Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SMENA GENERACIJA ĆE SE DESITI MNOGO BRŽE NEGO ŠTO SMO OČEKIVALI.
    VEROVATNO SU IH DOKTORIRALI NA SONY PS SVE OVE GODINE.

    NOLETU KLINCI NIKAKO NE PRIJAJU, NADAL SE BORIO...ALI ZVEREV GA CEPA

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

    Comment


    • A jos on planira sledece nedelje da igra i DC
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Da je Djokovic Rogerova generacija morao bi da igra protiv najboljeg Feda i najboljeg Nadala
        poy
        Pazi, ne volim da ulazim u ove rasprave ali reci da je najbolji Nadal iz perioda 2004-2007 kada je I Roger bio u primeu nema uopste smisla.

        Hardcourt Nadal se razvio nesto kasnije kada je I postao mnogo kompaktniji I bolji igrac.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by 7eleven View Post
          SMENA GENERACIJA ĆE SE DESITI MNOGO BRŽE NEGO ŠTO SMO OČEKIVALI.
          VEROVATNO SU IH DOKTORIRALI NA SONY PS SVE OVE GODINE.

          NOLETU KLINCI NIKAKO NE PRIJAJU, NADAL SE BORIO...ALI ZVEREV GA CEPA

          Sent from my SM-G975F using Tapatalk
          A sto vices?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • лепо сам вам рекао да Рафа може максиму два три меча овде да одигра...брза је ово подлога за њега...шљака је за њега фул...
            sigpic

            Comment


            • Dal je ovo povreda ili znanje, teško se odlučiti
              Streljana..
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Pazi, ne volim da ulazim u ove rasprave ali reci da je najbolji Nadal iz perioda 2004-2007 kada je I Roger bio u primeu nema uopste smisla.

                Hardcourt Nadal se razvio nesto kasnije kada je I postao mnogo kompaktniji I bolji igrac.
                Ne volim da ulazim u rasprave, ali ipak udjem

                Samo sto si prerano presekao, racunaj do 2011. kad se pojavio Djokovic kao ozbiljan igrac, znaci od 2004.-2011.
                Dakle, Djokovic bi tada napunio 30 godina, mislim da bi mu bilo teze u tom periodu, ali glupo je o tome pricati, sbbkbb
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Da je Djokovic Rogerova generacija morao bi da igra protiv najboljeg Feda i najboljeg Nadala
                  poy
                  Meni je bitno da i sama znaš da ovo nije tačno 😉 Teši se i uživaj kako Zverko delje Raficu (nema WTF a Federer ima ) 💪

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Meni je bitno da i sama znaš da ovo nije tačno
                    Eh?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Jel ono bi priča da zbog povrede najveći problem je servis. Servira 200, uobičajeno....Zverev ubi servisom. A Rafa nek čeka šljaku, nije ovo za njega.

                      Comment


                      • Rafa je očajan. Saša onako prosek.
                        Da Nadal malo doda gas okrenulo bi se ovo ali imam utisak da je Rafu povreda baš omela...
                        A Zverko uzeo Novakovu taktiku protiv Rafe.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Rafa je sličan kao i u finalu AO-a 2019. godine, dakle - nikakav.

                          U bekendu nema ni mrve intenziteta, udarci generalno bez snage, ball placement također jer i one loptice koje udari jako, a upadnu u teren, ne padaju ni blizu uglova koje inače pogađa.

                          Ne znam koliko je do povrede, ali sam siguran da ovakve loptice, posebno u ovim uslovima, djeluju pogubno na njegovu igru. Teške su, nisko padaju, a kada je preko puta mreže igrač koji može žestoko udarati sa oba krila, onda su to okolnosti koje ni potpuno zdravom Rafi ne idu u prilog.

                          Također, koliko god se neko pošprdno odnosio prema Zverevu, lik je mašina kad igra kako treba, a i protiv potpuno spremnog Rafe je već dokazivao da se može nadigravati, stoga je u jednu ruku i očekivano da ga šamara i kad ovaj nije fizički udure.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A sto vices?


                            Nista ja ne razumem, msm na Nadala, povrede ocigledno nema, sto je super.

                            Ali sama igra
                            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                            Comment


                            • Originally posted by Prle! View Post
                              Rafa je sličan kao i u finalu AO-a 2019. godine, dakle - nikakav.

                              U bekendu nema ni mrve intenziteta, udarci generalno bez snage, ball placement također jer i one loptice koje udari jako, a upadnu u teren, ne padaju ni blizu uglova koje inače pogađa.

                              Ne znam koliko je do povrede, ali sam siguran da ovakve loptice, posebno u ovim uslovima, djeluju pogubno na njegovu igru. Teške su, nisko padaju, a kada je preko puta mreže igrač koji može žestoko udarati sa oba krila, onda su to okolnosti koje ni potpuno zdravom Rafi ne idu u prilog.

                              Također, koliko god se neko pošprdno odnosio prema Zverevu, lik je mašina kad igra kako treba, a i protiv potpuno spremnog Rafe je već dokazivao da se može nadigravati, stoga je u jednu ruku i očekivano da ga šamara i kad ovaj nije fizički udure.
                              Pa I ne moze se povuci paralela izmedju dva meca. Tada je bio zdrav I u formi, sada nije ni blizu tog nivoa, kako igracki tako ni fizicki.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Kad onako očigledno pokažeš koliko ti je krivo što loptica od vrha mreže nije prešla u polje protivnika, dok bi u suprotnom digao ruku, napravio facu da ti je žao i izvinio se.
                                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                                Comment

                                Working...
                                X