Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa ako je bilo izmedju Zvereva i Beretinija, bolje je Beretini nego Zverev, a ti govoris da je Beretini mina
    Pa Beretini je nepoznanica i ne shvataju ga toliko ozbiljno kao Zvereva, i zbog toga može biii mina, to sam rekao.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #32
      Originally posted by MareLFC View Post
      Pa Beretini je nepoznanica i ne shvataju ga toliko ozbiljno kao Zvereva, i zbog toga može biii mina, to sam rekao.
      Ali je bolje imati Beretinija u grupi nego Zvereva i sumnjam da ce ga Djokovic i Fed olako shvatiti
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #33
        Rodzer bez izgubljenog meca i seta do titule.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #34
          Zanimljivo ce biti i to sto su i Federer i Djokovic duzni Timu. Novaka je dobio 3 puta u zadnjih 4 meca, a Federer ima i negativan skor sa njim (2:4) i oba meca protiv njega ove godine je izgubio.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Joker View Post
            Zanimljivo ce biti i to sto su i Federer i Djokovic duzni Timu. Novaka je dobio 3 puta u zadnjih 4 meca, a Federer ima i negativan skor sa njim (2:4) i oba meca protiv njega ove godine je izgubio.
            Jeste da ih je dobijao, ali u ovakvim uslovima on ce biti veliki aucajder. Novaka je dobijao na sljaci, i to od te tri pobede 2 su ostvarene kada je Novak igrao bas lose. Nema Tim mnogo sansi na zavrsnom po meni.

            Comment


            • #36
              Turili Nadala opet u mladju i perspektivnu grupu, jedini je ispod 190.

              Da je striko znao da će ovako da grize i igra WTF čak i povredjen oženio bi ga još pre 15 godina
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • #37
                MONDAY
                2pm: Tsitsipas vs Medvedev

                ovo me najviše zanima-jel se medo uspavao
                Wizard

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Ako Nadal odustane, ko prelazi u njegovu grupu? Federer ili Novak?






                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Medjedov ako sad ne osvoji nek' se ubije.
                    Dobio je najsmešniju grupu, sve pacer do pacera.
                    A u polufinalu ide na Novaka, sigurica za Medjeda.










                    P.S. Super žreb, idemo Nole!!!






                    .
                    Last edited by Chiwwi; 05-11-19, 21:19.

                    Comment


                    • #40
                      rekao sam vec,mislim da je medo odsvirao,bar ovaj valcer

                      ali mozda gresim gledao sam upitnik,pa ne odgovaram za svoje stanje
                      Wizard

                      Comment


                      • #41
                        Los zrijeb za Novaka.

                        Njemu je trebalo da igra drugi dan i da je Federer kod Nadala jer jedino Rodzer moze pobijediti Rafu. Nije dobio ni jedno. Ako je Nadal zdrav, bice broj 1 na kraju godine. Novaku ostaje da se potrudi da uzme 6. WTF.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by NI View Post
                          Los zrijeb za Novaka.

                          Njemu je trebalo da igra drugi dan i da je Federer kod Nadala jer jedino Rodzer moze pobijediti Rafu. Nije dobio ni jedno. Ako je Nadal zdrav, bice broj 1 na kraju godine. Novaku ostaje da se potrudi da uzme 6. WTF.
                          Daj Ni nemoj da preterujes. Nadal sa 55% na zavrsnom u karijeri ( ili tako nesto?) da bude siguran da ce da dobije prva cetiri meca na turniru? To je uradio samo 2 puta u karijeri, tesko ce sada. Bas umes da budes pesimista.
                          Novak je dobio laku grupu. Jedino lakse bi bilo da je Medvedev kod njega umesto Rodzera. Cak i zdrav Nadal nema vise od 40% da dobije sva tri meca u grupi. Trenutno sanse Novaka da zavrsi kao prvi oko 50%.


                          Jedino mogu da se slozim da je Nadal izvrsio pritisak na organizatore da igra poslednji mec. Tu je tesko nadmasiv. Inace ocigledno siluje da bude prvi a izgleda da telo nece da dozvoli to.

                          Da li misils da bi ga Rodzer pustio u SF da zavrsi godinu kao prvi?
                          Last edited by 147; 06-11-19, 18:12.

                          Comment


                          • #43
                            Rolo da pusti Rafu u Sf Wtfa??Hahah ovaj forum se penje na novi nivo imaginacije

                            Rafinjo ima dobar zreb po ko zna koji put to je jasno,igra drugi i nema Rogera,da je dobio Beretinija bilo bi savrseno,Grk ili Timoti za njega je svejedno

                            Roger isto ima dobar zreb,moze do finala bez da pobedi Noloa i plus Timotije u dvorani i Beretini su laksi od Grka i Saloa i igra prvi dan sto je njemu dobro,savrsen zreb za Rogera

                            Novak ima neuporedivo losiji zreb od ove dvojice(iako ne najgori moguci)po ko zna koji put i svima nam je jasno da to nije slucajnost vise(Onaj wimbledon je bas bas rak rana atpu vise nego samom Rogeru)ali Rolo da pusti Rafinja da uzme 5ti Yeno1 i sansu da uzme prvi Wtf???,plus pojaca H2h,pobedi ga u dovrani na njegovom terenu...ako to uradi onda ne znam zasto ga Rafa nije uzeo za kuma

                            Nolov zreb od loseg postaje dobar ako Rafa odustane....ali ne verujem

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Srkisa View Post
                              Rolo da pusti Rafu u Sf Wtfa??Hahah ovaj forum se penje na novi nivo imaginacije

                              Rafinjo ima dobar zreb po ko zna koji put to je jasno,igra drugi i nema Rogera,da je dobio Beretinija bilo bi savrseno,Grk ili Timoti za njega je svejedno

                              Roger isto ima dobar zreb,moze do finala bez da pobedi Noloa i plus Timotije u dvorani i Beretini su laksi od Grka i Saloa i igra prvi dan sto je njemu dobro,savrsen zreb za Rogera

                              Novak ima neuporedivo losiji zreb od ove dvojice(iako ne najgori moguci)po ko zna koji put i svima nam je jasno da to nije slucajnost vise(Onaj wimbledon je bas bas rak rana atpu vise nego samom Rogeru)ali Rolo da pusti Rafinja da uzme 5ti Yeno1 i sansu da uzme prvi Wtf???,plus pojaca H2h,pobedi ga u dovrani na njegovom terenu...ako to uradi onda ne znam zasto ga Rafa nije uzeo za kuma

                              Nolov zreb od loseg postaje dobar ako Rafa odustane....ali ne verujem
                              Jedan od gorih komentara koje sam procitao na forumu. Nazalost nisi razumeo moj post

                              Comment


                              • #45
                                Da,razumeo sam nisi jedini na forumu koji je pisao o mogucnosti da Rolo pusti Rafu u Sf tako da opusteno,meni je smehotresno da se pomisli uopste o tome,ali nekima nije vidis,lepo je razmisljati pa makar i o tome

                                Da Roger misli o tome o cemu ti sad i da je na taj nacin mislio celog zivota,sad bi bio linijski sudija u najboljem slucaju na Wtf

                                Nije ovo karneval kao onaj Lc,ovo je ozbiljan teniski turnir,ali opet postujem misljenje,samo mi smesno da se misli o tome,nista licno

                                Comment

                                Working...
                                X