Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Federer i na šljaci bar stigne do polufinala
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Lik nije trenjio punim intenzitetom da bi bio spreman,ocekivano

      Salo se povampirio,moram priznati u pravo vreme

      Comment


      • Прле све лепо објаснио...
        sigpic

        Comment


        • не иде формула по калдрми...
          sigpic

          Comment


          • Ne bičem nego da se zabeleži [emoji14]

            Sent from my SM-G975F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ma njemu je jedina sansa da neko izbaci Djokovica u SF
              Bogami, sudeci po danasnjoj igri preostale trojice, to uopste nije nemoguce. Cici, Medo i Zverko.. bas su gadni odje.

              Comment


              • Ja ne verujem da bi Rafa rizikovao i igrao i pogorsao povredu-jok!

                Kako snazno servira, sta je onda
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Pa I ne moze se povuci paralela izmedju dva meca. Tada je bio zdrav I u formi, sada nije ni blizu tog nivoa, kako igracki tako ni fizicki.
                  Bio je i Novak zdrav kada je raskucao Andersona u polufinalu prošle godine, pa znamo kakav je bio u finalu. Jednako je bio zdrav i kad je Thiemu poklonio jedan gem u polufinalu Rima 2017., pa ga se opet sjećamo kakav je bio u finalu.

                  To što je Rafa bio u formi tokom čitavog AO-a ništa ne znači kad je u finalu bio tragikomičan, a jeste bio. Od bekenda, forhenda, kretanja i čitavog repertoara udaraca. Naravno, nije mu pomoglo ni to što je Novak, s druge strane, imao vjerovatno najluđi teniski nivo ikada.

                  Kako rekoh, ne znam koliko je do povrede, to će pokazati ostali mečevi, ovdje više mislim da je do loptica i generalno uslova, kao i do protivnika koji se bolje snalazi u istim, a koji je dovoljno puta pokazao da ima igru kojom može parirati Rafi čak i kad je ovaj potpuno zdrav.

                  A Rafina nemogućnost da uspostavi bilo kakav intenzitet u sopstvenim udarcima upravo me podsjeća na pomenuto finale protiv Novaka.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Originally posted by Zoje View Post
                    Ja ne verujem da bi Rafa rizikovao i igrao i pogorsao povredu-jok!

                    Kako snazno servira, sta je onda
                    Ne osjeca lopticu. Prosto je rastimovan, neuigran. I kad se namjesti na vrijeme i loptica mu pada savrseno, on je opali nekontrolisano.

                    Comment


                    • Šta pogodi 👏. Rafa je veoma blizu ali ne vredi. Opasan Rus

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Idealna kulminacija borbe za YN1 bila bi - poslednji mec u grupi Nadala u kojem se bori za odlazak na megdan Novaku u SF, da li bi se kockao na sebe ili poslao neku od mladih nada kako bi pokusao Novaka da spreci da udje u F.

                        Comment


                        • Viško pravi poređenja Nadalove igre u ovoj godini sa večerašnjom. Zaboravlja da je i sam spomenuo da je zadnji turnir u dvorani dobio negde u pm i to na šljaci.

                          Comment


                          • Hvala,Salo majsotrcino sad ne moram vise Rafine meceve gledati

                            Comment


                            • Niko Cicipasa nije pobedio 6 puta za redom a nije ni Zverova haha

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • GOAT
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X