Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Tri od cetiri najbolja igraca planete nisu u polufinalu, dvojica ubjedljivo najboljih ove godine koji su podijelili Slemove idu kuci prije polufinala. Uticace ovo i na atraktivnost i kvalitet tenisa poslednja dva dana, to je isto problem za ovogodisnji WTF.
    A ko je goat sad 😉

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa jedini logicni raspored je ovo bio, posebno sto se znalo da Cicipas/Nadal igraju sutra od 15h protiv Feda.
      Treba oba meca u isto vreme, ovako ima mogucnost za kalkulacije i igrice. Ne kazem da je Medvedev pustio mec, opcenito pricam. Mada dupla i onaj challenge su bili bas...
      OVAKO

      Comment


      • Razocarao me Medjedov, mislio sam da je sportista, da ce naslijediti ovu trojicu, ali sa ovakvim ponasanjem i pristupom to se sigurno nece desiti. Jeftino se prodao Zapadu.
        sigpic

        Comment


        • Zverev ce na kraju odbraniti titulu.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ono sto sigurno znam titulu nece osvojiti Tim, Cicipas i Zverev.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Treba oba meca u isto vreme, ovako ima mogucnost za kalkulacije i igrice. Ne kazem da je Medvedev pustio mec, opcenito pricam. Mada dupla i onaj challenge su bili bas...
              Kako zamisljas oba meca u isto vreme?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Меда ће проћи као Кафељников...лепотица једне сезоне...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ono sto sigurno znam titulu nece osvojiti Tim, Cicipas i Zverev.
                  Sigurno znam da titulu neće osvojiti Novak, Rafa, Beretini i Medjed.

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Inace u fudbalu kad se igra Mundijal ili Euro poslednji mecevi u grupi su u isto vrijeme, ali tenis je previse neozbiljan sport za round robin sistem kao sto vidimo iz ovog primjera, oni iz trougla izvlace h2h pritom, sta dalje pricati?
                    sigpic

                    Comment


                    • сигурно знам да је главна фрка на овом турниру завршена, следи лимунада или топла вода...

                      ко год да освои, као да је почупао мупкатле овој двоици...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Zverev ce na kraju odbraniti titulu.
                        Natürlich.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Inace u fudbalu kad se igra Mundijal ili Euro poslednji mecevi u grupi su u isto vrijeme, ali tenis je previse neozbiljan sport za round robin sistem kao sto vidimo iz ovog primjera, oni iz trougla izvlace h2h pritom, sta dalje pricati?
                          ti uporedjujes fudbal i tenis, WTF sa EP/SP
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Žika View Post
                            сигурно знам да је главна фрка на овом турниру завршена, следи лимунада или топла вода...

                            ко год да освои, као да је почупао мупкатле овој двоици...
                            Konačno na miru da se odgleda neki meč relaksirano sa uživanjem, zaslužili smo
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • 2018. велика четворка

                              2019. велика тројка

                              2020. двојац без кормилара!
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo da citiram jedan post:
                                Sad će da vidimo:

                                Fedex vs. mlađarija

                                deda vs. deca

                                iskustvo vs. napaljenosti

                                odlučnost vs. želja

                                istorija vs. budućnost
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X