Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta sam ja ovo upravo gledao, jbt..

    Sa 5:1 mu se lik ladno iscupao i na kraju ga oborio na pleca. Svaka cast!

    Bez obzira sto mec kvalitetom nije ni blizu jucerasnjoj klanici Tima i Novaka, ovo je stvarno bila uzbudljiva voznja. I Rafinjo je na kraju napokon pronasao ostrinu u svojim udarcima, sto moze biti dobar signal pred mec sa Cicijem.

    Znam da nisam trebao, ali sve vrijeme sam navijao za Rafu. Ne znam, nesto me Medo stravicno iritira, da to nije normalno.

    Cestitke Nadalovci na jos jednoj potvrdi da u tenisu postoji samo jedan najveci ratnik svih vremena!

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Hahaha opet teorije zavjere. Nenadmasni ste. Jebo mtf ovo je televizija u boji. Protiv kog igra Nole a da ne igra rafa hahaha kralju glupih izjava
      Ziva istina covece daj budi realan. Naravno ima i Nadalove zasluge jer on nespreman za razliku od Novaka ne izlazi na teren, pa lakse stvara komplekse kog protivnika. 21:9 medjusobni skor u zadnjih 9 godinaza Novaka dovoljno govori o tome.

      Comment


      • Hahhahah..

        Dakle Nadal igra prvo sa Titsijem čiji će mlohavi bekend da ispresavija forhend spinovima. Zatim u polufinalu sa Tiemom protiv koga ništa specijalno ne mora da uradi, klempa će sam da se samouništi i onda u finalu na Zvereva kome vraća milo za drago iz grupe.

        Pokidaće Rafa Next gen šabane.

        Lejdis end džentlmen - Rafa Nadal - 2019-tin vorld tur fajnal čempion...

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          I tako jos jedna prica da prica o losem match up-u gubi smisao izgubila smisao.
          Verovatno si tu kafu srkao i na 0-4 u trećem setu
          Ovo je bio čist suicid jednog igrača retko viđen na turu.
          sigpic

          Comment


          • Baš me zanima koliko je naplatio taj suicid, sigurno je šestocifren. Ima Rafa pare zaradio na svadbi
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • nadal obicno dobija meceve tako sto se bori - ovaj mec je dobio tako sto se predao

              Comment


              • Originally posted by Dekson View Post
                Baš me zanima koliko je naplatio taj suicid, sigurno je šestocifren.Ima Rafa pare zaradio na svadbi
                Misliš da je bio u plusu?

                Comment


                • ^
                  Verovatno ako nije sve spisko na muziku
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Verovatno si tu kafu srkao i na 0-4 u trećem setu
                    Ovo je bio čist suicid jednog igrača retko viđen na turu.
                    3-0 za sad, videcemo dalje. Cekamo ga naravno i na sljaci, tu mislim da ce se bas dobro provesti i "poboljsati" skor.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Ova olinjala baba se pomamila.

                      Comment


                      • Vidim ovde svi pricaju o jucerasnjem mecu, mada je to po meni bio dvoboj drvoseca koji bez imalo milosti udaraju lopticu do iznemoglosti, mada ni ovo danas nije nesto bolje jer je sa jedne strane kao i uvijek kad igra Rafa je drvoseca koji udara lopticu do besvesti dok sa druge strane je umetnik tenisa koji ima hiljadu varijacija, mada nije bas u najboljoj formi, po meni cak ni osrednji ali je veliki sampion i ne slucajno br 1. VAMOS!

                        Comment


                        • Sta ocekujete u vecerasnjem mecu?
                          Moja prognoza je 76 63 za Zvereva.

                          Comment


                          • 7:6 6:7 7:6 za Zveronju.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ovaj forum postaje MTF. U stanju ste sve da userete.. A ja ne pamtim da sam gledao uzbudljiviji pocetak zavrsnog turnira. Gonite se..

                              Comment


                              • https://sportske.jutarnji.hr/tenis/v...-tamo/9610582/

                                Lep primer za mlade tenisace

                                Comment

                                Working...
                                X