Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa dobro,celav jeste

    ali bogami je daleko od olinjale babetisiivanelud
    Wizard

    Comment


    • Ada, sva trojica su prosla svoj zenit.

      Comment


      • Jeste evo raspadaju se I Novak I Rafa.
        Sledece godine opet uzimaju sva cetiri slema.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Jeste evo raspadaju se I Novak I Rafa.
          Sledece godine opet uzimaju sva cetiri slema.
          Djokovic je potpuno druga prica,njega ne bih stavljao u isti kos sa Nadalom.Mnogo vedriju buducnost mu predvidjam.

          Comment


          • Rafa se ozenio, treba ocekivati slabije partije sledece godine od njega.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • samo nek pruza partije gde treba
              Wizard

              Comment


              • долезе нови клинци, нови навијачи и да их питаш за ове старије они ће те гледати бледо, и не знају за њих, то је историја...ми старији морамо да се прилагодимо....
                sigpic

                Comment


                • Mislim da je malo što u tenisu bilo lažnije kao što je to bio h2h uoči današnja dva meča. Medvedev nije ni u jednom međusobnom meču protiv Tsitsipasa pokazao da je toliko nadmoćan, dok je priča sa Nadalom i Zverevim tek posebna. Prvo onaj meč u Indijan Velsu kada je tada osamnaestogodišnji Zverev imao meč loptu na svoj servis i promašio lagani volej prije nego što će se potpuno raspasti. Drugi meč je bio godinu dana kasnije na Australian Openu u kom je Zverev izgubio u pet setova samo zbog nedovoljne fizičke pripremljenosti. I to je to što se tiče mečeva na hardu. Naredna tri su igrana na šljaci od kojih su prva dva bila razbijanje od strane Nadala, a treći u Rimu daleko od toga i vjerujem da se svi sjećamo toga meča. Ali ko te pita, na "semaforu" piše da je 5:0 pa se stiče utisak kako Zverevu ne odgovara Nadal što nema veze sa istinom. Tačno je da bi s obzirom na ovogodišnju Zverevovu formu, da su se ove godine sastajali taj skor bio još porazniji za Sašu, ali to bi tek bilo brutalno. Sad je Zverev podigao formu, ovo je dvorana, a još kad je preko puta imao ovakvog Nadala nikakvog iznenađenja nije bilo.
                  Last edited by amnesiac; 11-11-19, 23:43.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • Ah, ovih prica "posle bitke svi djenerali"... Ako ti nije nikakvo iznenadjenje, onda to nagovijesti prije meca.

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Ah, ovih prica "posle bitke svi djenerali"... Ako ti nije nikakvo iznenadjenje, onda to nagovijesti prije meca.
                      Nemam uvijek slobodnog vremena

                      Prognoze i Saša Zverev ne idu zajedno, nikad ne znaš kad će se (i hoće li se) raspasti. Protiv Tsitsipasa u Pekingu ima kontrolu u prvom setu i puf! Izgubi 2:0. Imao je tih mečeva ove godine koliko hoćeš, a da je samo ova godina pa dosta jada

                      A o h2h-u između njega i Nadala sam pisao više puta, posljednji put prije godinu i po
                      http://www.sportklub.info/forum/show....php?p=1826429
                      Last edited by amnesiac; 12-11-19, 00:22.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • a ono 3 nula za tima 2019.?
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Ako igra svoj najbolji tenis, drugi je favorit za titulu iza Novaka.
                          Zasto drugi? Zasto ne prvi?

                          Zverevu je najslabija glava. Kada igra kao sinoc, mora da ga unervozis tako da mu padne nivo. Da napravi par gresaka. Cak i sinuc je rano u drugom setu Zverev napravio dvije uzastopne duple na svom servisu. Rafa je poveo 30:0 i imao FH koji top Rafa pogadja u 70%+ situacija. Da je doslo so 40:0 za Rafu, kozna kako bi se sve zavrsilo?

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Zasto drugi? Zasto ne prvi?

                            Zverevu je najslabija glava. Kada igra kao sinoc, mora da ga unervozis tako da mu padne nivo. Da napravi par gresaka. Cak i sinuc je rano u drugom setu Zverev napravio dvije uzastopne duple na svom servisu. Rafa je poveo 30:0 i imao FH koji top Rafa pogadja u 70%+ situacija. Da je doslo so 40:0 za Rafu, kozna kako bi se sve zavrsilo?
                            Pa upravo si sam naveo zasto je drugi favorit. Po meni bi trebalo da dobije Cicipasa, dok ga Medvedev može naterati na mali milion neiznudjenih, tu Sasa mora pokazati strpljenje.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • inace, pitanje je postavio onaj Italijan Ubaldo

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Onaj not too bad?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X