Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nadal sigurno igra prvi, jer ako stave mec Zverev-Medvedev kao prvi, moze da se desi da Cicipas-Nadal bude "mrtav" mec.
    Pa Rafa ako dobije, Medvedev neće imati nikakvu sansu za prolaz i to će biti mrtav meč.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Pa Rafa ako dobije, Medvedev neće imati nikakvu sansu za prolaz i to će biti mrtav meč.
      Ali Zverev mora da dobije da bi isao dalje, tako da ponovo nije mrtav.
      A ako stave prvo Zvereva i on pobedi, onda je Nadal-Cicipas bukvalno mrtav mec jer se zna i raspored u grupi.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ali Zverev mora da dobije da bi isao dalje, tako da ponovo nije mrtav.
        A ako stave prvo Zvereva i on pobedi, onda je Nadal-Cicipas bukvalno mrtav mec jer se zna i raspored u grupi.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        E to si u pravu
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Zverev je na dobrom putu da uvuce kompleks od svoje nextgen kolege iako do sad se nije tako cinilo. Dobijao ih lagano na pocetku, i Cicipasa, i Sapovalova, i Tiafoea ako se ne varam, ne secam se dobro za Medvedeva a mrzi me da proveravam, a sad pocinje da gubi redovito od njih. Naravno da ne zaboravimo i Kirgiosa, iako on nije toliko mlad kao ovih ali ipak spada u taj bran tenisera.

          Pre dve godine se cinilo da ce lik biti mentalna gromada u buducnosti, ali za sad nista od toga.

          Sa druge strane Cicipas impresionira svojim stavom, lik je krvavi radnik i nema sumnje da ce biti dugo vreme u top 5 i da ce osvajati slemove.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma kakav h2h u trouglu, to je nemoguce, ako je takvo pravilo nista gluplje odavno nisam cuo.
            I ja čitam treći put i kontam sve nisam dobro pročitala- h2h u trouglu?

            Originally posted by Vladan View Post
            Prekucali ljudi igricu, ne postoji taj trougao u kojem odlucuje h2h sem u tenisu

            Logicno je set, pa gejm kolicnik, pa ako su i tu izjednaceni poen kolicnik, to je trougao, kako iz trougla izvlacis dvojicu
            Koliko se ja sećam, a sećam se da je baš ovako kako si ti napisao za raspored konačni u grupi ide po pobedama, broju setova, broju gemova čak poena i tek na kraju ako su dvojica izjednačeni gleda se h2h.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Pa napisano je pravilo

              Originally posted by velav View Post
              Comment 4: 3 players have 2 wins and the other player has 0 wins. The player with 0 wins is eliminated. Of the 3 players with 2 wins, 1 player’s sets won-loss is 5-2 for 71.43%; the other 2 players both have a 4-3 record in sets for 57.14%. In this case there is 1 superior player (71.43%) and the remaining 2 players are tied; it now reverts to the head to head result of the 2 remaining players with the winning player advancing as group runner-up.

              Ovo znači da bilo kakva pobjeda Zvereva predstavlja kraj za Nadala, zbog boljeg međusobnog omjera.
              a Maro, ti sto pises je ako sva 3 tenisera imaju isti broj pobeda, isti set klicnik, pa se onda gleda gem kolicnik, ali ako to nije slucaj, onda se gleda h2h
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dogovorili se oni da Medo pusti ali nisu precizirali rezultat, pa se Medo zaneo mislio da se igra na 3 dobijena,

                edit:znači odlučivaće broj gemova
                Last edited by Dekson; 14-11-19, 09:00.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Bruje društvene mreže o prevari i Zverevu. Lista čovek u torbi telefon ili tablet a daje izjavu da je bila možda flašica. Zanima me da li će ATP da se oglasi.

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Cicipasu je definitivno bolje da izgubi od Rafe, kako bi eventualno bio drugi u grupi i izbegao Novaka/Rogera, a isao na Thiema.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ne znam kako se to ikom isplati ici na Tima. ☺

                      Comment


                      • Kako je ovo ujedno lose za nas fanove Velike trojke, a predobro za tenis, kad maltene nema slabe karike. Svi momci su preopasni i prava uzivancija za gledati.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Bruje društvene mreže o prevari i Zverevu. Lista čovek u torbi telefon ili tablet a daje izjavu da je bila možda flašica. Zanima me da li će ATP da se oglasi.

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                          O kakvoj prevari se radi?

                          Comment


                          • A kao Medo pustio Nadala. Gluposti.

                            Comment


                            • Ako se ustanovi da je istina, mozda ga i diskvalifikuju.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X