Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa nema bas logike da svi prestanu u isto vreme, nisu isto godiste
    ahahhahahah, kake to veze ima. Pa Safin je godinu dana stari od Federera a povukao se prije 10 godina.

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      ahahhahahah, kake to veze ima. Pa Safin je godinu dana stari od Federera a povukao se prije 10 godina.
      Pa znaci Fed kaze sutra da prestaje i ova dvojica ce kao ovce da ga prate?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Mala je verovatnoća naravno ali ne mora biti logike zbog godista, ima dosta primera, Rodžer igra a masa njih su penzionisani sa dosta manje godina.

        Zanimljiv razgovor je bio, par pitanja.

        Stvarno razmišljam šta će biti kad njih trojica prestanu da igraju, pratim i igrao sam tenis preko 25 godina ali ovo je nevidjeno šta oni rade i postižu.

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa znaci Fed kaze sutra da prestaje i ova dvojica ce kao ovce da ga prate?
          Pa nasalio se covjek , okej ti smatras da je vrlo losa sala al opet je sala

          Comment


          • Bojana da se zahvali Novaku što postoji Rodžer bi do sad imao zavidan penzionerski staž da se ne plaši šta sve ovaj naš manijak može uraditi.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Bojana da se zahvali Novaku što postoji Rodžer bi do sad imao zavidan penzionerski staž da se ne plaši šta sve ovaj naš manijak može uraditi.
              Bas obrnuto, Djokovic je sam dao odgovor, igra zato sto ova dvojica jos uvek igraju.
              Zato ga je Roger tako i pogledao, u fazonu: sta ti decko pricas
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Roger ne bi igrao vise da nema ove dvojice,ali Rafa i Nolo ne bi bili to sto jesu da nije Rogera,ljudi ni ne shvataju da ce tenis debelo pasti po popularnosti na bar neko duze vreme kad se oni penzionisu,a mozda nikad nece ni biti toliko popularan kao danas,mozda jedino da se neki Amer pojavi i bude veliki rival sa nekim Nemcem

                Nolo se malo nasalio ovde na brodu,Roger do 2021 u penziji,verovatno na kraju,ova dvojica dok ne osvoje 30 slemova,2026 finale Wimbledona Nolo Rafa za 30ti slem cela planeta gleda i posle toga ss gasi tenis kao sport

                Comment


                • Kaže Rafa da nije dovoljno vremena za trening, ali se zdravstveno oseća odlično.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Zverev je danas bio izvanredan. Da li bi tako bilo da je Rafa mogao da ga makar malo pritisne? Nisam siguran. Kad je vidio da nista ne prijeti od Rafe, samo se osokolio. Rafa je imao samo 63% osvojenih poena poslije 1. servisa. To sve govori. Nije Zverev takav returner.

                    Comment


                    • Ja iskreno mislim da je Nadal zavrsio svoje.
                      Totalni sam pesimista po pitanju njegove karijere,ne ocekujem cak vise ni jedan GS.
                      Potrosio se.
                      Ocekujem sledece sezone borbu Djokovica sa ovom navalicom djece i Rodzera koji ceka iz prikrajka sansu za GS na Vimbldonu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Ja iskreno mislim da je Nadal zavrsio svoje.
                        Totalni sam pesimista po pitanju njegove karijere,ne ocekujem cak vise ni jedan GS.
                        Potrosio se.
                        Ocekujem sledece sezone borbu Djokovica sa ovom navalicom djece i Rodzera koji ceka iz prikrajka sansu za GS na Vimbldonu.
                        Previse se pesimistican Ivane. Nadal je gotovo uvek los u ovom delu godine. Seti se samo poraza od Troickog u Sangaju 2016. Ko bi rekao da ce posle toga da ima 3 fantasticne sezone i 5 slemova Rafa?

                        Comment


                        • lol,daleko je rafa od potrosenog,mozda i najdalje

                          ali niko ne zna sta je bilo sa sudijom?
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Roger ne bi igrao vise da nema ove dvojice,ali Rafa i Nolo ne bi bili to sto jesu da nije Rogera,ljudi ni ne shvataju da ce tenis debelo pasti po popularnosti na bar neko duze vreme kad se oni penzionisu,a mozda nikad nece ni biti toliko popularan kao danas,mozda jedino da se neki Amer pojavi i bude veliki rival sa nekim Nemcem

                            Nolo se malo nasalio ovde na brodu,Roger do 2021 u penziji,verovatno na kraju,ova dvojica dok ne osvoje 30 slemova,2026 finale Wimbledona Nolo Rafa za 30ti slem cela planeta gleda i posle toga ss gasi tenis kao sport
                            ja mislim da se svi varamo po tom sta ce biti kad ovi odu

                            bice i dalje zvezda,tu su menadzeri,pravice se price,evo cici i zverko imaju svoje fanove i tako...ide zivot dalje
                            Wizard

                            Comment


                            • Kako ga je nalupao Zverev, svaka čast

                              Kada igra svoj najbolji tenis maltene ga je nemoguće pobediti, posebno u ovakvim uslovima. Poslednja 3 meča na ovom turniru je vezao Rogera, Novaka i Rafu, sto dovoljno govori.

                              Konačno je malo mućnuo glavom, nije srljao, pre svega kada je reč o forhendu, ubacio je dosta spina što je itekako dalo rezultat, a sevnuo je viner iz ravnjače kada god je dobio nešto kraću lopticu, plus je servirao brutalno.
                              Strpljenje plus sjajna taktika i odlična egzekucija, 3 u 1.

                              E sada, znak pitanja je sta bi bilo da se pojavi bolji Rafa na terenu, ali lično moje iskreno misljenje, da bi Zverev dobio i dobrog Rafu, prosto mu mnogo više leže uslovi.

                              Iskreno se nadam da će konačno naći konstantnost, a ako je pronadje uzima i Cicipasa bez problema, videćemo. U svakom slučaju mislim da sve od njega zavisi.

                              Ako igra svoj najbolji tenis, drugi je favorit za titulu iza Novaka.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Previse se pesimistican Ivane. Nadal je gotovo uvek los u ovom delu godine. Seti se samo poraza od Troickog u Sangaju 2016. Ko bi rekao da ce posle toga da ima 3 fantasticne sezone i 5 slemova Rafa?
                                Ne znam to je moj osjecaj,mada on meni vec 5 godina djeluje kao jedna olinjala baba koja je davno presla svoj zenit.
                                Na sljaci je on i dalje mogao da pruzi vrhunske partije ali ova 2 us opena sto je osvojio nisu proizvod neke bogovske igre i imao je dosta srece.
                                Jednostavno nema tu fizicku komponentu,godine su ga stigle,mlade je uspjevao da pobjedi na veliko ime,na neko iskustvo,na vic sto bi se reklo.Sad ce polako i oni poceti da ga peglaju,vec vidim kako za 2 godine osvaja Rio i oprasta se.
                                Ako mu se zrijeb poklopi naravno,pa mu u finale dodje neki 38 godisnji Kuevas.
                                Last edited by E1_PG; 11-11-19, 22:41.

                                Comment

                                Working...
                                X