Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pometanje i lične kvalifikacije.Dalje..
    Similis simili gaudet

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Po meni je ok izjava. Nista gresno nije rekao, da nijr osvoijo Wimbledon ne bi mu ovaj mec znacio toliko za prvo mesto i to je to.
        OVAKO

        Comment


        • Da nije ni AO osvojio mogao je da se ispiše za ovu godinu. Problem je što je njega pobedio na Wimbliju, a nije trebao [emoji16]

          Comment


          • Pa da je rekao AO, to bi zaista bila jadna izjava.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • U Rozerovoj izjavi ima mnogo istine. Da li je trebao reci? Vjerovatno ne jer je malo nediplomatska. Ali ako te nesto jako boli, cesto ti se otme jauk.

              U svakom sluzaju ne bih pravi problem od nje. Druga je stvar sto je nama novakovcima sinocni mec ostvio otvorenu ranu. Ona nije zacijelila i sve nas boli.

              Comment


              • Pa ako su ga pitali za to finale u Wimbledona onda i ima smisao ta izjava, a pretpostavljam da je takvo nilo pitanje.

                Ma bezvezno dramite, ubio ga Roger i to je to. 23-5 omjer vinera i neiznudjenih, stvarno se ne secam kad je on takav mec zadnji put odigrao.

                Po meni kljucna stvar je bila defanziva Rogera, tu je on ucinio Djokovica skroz nemocnim i otupeo mu napade. Jos jednom se dokazalo da Novak ima "probleme" sa mrtvim loptama koje padaju oko servis polja, ne moze ih napast kako treba. Nesto slicno je Roger ucinio i sa Nadalom u Wimbledonu, ubio ga defanzivom. Game plan Djokovica u ranijim mecevima je bio da unervozi Rogera i ucini ga nervoznim, a sad se bas obrnuto desilo, Novak je bio nervozan i nesiguran.
                OVAKO

                Comment


                • Ova izjava je jos jedan dokaz da Federera mnogo vise boli Djokovic, nego Nadal, jednsotavno ga smatra za vecim i opasnijim rivalom. Mozda jer je Nadal vise od pola Slemova uzeo na sljaci, jer nema WTF, jer nije toliko vremena proveo na prvom mjestu, vjerovatno je u Federerovoj glavi za njegovu zaostavstinu opasniji Djokovic nego Nadal. Ali Nadal ga stize u najvaznijem, broju Slemova, medjutim za Nadala jeste mrlja sto nema WTF. Dok Federer i Djokovic imaju toliko titula na WTF.
                  sigpic

                  Comment


                  • Inace tenis ide u pogresnom smjeru, zato imamo sad ove dvometrase koji serviraju kao nenormalni, od sledece sezone za dobrobit tenisa sve podloge treba maksimalno usporiti, jer ce ovo postati borefest, sve ce zavrsavati posle par udaraca, a tenis je postao ovo sto jeste i stekao ovoliku popularnost zbog nenormalnih razmjena, ne donose ovacije servisi, vec razmjena u kojoj se stize nenormalno. No kad ova trojica odu, pa eto i Marej bice samo servis i FH vjerovatno. Tome odma treba stati na put. Jer desi li se to buducnost tenisa nije dobra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      U Rozerovoj izjavi ima mnogo istine. Da li je trebao reci? Vjerovatno ne jer je malo nediplomatska. Ali ako te nesto jako boli, cesto ti se otme jauk.

                      U svakom sluzaju ne bih pravi problem od nje. Druga je stvar sto je nama novakovcima sinocni mec ostvio otvorenu ranu. Ona nije zacijelila i sve nas boli.
                      U najmanju ruku izjava nezrele osobe. Šta bi bilo kad bi bilo i da je bilo
                      Rekao je i da je publika bila "nice" . Što se iz meča nikako nije moglo zaključiti. Baš naprotiv.

                      Meni je mnogo teže pao poraz od Dominica
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ja sam sad u fazi da je velika trojka samo tu, da igra sto duze, ali jedno mi nece nedostajati kad se Federer povuce. Publika na tribinama koja je u najmanju ruku botovska, zahvaljujuci takvima Vucic i sl. vladaju po svijetu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je smesno sto svi insistirate koliko ga boli taj poraz i ostalo, a niko da kaze koliki je sampion, nije ga ono slomilo, nego je nastavio dalje, prvi sledeci mec protiv Djokovica je ovako odigrao
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • I bas zbog ovakvog trenda imamo ovog Beretinija koji sem servisa i FH nema nista, a medju osam je na svijetu. To je veoma lose po tenis. Ako je to buducnost popularnost tenisa ce znacajno opasti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja sam sad u fazi da je velika trojka samo tu, da igra sto duze, ali jedno mi nece nedostajati kad se Federer povuce. Publika na tribinama koja je u najmanju ruku botovska, zahvaljujuci takvima Vucic i sl. vladaju po svijetu.
                              Moguce da ako se njih dvojica budu sretali jos, da ce taj faktor sve vise i vise igrati kljucnu ulogu. Jer je vidno koliko Federeru znaci a ujedno igra bolje na krilima te podrske a Djokovic sve manje i manje moze izvuci nesto za sebe iz tog navijanja. Tako da u sljedecim mecevima ne treba zanemariti taj faktor jer je vidno da Djokovicu smeta kad na prvi poen pocnu da padaju u trans.

                              Comment


                              • Nema ništa od usporavanja podloga barem 10tak narednih godina , trend ubrzavanja će se nastaviti.

                                Brža igra i još brža ...
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X