Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni su pomijesana osjecanja u vezi ove malo brze podloge. Poeni jesu prekratki, servis je prejako oruzje, jednostavno tenis nije toliko atraktivan. A onda se vratim na onaj mec Novak - Tim.. koji je definitivno jedan od najboljih, ako ne najbolji mec u 2 dobijena ove godine. Ali tamo se dosta prvih servi vratilo u igru.. Ne znam...

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post


      Roger
      da je meni bilo videti tebe na vimbldonske mec lopte,pa 5 godina zivota bih dao krezavi.gif

      Originally posted by bojanaBG View Post
      A sto je to smesno?
      smesno je kad neko nazove nadala nadrogiranim,pa patosom drzi moralne prodike














      i da kazem jos ovo glede publike-sudije ne dopustaju da igraci zapocnu dok se publika ne smiri,onda mozes da mislis KOLIKO smeta to urlanje i pljeskanje na duplu i slicne svinjarije

      nazalost,bice sve gore

      nadam se da ce peRFex da pukne danas ili sutra
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Zaboravio sam da kazem da sam juce ojadio kladionicu i uzeo 320 dinara.
        a sveps gospoji
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Vladan je sigurno mislio da igraju u garazi drugi mec u isto vreme

          Inace Roger ako bude igrao kao protiv Novaka rutinski resava turnir
          A rafa nije ni zasluzio Sf danas jeste dobro igrao,ali da nije prevare vec bi odavno napustio turnir,previse je srece vec imao ove godine,dosta vam je cestitke na Yeno1 i njemu i navijacima
          O kakvoj prevari se radi. Hvala na neiskrenim cestitkama, ali jos je draze kad bas boli

          Comment


          • Ma prevara = Medo, koji je dozvolio preokret nakon 5:1. Koliko puta da ti pojasnjavam?!

            Comment


            • Рекао сам да Рафа може да преживи два до три меча и папађења...

              боли ме што Ноле није искористио шансу која је била видљива из авиона, а онај Меда ме више насекирао него комшија што ми почупао мушкатле из баште..
              sigpic

              Comment


              • Cestitke su iskrene maksimalno,ne znam zasto bi bile neiskrene,veliki uspeh je Yeno1,oduzeo je jedan bitan argument Rogeru i sad uzme Rg i Goat je,jeste da mu fali Wtf,ali po meni nebitan turnir u poredjenju sa prvim mestom i slemovima pre svega

                A prevara je jel je prevario ceo svet da ce nesto od njega biti....

                Jeste da me iritiraju neke stvari kod Rafe,ali to je po meni navijacki kad navijam protiv njega mora da me nerviraju,a ovako ga postujem i kad bi birao izmedju njega i Rogera uvek mi je on prvi,sto ne znaci da ne postujem i Rogera,malo spustite loptu i vi Nadalovci,necemo vas pojesti

                Mene i kod Novaka nerviraju neke stvari pa ih kazem,a ne kod Rafe
                Last edited by Srkisa; 16-11-19, 13:22.

                Comment


                • Ја вала више воли Федерера, а поштујем и Рафу, не могу да му честитам јер ми угрозио Нолета.... завидим му на јаким спиновима који чисти линије али ми још увек није јасно како му је тај сервис тако ефикасан?
                  Све ми се чини да није нешто посебно и да свако може да му врати и чак и да искористи за напад али прћ..неће, праши Рафа нема шта да се приговори...ајд, честитам и ја на бр.1 ,,,
                  sigpic

                  Comment


                  • Ono kad nebitan događaj moraš čekati da završi da gledaš pravi tenis

                    Comment


                    • Ako dobro brojim 4 UE Rogera u prvog gema, a protiv Novaka 5 u ceo mec.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Hahahah Roger doso samo Novaku da se osveti,koliko boli Wimbledon,ovo je vec 3 nivoa vnize

                        Comment


                        • Da je Rafa prosao vrlo moguce da bi i pobedio Rodzera danas. Nema Federer uopste konstatnost u ovim godinama, tako da se nikada ne zna.

                          Izduvao se mentalnu u duelu sa Novakom...

                          Comment


                          • Bam bam

                            Comment


                            • Da je Grk imao dan odmora pa da se necemu nada. Ali ovo i dosad prikazano govori koliko je Novak bio ocajan protiv Federera.

                              Comment


                              • пило се два дана...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X