, život mu nema više smisla, sve mu se srušilo nakon Wimblija[emoji51]
                    Originally posted by Maxx-a View Post
                    Jos jedna potvrda da se karakter kod vecine ljudi ne menja tokom zivota. Retki su oni koji radom na sebi mogu da ga promene na bolje.


                    i tako, cim Djokovic izgubi od Feda, 1/1 je da ce da se prica o Fedovom karakteru
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Federer sam prica o njegovom karakteru a publika ponasanjem na terenima pokazuje svoj.

                      A za proganjanje, steta sto pravila ne vaze za posebne
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Kakvo proganjanje?
                        Ocigledno ne znas sta znaci stalking na forumu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Proganjanje forumaša po svim temama, konstntno podizanje tenzije... . Ko je sastavljao pravila?

                          Čak je MTF na mnogo višem nivou nego ovaj forum
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Ovo sto sam citirala je sve sa ove teme
                            Ne znam kakvo podizanje tenzije, kad sam ja juce ostavila par poruka, a ovo danas je samo reakcija na par postova

                            Znam ja da ti nas iskreno mrzis, ali ja ti tu ne mogu pomoci.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Podmetanje.
                              Možemo do sutra ovako
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Ovo nije podmetanje, ovo su cinjenice, mrznja isijava iz tvojih postova, cak znas da iskuliras i "svoje"
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X