Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Гле, Рафа изашао на терен? Шта ће му то? Постои шанса да га овај мали обрука....
    sigpic

    Comment


    • Bojana,

      Nemoj pretjerivati. I kod Novaka i pkod Federera se kvalitet servisa ne mjeri snagom nego preciznoscu i raznovrsnoscu.

      Comment


      • Stream za mec:

        http://cdn.livetv229.me/webplayer.ph...89&ci=101&si=4
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Bojana,

          Nemoj pretjerivati. I kod Novaka i pkod Federera se kvalitet servisa ne mjeri snagom nego preciznoscu i raznovrsnoscu.
          Zato sto citam da je servirao kao Erani, sto ipak nije tacno.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Zato sto citam da je servirao kao Erani, sto ipak nije tacno.
            To sam ja napisao. Karikiram malo nemoj da si bukvalista. Sustina je da je Federer sa lakocom vracao Novakove prve servise, mislim preko 90%, dok se na servis Federera maltene nije ni igralo.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              To sam ja napisao. Karikiram malo nemoj da si bukvalista. Sustina je da je Federer sa lakocom vracao Novakove prve servise, mislim preko 90%, dok se na servis Federera maltene nije ni igralo.
              Pa to jer je Roger najbolji server u istoriji tenisa

              Comment


              • Dobar Nadal, mozda prisustvujemo istoriji.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Pa to jer je Roger najbolji server u istoriji tenisa
                  Jbg ja mislio Novak. My bad.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    To sam ja napisao. Karikiram malo nemoj da si bukvalista. Sustina je da je Federer sa lakocom vracao Novakove prve servise, mislim preko 90%, dok se na servis Federera maltene nije ni igralo.
                    I po vama je razlog los Djokovicev servis i los Djokovicev ritern, a Fed nema veze, on je mogao i da statira i isto bi bilo.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Рафа се наоштрио, може ово да буде добар меч..
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        I po vama je razlog los Djokovicev servis i los Djokovicev ritern, a Fed nema veze, on je mogao i da statira i isto bi bilo.
                        Zna se kako se ti mecevi odvijaju i kako zavrsavaju ako su obojica na nivou, kao sto se zna kako zavrsavaju kad jedan nije. H2H i istorija je tu neumoljiva.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nadal ce uzeti tri Slema sledece godine ako Djokovic ne bude na najvecem nivou, jer on ce rutinski da lomi ove sa jednorucnim BHom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            I po vama je razlog los Djokovicev servis i los Djokovicev ritern, a Fed nema veze, on je mogao i da statira i isto bi bilo.
                            Cekaj ti napisa da je brzina servisa bila ista, ja subjektivno nisam imao takav utisak ali brojke ne lazu. Ali ako sa druge strane imas Novaka koji vazi za najboljeg reternera u istoriji tenisa onda ocekujes da procenat vracenih servisa bude na njegovoj strani ne na Federerovoj. Daj procente vracenog prvog servisa pa da uporedimo tu statistiku.

                            Comment


                            • Podloga je meni top, bas kako treba za dvoranski tenis ali loptice...
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Zna se kako se ti mecevi odvijaju i kako zavrsavaju ako su obojica na nivou, kao sto se zna kako zavrsavaju kad jedan nije. H2H i istorija je tu neumoljiva.
                                Joker napisao da je poslednjih ne znam koliko setova Djokovic uzeo u TB, ocigledno ima problem sa citanjem Fedovog servisa.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X