Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa zakašnjenjem odgledao. Kad već nije Novak drago mi je što je to Cicipas, zasluženo...svaka čast momče.

    Comment


    • Uživanje. Navijao sam za Tsitsipasa jer više volim njegovu igru, ali svakako da i Thiem zaslužuje veliko poštovanje za sjajnu sezonu. Moram se pokriti ušima jer sam prije nekoliko mjeseci napisao kako bi on trebalo da se skoncentriše samo na šljaku, ali me je prvo u Pekingu, pa u Beču (manje-više), a na kraju i ovdje brutalno demantovao. Kad se pogleda, Thiem ima 13 pobjeda protiv big 3, ili 15 protiv big 4 ako vam je zgodnije. To je nevjerovatan podatak i to se mora cijeniti.

      Večeras Tsitsipas jasno bolji, stabilniji i imao je odlične brojke. Eventualna pobjeda Thiema večeras ne bi bila zaslužena ako vidimo sami tok meča, jedino možda zbog pobjeda protiv Federera i Đokovića. Ipak kad se sve uzme u obzir, Tsitsipas je pokazao dobru stranu u meču protiv Nadala koji je odigrao krajnje borbeno i pružio nekih 90 % svojih mogućnosti a meč praktično njemu nije imao nikakav značaj osim prestiža. Praktično je igrao za Medvedeva, ali da je dao i 100 % sebe, u polufinalu bi bio svoja blijeda sjenka.

      Naravno, postaje miljenik teniske publike i možda će mnogima biti jasno zbog čega je to tako i zbog čega se ljudi opredijele da navijaju za nekog.

      Što će biti sljedeće sezone još uvijek se ne može ni naslutiti. Ljudi su skloni zaboravu onoga što je bilo juče i mijenjaju mišljenje kako vjetar duva. Prije par nedjelja se govorilo kako će Medvedev biti novi vladar, pa onda prije par dana Thiem, sad Tsitsipas. Je li smjena generacija konačno na pomolu takođe se ne zna, ali je sigurno da će biti jako zanimljivo. Narednih dana očekujte jedan moj post na temi "opšte diskusije".
      Last edited by amnesiac; 17-11-19, 23:01.
      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

      Comment


      • Originally posted by amnesiac View Post
        Naravno, postaje miljenik teniske publike i možda će mnogima biti jasno zbog čega je to tako i zbog čega se ljudi opredijele da navijaju za nekog.
        Da postaje miljenik publike. Jasno je zasto. Prvo, dobro izgleda. Drugo, foriraju ga mediji. Tenisu treba zvijezda. On je najmladji a ujedno ima prednosti pred dva glavna rivala. Zverev je nepouzdan, mozda ostane takav cijelu karijeru a Medvedev je Rus.

        Comment


        • I Safin je bio Rus pa je bio omiljen
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            I Safin je bio Rus pa je bio omiljen
            Maria Sharapova i Anna Kurnikova jos i vise. Obadvije, jednako kao Safin, odlicno izgledaju. Medjutim, odnos Rusa i Zapada su se jako pogorsali u zadnjih 10 godina. Nazalost, to ima uticaja.

            Comment


            • Veruj mi, da Medvedev izgleda kao Safin nikog ne bi bilo briga sto je Rus
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ima izgled veze, covek je pre svega vuzuelno bice, i priklanja se vise onome sto mu prija ocima, ali ima veze i to sto Safin ipak nije bio neka prevelika pretnja po trofeje i rekorde.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Apsolutno rekordi i trofeji nemaju veze, Safin je imao nesto i imao bi ogromnu fan bazu, posebno sto se on pojavio ipak pre Federera
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ima izgled veze, covek je pre svega vuzuelno bice, i priklanja se vise onome sto mu prija ocima, ali ima veze i to sto Safin ipak nije bio neka prevelika pretnja po trofeje i rekorde.
                    Bravo!
                    Sve bitno na ovu temu sadržano je u ovoj boldovanoj rečenici.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Apsolutno rekordi i trofeji nemaju veze, Safin je imao nesto i imao bi ogromnu fan bazu, posebno sto se on pojavio ipak pre Federera
                      Kakve veze ima Federer sa pricom?
                      Valjda su pre njega bili neki drugi zapadnjaci koju su imali neke rekorde.

                      Meni je palo na pamet odnos prema Lendlu i Martini, doduse oni nisu bili za naslovnice Voga, ali su bili brutalni u svom poslu, mnogo vise od Safina i u fantazijama.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Jbg. Lendl, on dalje od Safina nije mogao biti
                        Ja mislim da bi Safin bio podjednako populara, a najverovatnije i jos popularniji da je bio uspesniji i ozbiljniji teniser. Jednostavno kad neko ima taj neki x factor kao sto on ima, nacionalnost je nebitna
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • E pa onaj zuti tatarin ispade neki zavodnik,neki ljepotan.
                          Sta sve odje nece coek procitat.

                          Comment


                          • Е кад се сетим какав је икс фактор имао Боба... на улици кад га видиш то зрачи и бљешти цела улица... Ноле изгледа као обичан дечко из краја...
                            sigpic

                            Comment


                            • Uhvatio Brenu coek krajem 80-ih kad je bila na vrhuncu u svakom smislu.Dovoljno govori kakvo je to mudoviste bilo.

                              Comment


                              • е па није он њу ухватио, већ је она кукала код Чупка да јој набаци Бобу, он је тада имао Зорицу и Филипа сина, са Бреном се спрдао, она трчкарала касније око њега као цуле..
                                Last edited by Žika; 18-11-19, 11:14.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X