Strana 3 od 95 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 1424

Tema: Nitto ATP Finals London 2019.

Justice for Nick Kyrgios MareLFC avatar
    Datum registracije
    22.07.2012
    Moć reputacije
    214748929
    Citirati Originalno postavljeno od bojanaBG Pogledati poruku
    Pa ako je bilo izmedju Zvereva i Beretinija, bolje je Beretini nego Zverev, a ti govoris da je Beretini mina
    Pa Beretini je nepoznanica i ne shvataju ga toliko ozbiljno kao Zvereva, i zbog toga može biii mina, to sam rekao.
    Citirati Originalno postavljeno od Casiraghi Pogledati poruku
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Srecan Mane svima koji slave.

2. Your Google Adsense code here
    The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750041
    Citirati Originalno postavljeno od MareLFC Pogledati poruku
    Pa Beretini je nepoznanica i ne shvataju ga toliko ozbiljno kao Zvereva, i zbog toga može biii mina, to sam rekao.
    Ali je bolje imati Beretinija u grupi nego Zvereva i sumnjam da ce ga Djokovic i Fed olako shvatiti
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

http://s22.postimg.org/hehizzjup/5401_518787228167626_1930729164_n.jpg/

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

netolerantan Mr. Wolf avatar
    Datum registracije
    14.05.2010
    Moć reputacije
    214749021
    Rodzer bez izgubljenog meca i seta do titule.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

Active Member Joker avatar
    Datum registracije
    20.11.2015
    Moć reputacije
    214748550
    Zanimljivo ce biti i to sto su i Federer i Djokovic duzni Timu. Novaka je dobio 3 puta u zadnjih 4 meca, a Federer ima i negativan skor sa njim (2:4) i oba meca protiv njega ove godine je izgubio.

Active Member
    Datum registracije
    12.01.2012
    Moć reputacije
    214748691
    Citirati Originalno postavljeno od Joker Pogledati poruku
    Zanimljivo ce biti i to sto su i Federer i Djokovic duzni Timu. Novaka je dobio 3 puta u zadnjih 4 meca, a Federer ima i negativan skor sa njim (2:4) i oba meca protiv njega ove godine je izgubio.
    Jeste da ih je dobijao, ali u ovakvim uslovima on ce biti veliki aucajder. Novaka je dobijao na sljaci, i to od te tri pobede 2 su ostvarene kada je Novak igrao bas lose. Nema Tim mnogo sansi na zavrsnom po meni.

Active Member Dekson avatar
    Datum registracije
    25.10.2015
    Moć reputacije
    214748557
    Turili Nadala opet u mladju i perspektivnu grupu, jedini je ispod 190.

Da je striko znao da će ovako da grize i igra WTF čak i povredjen oženio bi ga još pre 15 godina
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

Active Member joshmor avatar
    Datum registracije
    28.01.2017
    Moć reputacije
    214748495
    MONDAY
    2pm: Tsitsipas vs Medvedev

ovo me najviše zanima-jel se medo uspavao
    ovaj avatar....ovaj avatar...ovaj avatar je srecan avatar

E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750065
    Citirati Originalno postavljeno od Ljubitelj tenisa Pogledati poruku
    Ako Nadal odustane, ko prelazi u njegovu grupu? Federer ili Novak?

Grobar sa severa, Srbin sa juga Chiwwi avatar
    Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748563
    Medjedov ako sad ne osvoji nek' se ubije.
    Dobio je najsmešniju grupu, sve pacer do pacera.
    A u polufinalu ide na Novaka, sigurica za Medjeda.

P.S. Super žreb, idemo Nole!!!

.
    Izmenio/la Chiwwi; 05.11.2019 u 21:19.
    Domovina se brani rekom i ribom u vodi. I visokom tankom smrekom što raste u slobodi.
    Domovina se brani cvetom i pčelom na cvetu. Makom i suncokretom i pticom u letu.
    Domovina se brani knjigom, i pesmom o nebu. Sestrinom suzom, majčinom brigom i onim brašnom u hlebu.
    Domovina se brani lepotom, i čašću i znanjem.
    Domovina se brani životom i lepim vaspitanjem.

Active Member joshmor avatar
    Datum registracije
    28.01.2017
    Moć reputacije
    214748495
    rekao sam vec,mislim da je medo odsvirao,bar ovaj valcer

ali mozda gresim gledao sam upitnik,pa ne odgovaram za svoje stanje
    ovaj avatar....ovaj avatar...ovaj avatar je srecan avatar

Novakovo cudu u 2018. NI avatar
    Datum registracije
    12.11.2010
    Moć reputacije
    214748949
    Los zrijeb za Novaka.

Njemu je trebalo da igra drugi dan i da je Federer kod Nadala jer jedino Rodzer moze pobijediti Rafu. Nije dobio ni jedno. Ako je Nadal zdrav, bice broj 1 na kraju godine. Novaku ostaje da se potrudi da uzme 6. WTF.

Active Member
    Datum registracije
    12.01.2012
    Moć reputacije
    214748691
    Citirati Originalno postavljeno od NI Pogledati poruku
    Los zrijeb za Novaka.

Njemu je trebalo da igra drugi dan i da je Federer kod Nadala jer jedino Rodzer moze pobijediti Rafu. Nije dobio ni jedno. Ako je Nadal zdrav, bice broj 1 na kraju godine. Novaku ostaje da se potrudi da uzme 6. WTF.
    Daj Ni nemoj da preterujes. Nadal sa 55% na zavrsnom u karijeri ( ili tako nesto?) da bude siguran da ce da dobije prva cetiri meca na turniru? To je uradio samo 2 puta u karijeri, tesko ce sada. Bas umes da budes pesimista.
    Novak je dobio laku grupu. Jedino lakse bi bilo da je Medvedev kod njega umesto Rodzera. Cak i zdrav Nadal nema vise od 40% da dobije sva tri meca u grupi. Trenutno sanse Novaka da zavrsi kao prvi oko 50%.

Jedino mogu da se slozim da je Nadal izvrsio pritisak na organizatore da igra poslednji mec. Tu je tesko nadmasiv. Inace ocigledno siluje da bude prvi a izgleda da telo nece da dozvoli to.

Da li misils da bi ga Rodzer pustio u SF da zavrsi godinu kao prvi?
    Izmenio/la 147; 06.11.2019 u 18:12.

Active Member Srkisa avatar
    Datum registracije
    22.07.2014
    Moć reputacije
    214748611
    Rolo da pusti Rafu u Sf Wtfa??Hahah ovaj forum se penje na novi nivo imaginacije

Rafinjo ima dobar zreb po ko zna koji put to je jasno,igra drugi i nema Rogera,da je dobio Beretinija bilo bi savrseno,Grk ili Timoti za njega je svejedno

Roger isto ima dobar zreb,moze do finala bez da pobedi Noloa i plus Timotije u dvorani i Beretini su laksi od Grka i Saloa i igra prvi dan sto je njemu dobro,savrsen zreb za Rogera

Novak ima neuporedivo losiji zreb od ove dvojice(iako ne najgori moguci)po ko zna koji put i svima nam je jasno da to nije slucajnost vise(Onaj wimbledon je bas bas rak rana atpu vise nego samom Rogeru)ali Rolo da pusti Rafinja da uzme 5ti Yeno1 i sansu da uzme prvi Wtf???,plus pojaca H2h,pobedi ga u dovrani na njegovom terenu...ako to uradi onda ne znam zasto ga Rafa nije uzeo za kuma

Nolov zreb od loseg postaje dobar ako Rafa odustane....ali ne verujem

Active Member
    Datum registracije
    12.01.2012
    Moć reputacije
    214748691
    Citirati Originalno postavljeno od Srkisa Pogledati poruku
    Rolo da pusti Rafu u Sf Wtfa??Hahah ovaj forum se penje na novi nivo imaginacije

Rafinjo ima dobar zreb po ko zna koji put to je jasno,igra drugi i nema Rogera,da je dobio Beretinija bilo bi savrseno,Grk ili Timoti za njega je svejedno

Roger isto ima dobar zreb,moze do finala bez da pobedi Noloa i plus Timotije u dvorani i Beretini su laksi od Grka i Saloa i igra prvi dan sto je njemu dobro,savrsen zreb za Rogera

Novak ima neuporedivo losiji zreb od ove dvojice(iako ne najgori moguci)po ko zna koji put i svima nam je jasno da to nije slucajnost vise(Onaj wimbledon je bas bas rak rana atpu vise nego samom Rogeru)ali Rolo da pusti Rafinja da uzme 5ti Yeno1 i sansu da uzme prvi Wtf???,plus pojaca H2h,pobedi ga u dovrani na njegovom terenu...ako to uradi onda ne znam zasto ga Rafa nije uzeo za kuma

Nolov zreb od loseg postaje dobar ako Rafa odustane....ali ne verujem
    Jedan od gorih komentara koje sam procitao na forumu. Nazalost nisi razumeo moj post

Active Member Srkisa avatar
    Datum registracije
    22.07.2014
    Moć reputacije
    214748611
    Da,razumeo sam nisi jedini na forumu koji je pisao o mogucnosti da Rolo pusti Rafu u Sf tako da opusteno,meni je smehotresno da se pomisli uopste o tome,ali nekima nije vidis,lepo je razmisljati pa makar i o tome

Da Roger misli o tome o cemu ti sad i da je na taj nacin mislio celog zivota,sad bi bio linijski sudija u najboljem slucaju na Wtf

Nije ovo karneval kao onaj Lc,ovo je ozbiljan teniski turnir,ali opet postujem misljenje,samo mi smesno da se misli o tome,nista licno

Strana 3 od 95 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •