Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Cici , dobar tenis obojice.

    Comment


    • Bravo decko, bas mi je drago sto je osvojio. Timura svojom taktikom ko se maca lati od maca i gine ipak je poginuo u TB svojojm taktikom raznesi svaku lopticu koja je prosla protiv Djoke, Cicipas bas igrac po mjeri da bude buduci veliki sampion.
      Last edited by DinoFC; 17-11-19, 20:58.

      Comment


      • Vauuu kakav mec!
        Bravo Stef, nijanse su odlucile i sigurnija ruka Grka, ali mnogo mi je drago zbog Tima, kakav napredak od tzv.sivonje sljakasa, kako su ga ovde cesto omalovazavali. Fenomenalan potez mu je bio angazovanje Masua. Bravo!

        Velika uzbudjenja i neizvesnosti tek predstoje, jos malo, za mesec i po dana
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Najgori su ovakvi mecevi kad ti je meh ko god da dobije, nema strasti, nema navijanja. Zar smo na ovo spali? Pikeov DC ce biti gledaniji od ovog finala milion puta.
          sigpic

          Comment


          • Sledece godine dominacija Mede i Cicija. Mark my words.

            Comment


            • Svaka cast Grku,bio je najbolji ove nedelje,mada su Roger i Salo resili turnir

              Cekamo Ao da vidimo ko osvaja Grk,Tim,Medjed ili Salo,ako se Roger Rafa i Novak povuku

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Sledece godine dominacija Mede i Cicija. Mark my words.
                Mozda na Mastersima jer velikoj trojci puca kurac za njih, ako su spremni na Slemovima se zna ko ce do finala i titula.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  Добар дечко овај Тим али има нешто што ме иритира и нервира...ипак ми је симпатичнији Цици можда зато што је раздраган и радује се овој лепој игри, за разлику од Тима који делује као с,послом...
                  Potpuno se slažem, ne mož mehanički, mora da se voli
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Najgori su ovakvi mecevi kad ti je meh ko god da dobije, nema strasti, nema navijanja. Zar smo na ovo spali? Pikeov DC ce biti gledaniji od ovog finala milion puta.
                    Kako kome. Ja sam zdusno navijala

                    Dobar mec u svakom slucaju.
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Mozda na Mastersima jer velikoj trojci puca kurac za njih, ako su spremni na Slemovima se zna ko ce do finala i titula.
                      Vidi Medo je Novaka koji je bio u strasnoj formi na AO propisno namucio. Sa ovakvom formom glat gubi.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mozda na Mastersima jer velikoj trojci puca kurac za njih, ako su spremni na Slemovima se zna ko ce do finala i titula.
                        Ma nije to bas tako jednostavno, ne moze im pucat kurac za Mastersima. Jedino sto mogu iz toga da vidim da mladi preuzimaju Masterse a ne da im stariji daju, a to je korak koji moraju napravit da bi ih skinuli sa slemova, sto je nenormalno tesko.

                        Comment


                        • Originally posted by Sarafa View Post
                          Kako kome. Ja sam zdusno navijala

                          Dobar mec u svakom slucaju.
                          Navijala si za ljepotana, za dugu kosu, divlji izgled ala Bred Pit u Legends of the Fall, to je ok sa zenske strane, ali sta mi pravi muskarci da radimo? Kako da navijamo za ove metroseksualce i seka perse?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Navijala si za ljepotana, za dugu kosu, divlji izgled ala Bred Pit u Legends of the Fall, to je ok sa zenske strane, ali sta mi pravi muskarci da radimo? Kako da navijamo za ove metroseksualce i seka perse?
                            promeni sport
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Vidi Medo je Novaka koji je bio u strasnoj formi na AO propisno namucio. Sa ovakvom formom glat gubi.
                              Zna se kako se dolazi na Slem, maksimalno spremno, ako se desi povreda kao na USO jbg, ali na Slamovima postoje tri igraca, plus Tim na RG i bukvalno je to to.
                              Originally posted by DinoFC View Post
                              Ma nije to bas tako jednostavno, ne moze im pucat kurac za Mastersima. Jedino sto mogu iz toga da vidim da mladi preuzimaju Masterse a ne da im stariji daju, a to je korak koji moraju napravit da bi ih skinuli sa slemova, sto je nenormalno tesko.
                              Moze, manji intezitet, nema potrebe vise da ih jure kao nekad, da se dokazuju, doziraju jer su i u odredjenim godinama, nema potrebe za nepotrebnim trosenjem. Pritom dva seta mogu jako brzo da prodju, ali 0-2 na SLemu njima nista ne znaci, mogu da okrenu ako su na nivou. Ipak jasno je da su na vecem nivou od next generacion. Ova sezona je jako bolna za njih ako pricamo o Slemvoima, a sigurno da je to najvaznije pa 100 praznih mjesta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Navijala si za ljepotana, za dugu kosu, divlji izgled ala Bred Pit u Legends of the Fall, to je ok sa zenske strane, ali sta mi pravi muskarci da radimo? Kako da navijamo za ove metroseksualce i seka perse?
                                Kako si opisao, deluje mi da bi ti trebalo strasno da navijas

                                Zao mi zbog Timceka, al' eto, bar je na kraju ispalo da je Cicko samo od Rafe pukao na ovom turniru
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X