Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ima on pravo,govorim koliko je fer,pa jos da dize publiku posle.

    tu sam znao da ce izgubiti,jer je pokazao slabost
    Wizard

    Comment


    • Raduje se jer je prije toga vratio 5 jebeno nestvarnih bombi i uzeo je poen. Pa sta pisete haha jeste se bavili ikad sportom makar rekreativno

      Comment


      • ne,raduje se jer se uplasio
        Wizard

        Comment


        • Kakav tenis Thiema
          OVAKO

          Comment


          • ne mogu da nadjem original,ali ubaldo se uvedio

            https://sport.blic.rs/tenis/ubaldo-s...london/gkfcy46
            Wizard

            Comment


            • Тим је ишао по поен, а Ноле чекао грешку и на крају остао без икакве идеје и храбрости, деловало је да по шаблону набацује Тиму оно што жели да добије и наравно забијао винере, Ноле је играо погрешно, последњи брејк Тим ништа није морао да уради, све је Ноле забрљао...играо као пијан... срећа да Федерер не уме овако да распаљује са бекенда као Тим, па се надам да ће победити...
              sigpic

              Comment


              • Kakav tenis woooow?!?!?!?!?! Nista specijalno, mozda je bilo dramaticno na kraju kao hiljade drugih meceva ali opet kazem nista specijalno. Susret dvojica udaraca koji svom snagom udaraju zalosnu lopticu pa ko pogodi pogodi, ko ima vise snage ide dalje i jos nesto interesantno kada neko od ove trojice izgubi onda svi kazu kako je pobednik igrao vanserijski itd sto uopste nema veze mozda su mladji igraci u tim susretima malo nabrijani ali nista specijalno. Nadal je izgubio od Zvereva zato sto je io ocajan, taj isti Zverev je gubioi od Fritza i ostalu sirotinju. manite se corava posla, batalite ruzicaste naocare i konacno gledajte tenis.

                Comment




                • Прегажена велика четворка!
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko ce skupit gemova Nadal danas?
                    Ja tipujem na 8,znam da je optimisticna prognoza ali sta cu takav sam.
                    Svadja se sa novinarima,lupeta gluposti.Sram ga bilo,ne moze djeda nekog da ispostuje a prima tolike pare.Sujetno govedo.
                    Last edited by E1_PG; 13-11-19, 11:20.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Koliko ce skupit gemova Nadal danas?
                      Ja tipujem na 8,znam da je optimisticna prognoza ali sta cu takav sam.
                      Svadja se sa novinarima,lupeta gluposti.Sram ga bilo,ne moze djeda nekog da ispostuje a prima tolike pare.Sujetno govedo.
                      Uzima ga Rafa
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Originally posted by Joker View Post
                        Zanimljivo ce biti i to sto su i Federer i Djokovic duzni Timu. Novaka je dobio 3 puta u zadnjih 4 meca, a Federer ima i negativan skor sa njim (2:4) i oba meca protiv njega ove godine je izgubio.
                        Jeste da ih je dobijao, ali u ovakvim uslovima on ce biti veliki aucajder. Novaka je dobijao na sljaci, i to od te tri pobede 2 su ostvarene kada je Novak igrao bas lose. Nema Tim mnogo sansi na zavrsnom po meni.
                        Eto tako. Ja mislim da treba zauvijek bataliti price o tome kako Tim ne umije da igra na betonu. Ono sinoc je bilo nestvarno. Nije htio za mrvicu da popusti tokom cijelog meca. I mogu neki da kritikuju Novakovu igru, ali za mene je on igrao odlicno. Ne dobro, vrlodobro.. odlicno! Eto, mozda 5-.. Ali Tim je igrao fanstasticno. Fenomenalno! Ja sam stvarno odusevljen sinocnim mecom, iako je Nole porazen. Obojica su imali toliko bolesno dobrih poena, da se moze ispuniti highlight za 3 meca.

                        Sve ovo sto smo vidjeli u dosadasnjem dijelu turnira najbolje svjedoci u prilog cinjenici kakve monstrume od ovih momaka su napravili Big 3. Oni sada jesu nesto stariji, ali ovo definitivno nisu neki Nisikori, Berdih, Raona i sl mentalni patuljci. Ovo su cudovista!

                        Comment


                        • ^
                          Tako je priželjkujem opet onaj period tenisa gde je bilo puno mečeva koji su se igrali na poen, gde se i nikad nije znalo na koju će stranu da odu. Imao je i Novak dosta takvih mečeva, sinoć je kao i nebrojano mnogo puta, lako moglo da ode i na njegovu stranu ali nije, znači da nam smena generacaija kuca pred vratima
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Kako je Novak bio iznerviran posle poraza,ko da je slem izgubio,bio je u fazonu,lik je udarao ko lud i imao je srece da mu ulazi,sledeci put nece...mislim da ju pravu,Tim je sklon raspadu,mogao je sve da poizbacuje i bilo bi 6-2 6-2

                            Mnogo znaci ovaj Yeno1 i njemu i Rafi

                            Cak i Tim je rekao da mu je ovo mec zivota i generalno najbolji bo3 mec ove godine bez premca

                            Comment


                            • Skeptican sam kad je u pitanju Rafa, mislim da Medo ovo dobija. Da vidimo mlade snage sta mogu.

                              Comment


                              • Ja sam optimist. Vamos. Ponovi igru iz Pariza i to je dosta

                                Comment

                                Working...
                                X