Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odustajanja tokom meca, Roger 0 puta.
    Ostali neka se poredjaju kako zele...

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa sad ne vidim neku razliku izmedju predaje tokom meca ili prije meca. Stavise nema je.
      sigpic

      Comment


      • Rafinjo deluje prilicno razocarano na presu, nije ovo nista planirano,jednostavno ima problem i ne deluje optimisticno za london bar po izrazu lica

        Jeenostavno Big 3 ne moze vise da izdrzi pun raspored u toku godine u visokom ritmu,telo trpi previse i pored toga su ostali nesposobni da budu bolji od njih...

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Odustajanja tokom meca, Roger 0 puta.
          Ostali neka se poredjaju kako zele...

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Nije on Roger, on je Rodžer. Borac protiv čelendža(pravde).

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Nije on Roger, on je Rodžer. Borac protiv čelendža(pravde).
            Ni tebi nije jasna ta 2. recenica, ali neka si je napisao.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pa sad ne vidim neku razliku izmedju predaje tokom meca ili prije meca. Stavise nema je.
              Ima razlike jer Rodžer ima 0, da ima više onda onda bi bilo suprotno.

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pa sad ne vidim neku razliku izmedju predaje tokom meca ili prije meca. Stavise nema je.
                Ima je i ogromna je razlika...

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • U cemu je ta velika razlika?

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    U cemu je ta velika razlika?
                    Po tome sto se ne racuna u medjusobne duele ako se pobegne pre pocetka meca. To je po meni glupo pravilo. Evo Nadal je poceto u poslednje vreme da odustaje pre meceva i sebi popravlja statisiku na taj nacin.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      U cemu je ta velika razlika?
                      Razlika je da ako si izasao na teren, to znaci da si spreman i treba da izdrzis do kraja.
                      Jedini izuzetak je ako se bas polomis na mecu, onda je normalno predati...
                      Zar zaista mislite da je Federer bio zdrav u svim mecevima koje je igrao i da nikad nije mogao da preda?
                      Pa nije, ali svaki put je izdrzao do kraja i pruzio priliku protivniku da ga pobedi...poslednji primer je USO, gde je bilo jasno da je povredjen ali je izdrzao do kraja.

                      Dakle, ako postoji problem pre meca treba proceniti koliko je ozbiljan, da li treba uopste izlaziti ili ne. Ukoliko se izadje, onda se izdrzi do kraja...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Opet ako se proba i vidis da ne mozes ne treba nekoga osuditi sto je pokusao, nije casnije predati prije pocetka meca. Dalje, desi se povreda tokom meca, da se stanje pogorsa, ako ne izadjes mislis da nisi spreman da izadjes i to je ok, ali ako izadjes mislis da mozda imas sansu, da je povreda ili problem dovoljno sanirana, i onda opet nije sramota predati i suludo je ostajati na terenu do samog kraja u tom slucaju. Obje situacije su iste, sem ako namjerno ne predajes jer se bojis ili ti nije nista, za to nema opravdanja, a ovako ne vidim nikakvu razliku inace.
                        sigpic

                        Comment


                        • Рафа навикнут на добар жреб и до титуле има само један захтеван меч... у Лондону то иде од старта тешко....тамо може максимум два меча да одигра и крах, ко зна кад би наставио ако се повреда погорша.. дојава стиже из озбиљног извора....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ni tebi nije jasna ta 2. recenica, ali neka si je napisao.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Neka si je ti pročitala.

                            Originally posted by skeptik View Post
                            U cemu je ta velika razlika?
                            Pa kad predaš pre meča sačuvaš H2H i ostaviš milione gledaoca bez ičega, a kad predaš u toku meča izgubiš H2H ali publika bar odgleda nešto.

                            Comment


                            • Originally posted by tuta bugarin
                              jesvala
                              velika šteta
                              isto kiono onda
                              one jedne godine
                              kad muje pobego oni jedan
                              dugogodišnji pretplatnik na nagradu iz fer pleja
                              podseti me kakoono
                              rekobi dajeto bijo
                              oni

                              pantelija




                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              Nije Pantelija, drugačije se on vika. Znam da su Pantelija, on i oni starac od stotinu ljeta parnjaci, u isti razred išli i da se taj prezivao nešto kao Džemperkovski ili tako nekako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tako ti je to kad se sa misionarke predje na neke nove bračne poze
                                Last edited by Dekson; 03-11-19, 07:30.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X