Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladan je sigurno mislio da igraju u garazi drugi mec u isto vreme

    Inace Roger ako bude igrao kao protiv Novaka rutinski resava turnir
    A rafa nije ni zasluzio Sf danas jeste dobro igrao,ali da nije prevare vec bi odavno napustio turnir,previse je srece vec imao ove godine,dosta vam je cestitke na Yeno1 i njemu i navijacima

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kako zamisljas oba meca u isto vreme?
      Pa jednostavno, na SP u fudbalu je tako, trece kolo oba meca u isto vreme se igraju, ne vidim zasto ne bi i ovde. Jednostavno je tako najpravednije.
      OVAKO

      Comment


      • Ma to manje više, ali izvlačiti h2h iz trougla je van svake pameti.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Pa jednostavno, na SP u fudbalu je tako, trece kolo oba meca u isto vreme se igraju, ne vidim zasto ne bi i ovde. Jednostavno je tako najpravednije.
          Prvo, gde?
          Drugo, ljudi hoce da gledaju oba meca, a ne znam kako kad se igra u isto vreme?
          Trece, ovo nije sp/ep koje se igra mesec dana, nego wtf koji se igra nedelju dana.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Prvo, gde?
            Drugo, ljudi hoce da gledaju oba meca, a ne znam kako kad se igra u isto vreme?
            Trece, ovo nije sp/ep koje se igra mesec dana, nego wtf koji se igra nedelju dana.
            Nek nadju resenje. I ja zelim da gledam oba meca na SP ali moram jedan, jbg. Ne pricam ovo iz ugla Nadala, vec opcenito, fkt nije pravedno ovako. Uvek ce neko biti nezainteresovan u ovakvim situacijama, nazalost. Zamisli samo kako bi se mecevi odvijali da se u isto vreme igraju, skroz drugaciji bi bili pristupi sva 4 tenisera.
            OVAKO

            Comment


            • Najpostenije svako sa svakim i titulu uzima onaj sa najboljim skorom.

              Comment


              • Verovatno najpostenije bi bilo da se odmah eliminacije igraju, prvi sa osmi, drugi sa sedmog, treci sa sestog i cetvrti i peti medjusobno. Onda pobednik od meca prvog i osmog mesta ide na onaj iz cetvrtog i petog, a drugo SF igraju preostale. Al jbg para busi gde burgija nece pa tako i u tenisu. Cele sezone igraju turnire gde im je svaki mec eliminacija, samo na zavrsnom se u grupe igra, totalni non sens.
                OVAKO

                Comment


                • Pa nije ovo od juce, da igraju grupe na zavrsenom maastersu, ovo traje ipak malo duze.
                  I kao nije zbog Nadala, a ovo je prvi put da pricamo da se poslednje kolo igra u isto vreme
                  A u krajnjem, 200 poena i 200 000 $ je sasvim dovoljan motiv da daju maksimum u svakom mecu...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Meni se čini da su promenjena pravila. Sećam se 2009. da je Murray ispao u grupi zbog gem količnika iako je dobio Del Potra u h2h ili možda grešim.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa nije ovo od juce, da igraju grupe na zavrsenom maastersu, ovo traje ipak malo duze.
                      I kao nije zbog Nadala, a ovo je prvi put da pricamo da se poslednje kolo igra u isto vreme
                      A u krajnjem, 200 poena i 200 000 $ je sasvim dovoljan motiv da daju maksimum u svakom mecu...
                      Kazem ti mozda 200 put, opcenito pricam. Meni je bilo bitno da Rafa zadrzi no. 1, sve ostalo nebitno. I pricam sta je logicno ali sam svesan da se nece to promeniti.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Meni se čini da su promenjena pravila. Sećam se 2009. da je Murray ispao u grupi zbog gem količnika iako je dobio Del Potra u h2h ili možda grešim.
                        Ja mislim da su tada svi imali isti set kolicnik, pa su se zato gledali gemovi.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Najpostenije svako sa svakim i titulu uzima onaj sa najboljim skorom.
                          Da liga bi bila najbolje rjesenje definitivno, pritom ako zele spektakl, domaci teren i gostovanja, brdo gradova bi docekivalo najbolje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Da liga bi bila najbolje rjesenje definitivno, pritom ako zele spektakl, domaci teren i gostovanja, brdo gradova bi docekivalo najbolje.
                            To bi bilo fenomenalno. Od sredine oktobra do sredine novebra bi svako sa svakim mogao da odigra po 2 meca, sto bi bilo ukupno 14 meceva za svakog. Pravi playoff teniske sezone Pravi spektakl. Svaki mec po 100 do 200 poena, pa ko koliko osvoji. Domacin bira podlogu(Ovo se zezam naravno, beton ) . Doduse teniseri nema sanse da bi to izdrzali.

                            Ako je to previse dovoljno bi bilo svako sa svakim po 1 da odigra. Svaki mec da vredi 100 poena, plus recimo 1000 za prvo mesto, 600 za drugo itd...
                            Last edited by 147; 16-11-19, 00:56.

                            Comment


                            • A oni bi popadali od umora i bili povredjeni narednih par meseci, genijalno ste to smislili...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Novak 1.36
                                Rolo 3.20

                                Realno.
                                Zaboravio sam da kazem da sam juce ojadio kladionicu i uzeo 320 dinara.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X