Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Visko se cudom ne moze nacudit na Nadalovu igru a ovo je vjerovatno najgori teren u svijetu tenisa za Rafu, hahah. Pogotovo ovaj ubrzani WTF od prije godinu-dvije

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Ne osjeca lopticu. Prosto je rastimovan, neuigran. I kad se namjesti na vrijeme i loptica mu pada savrseno, on je opali nekontrolisano.
      To je onda razlog ovakve igre.

      No, jos Rafa ima dobre sanse.

      Juce napisah, kanda ce biti bas zapetljancije sa "krugovima"
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Ma Nadal ne moze da osvoji ovaj turnir, a kao sto sam napisala, jedina sansa da bude no.1 na kraju godine je da neko izbaci Djokovica u SF.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Iskreno bilo bi potpuno neverovatno da je Nadal zadrzao formu tokom cele godine. I ovo sto je do sada uradio je iznad ocekivanja.

          Doduse ovo mu je jedan od najgorih meceva u posednjih par godina, odnosno od 2017. Grupa mu je strasno teska, pitanje je da li moze i do jedne pobede.

          Comment


          • a sta je bilo sa sudijom-zbog cega se raspravljao u prvom setu?
            Wizard

            Comment


            • Bez obzira na pobedu Zverka, Rafa je veliki Champion I drga je priča pobediti veliku trojku na Grandslamu...
              Ipak je završni samo jedan show I igzibicija
              Što bi rekao Toma... Deca se osamostalila...

              Dominik je pokazao protiv Rogera mnogo toga što neće primati NOLETU.

              Da samo Nolence udjenu u semi final pa posle odlučuje šampionski "nerv"

              Sent from my SM-G975F using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ma Nadal ne moze da osvoji ovaj turnir, a kao sto sam napisala, jedina sansa da bude no.1 na kraju godine je da neko izbaci Djokovica u SF.
                pevo djokovic treba da stigne do tog polufinala,a ova djeca ako budu ovako igrala,lako ce ga i izbaciti
                Wizard

                Comment


                • Baš, baš dobra Sašina partija.
                  Odličan servis, čvrst bekend i kao iznenađenje vrlo brzi precizni i duboki forhendi.
                  Nadal evidentno nije u top formu ali ne treba zaboraviti da mu na ovom turniru nikad nisu cvetale ruže.
                  sigpic

                  Comment


                  • Рафа на турнирима до финала има само неке падобранце, сада од првог дана мора да игра финале.. да видимо следећа "финала"...нема парадирања за публику, мора да се запне дебело, а колико може да издржи, видећесе ако уопште настави овај турнир...Меда ће да му извади душу са враћањем до зоре...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali mogu misliti kako je Medu i Ciciju krenula voda na usta kad su vidjeli ovaj mec i ovako jadno izdanje Rafe.

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nije Sašica slučajno osvojio prošle godine, očigledno mu leži ovaj turnir, Nole ga je ispreslišao u grupi al se ovaj povampirio u finalu, biće zanimljivo.
                          Last edited by Dekson; 11-11-19, 21:57.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Dobar kratki intervju sad odgledah na SK, brod plovi rekom, dama pita za stolom sa njom sede Rafa, Rodžer, Novak... Poslednje pitanje do kad ćete vas trojica igrati... MUK... i samo Novak odapinje ili ćemo svi prestati u isto vreme ili... faca Rodžera legendarna.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Pa nema bas logike da svi prestanu u isto vreme, nisu isto godiste
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Htedoh da napisem kod Djokovica, ali mogu i ovde, Olja je ok, samo trenutno nema vremena za forum, pozdravlja vas

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Sva nasa nelaganja su zboravljena kad si donijela tako dobru vijest o Olji.

                                Comment

                                Working...
                                X