Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Srkisa View Post
    Da,razumeo sam nisi jedini na forumu koji je pisao o mogucnosti da Rolo pusti Rafu u Sf tako da opusteno,meni je smehotresno da se pomisli uopste o tome,ali nekima nije vidis,lepo je razmisljati pa makar i o tome

    Da Roger misli o tome o cemu ti sad i da je na taj nacin mislio celog zivota,sad bi bio linijski sudija u najboljem slucaju na Wtf

    Nije ovo karneval kao onaj Lc,ovo je ozbiljan teniski turnir,ali opet postujem misljenje,samo mi smesno da se misli o tome,nista licno
    Nisam pisao o tome da li ce Rodzer da pusti Nadala ili ne. Tom recenicom sam pitao Nija sto je toliko dobro sto je Nadal izbegao Rodzera u grupi kada verovatno mora da igra ili sa Rodzerom ili sa Novakom u SF. Nije mi bilo jasno kako NI misli da ako je Nadal zdrav da ce sigurno da bude prvi. Zato sam ga ironicno pitao boldovani deo. To je to, nista licno, mislio sam da je ocigledno.

    Comment


    • #47
      Postoje smajliji i te vragolije valjda,a s obzirom da si poznati teoreticar zavere na ovom pdfu,pa bi se verovatno sprdao sa takvim stvarima,kako mi to nije palo na pamet pa jos i bold

      Ali ajde,ironija je idemo dalje sve ok moja greska

      Comment


      • #48
        Originally posted by Joker View Post
        "A curious fact about the draw is that all eight singles players are from Europe. That has never happened before."
        I da je Novak jedini koji je osvajao 4 puta za redom

        Originally posted by Vladan View Post
        Djokovic nije mogao imati bolji zrijeb. Ako je na nivou Tima i Beretinija dobija lagano, a ovamo Nadal ima tri izuzetno teska protivnika i ako nije 100% bice muke, jos mu je Medjedov najlaksi mada nece ni to lako ici.
        Eto zašto je dobro što je izgubio No1 pred WTF...
        Žreb je taman kako treba da bude.

        I što ne odgovoriste Ljubitelju tenisa da je ovo malo drugačije nego žreb za neki drugi turnir jer se igra po grupama i da ukoliko Rafa odustane u njegovu grupu ako se ne varam upada RBA i to je to...Ako RBA odustane sledeći je Monfa itd...
        Zapravo RBA može da upadne i kod Novaka ako neko iz njegove grupe odustane...
        Last edited by Marija81; 06-11-19, 19:41.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #49
          Originally posted by 147 View Post
          Daj Ni nemoj da preterujes. Nadal sa 55% na zavrsnom u karijeri ( ili tako nesto?) da bude siguran da ce da dobije prva cetiri meca na turniru? To je uradio samo 2 puta u karijeri, tesko ce sada. Bas umes da budes pesimista.
          Novak je dobio laku grupu. Jedino lakse bi bilo da je Medvedev kod njega umesto Rodzera. Cak i zdrav Nadal nema vise od 40% da dobije sva tri meca u grupi. Trenutno sanse Novaka da zavrsi kao prvi oko 50%.


          Jedino mogu da se slozim da je Nadal izvrsio pritisak na organizatore da igra poslednji mec. Tu je tesko nadmasiv. Inace ocigledno siluje da bude prvi a izgleda da telo nece da dozvoli to.

          Da li misils da bi ga Rodzer pustio u SF da zavrsi godinu kao prvi?
          Nadal je jako motivisan. A kad je tako, on moze cudo. 55% je varljivo. Nadal je postao odlican igrac na hardu tek 2010. Od tada, kad se izuzmu Federer i Novak, ima 83%. Cesto je preskakao WTF ali kad ga ne bi preskocio ili bio povrijedjen, imo je 2 finala, 1 semifinale i 1 RR.

          Iako sva 3 igraca u grupi mogu da pobijede Nadala, on je prilicni favorit protiv sve trojice ako je zdrav.

          Dakle, moglo bi odlucivati polufinale sa Federerom. Mislim da bi ga Rodzer pustio ako smatra da sam nema sansi protiv Novaka u finalu. Generalno, Federerova forma je upitna.

          Inace, da nije u pitanju broj 1, rekao bih da Novak ima povoljan zrijeb.
          Last edited by NI; 06-11-19, 19:58.

          Comment


          • #50
            E stvarno cu svasta ovde da procitam
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #51
              Ko je prvi na kraju ako: Novak izgubi jedan mec u grupi, a osvoji turnir, dok Rafa bez poraza stigne do polufinala i tu ispadne od Novaka?

              Comment


              • #52
                Novak.

                Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                Comment


                • #53
                  Novak, sa 60 bodova prednosti.

                  Comment


                  • #54
                    Lele, kakva drama.. A kad je vise igraca sa istim brojem pobjeda u grupi, sta se gleda? Set-kolicnik ili medjusobni dueli?

                    Comment


                    • #55
                      Pa zavisi, ako su 2 igraca onda medjusobni duel, ako je krug od 3 igraca onda set kolicnik
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #56
                        hvalaaa

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          E stvarno cu svasta ovde da procitam
                          Analiziramo, ne vidim u cemu je problem

                          Comment


                          • #58
                            Problem je, vjerujem, u tome sto si rekao da bi Fedja pustio Rafu u sf.. Ni ja ne vjerujem u to. Rafa ga je poslednji put dobio na betonu prije skoro 6 godina. Na AO 2014-e. Od tada sve sami porazi od Rodje.. A i Fedja je gladan Novakove krvi, zbog najbolnijeg poraza u karijeri na ovogodisnjem W. Mislim da on nece nista kalkulisati, ici ce do kraja. A ako bude u formi iz finala Bazela, on je po meni prvi favorit.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by 147 View Post
                              Analiziramo, ne vidim u cemu je problem
                              Kako ne vidis? Kao odgovor na tvoje pitanje, dao sam mogucnost da bi Federer mogao pustiti mec Nadal ako vidi da nema sansi u finalu protiv Novaka. Slicno je napravio 2014, pustio je mec Novaku jer je bio umoran/povrijedjen.

                              Federeru bi puno znacilo da uzme 7-mi WTF. Borice se koliko moze, ali ako nema sanse onda bolje da Novak ne bude po 6. put NO1 na kraju godine.

                              Comment


                              • #60
                                Znaci ti prizeljkujes da Federer bude povredjen i da preda mec?
                                bas lepo od tebe
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X