Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dzabe i da je klempav
    13/13!

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Prle! View Post
        Olja,

        Harizma se određuje na više načina i spol ne mora imati nikakve veze sa tim. To je ono što kažem.

        A u to zašto tebi neko ima karizmu, a neko drugi nema, nisam uopšte ni ulazio To je lična preferencija, lični rezon, samim tim ti takvo nešto nikad ne bih ni spočitavao. Kao ni različito mišljenje. Tu nam je domen poštovanje, slaganje ili neslaganje i to je to.

        Što se tiče ovog za banovanje, jebiga, ako si uopšte i mogla pomisliti da sam na to mislio kad ga spomenuh, promašila si. No, ne'a veze.
        Znaci sve sam omanula
        Nisam rekla da harizma ima veze sa polom niti ko moze to da odredjuje, naravno da nem veze, bila je sala kada sam rekla ne mozes ti to kao muskarac bla, bla...

        Ali mislim porediti neotesanog Nika sa Nokijem malo neozbiljno.

        A ovo za banovanje isto glupiranje, ali precesto ga koristis kada komuniciras sa mnom, bez obzira da li si besan ili se zezas, pa mi dobro doslo sada.

        Lepo od Cicija

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Sarafa View Post
          Ja sam jos "gora" od Olje, meni nije ni frajer [emoji3]
          Eto... sta reci
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Гледам табелу за крај ове године и тек сада видим колико су неки играчи подбацили, да видимо само до 50. места, на даље до 100 туга божија... за неке смо веровали да ће бити будући бр.1
            sigpic

            Comment


            • Safin je verovatno najveci smeker koji je ikad igrao tenis.

              Posle njega je, naravno, Stepanek.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • uzivo gledala kad je Stepanek pricao sa zenskim fanovima, Wolf najvecu istinu rekao
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  Гледам табелу за крај ове године и тек сада видим колико су неки играчи подбацили, да видимо само до 50. места, на даље до 100 туга божија... за неке смо веровали да ће бити будући бр.1
                  Šta da se radi kad imamo najveći broj stručnjaka po glavi stanovnika u svim sportovima
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • meni je tim bas cool time sto nije cool
                    Wizard

                    Comment


                    • Bas fer postavljena granica, nema sta.

                      https://www.facebook.com/17413858957...3958/?sfnsn=mo

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znaci sve sam omanula
                        Nisam rekla da harizma ima veze sa polom niti ko moze to da odredjuje, naravno da nem veze, bila je sala kada sam rekla ne mozes ti to kao muskarac bla, bla...

                        Ali mislim porediti neotesanog Nika sa Nokijem malo neozbiljno.

                        A ovo za banovanje isto glupiranje, ali precesto ga koristis kada komuniciras sa mnom, bez obzira da li si besan ili se zezas, pa mi dobro doslo sada.
                        Eto, vidiš, ni ja ne shvatih tvoju šalu, pa odmah počeh objašnjavati

                        Ono za banovanje što napisah gore je dodano radi efekta šta možeš uraditi kad spadnem na onaj nivo o kome sam govorio. Znači, totalno je nepovezano sa onim

                        A kad god sam ti dosad i spominjao ban, znaj da je bilo zezanje, kao što će biti ako ga nekad opet budem spomenuo. Nemoj to zaboraviti, da se ne moram opet ofirati objašnjavajući, jer i pomisao da bih se mogao ljutiti zbog bana je ponižavajuća.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Mnogo filozofiras

                          Ljutio si se i za manje, a temu unistismo
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Imamo kredibilitet da uništimo poneku, a tebi odsad uz svaku moju zajebanciju ide u zagradi objašnjenje i rješenje iste, da se ne mučiš sa shvatanjem, a ja sa kvazi filozofijom.

                            Sad te napuštam, čujemo se do nove sezone i možda nekog duela dvojice najnekarizmatičnijih.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment

                            Working...
                            X