Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Ma ovo ti je game 4 WCF 2002 kad je Horry pogodio cuvenu trojku. Fenomenalan mec i serija uopste. 2 najbolje ekipe
    Meni je iz te serije najviše ostala u sećanju šesta utakmica.

    Tu su sudije opelješile Sakramento.

    Comment


    • Posle ovoga retko koja utakmica iz NBA me naterala da se budim posle ponoći i gledam utakmicu.

      Ovde čak nisam ni spavao do početka utakmice, budan sam je čekao.

      Comment


      • Imali su Kingsi game 7 kuci, imao je Pedja otvoren sut za 3 poena iz coska za vodjstvo i airball na 10-15 sekundi do kraja.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Imali su Kingsi game 7 kuci, imao je Pedja otvoren sut za 3 poena iz coska za vodjstvo i airball na 10-15 sekundi do kraja.
          Oni su i najveći krivci.

          Imali su i 2:1 u seriji, i u ovoj utakmici vodili su skoro 20 razilke, Divac na kraju promašio jedno bacanje.

          Žao mi bilo kad su ispali, jedna od najgotivnijih ekipa u istoriji košarke.

          Comment


          • Gotivna ekipa su Kingsi iako sam navijac Lejkersa. Bilo je uzivanje gledati duele ovih ekipa u PO, finala prije finala.

            Prejak je duo Kobi i Sek, nisu Kingsi imali resenja za njih sve te godine.

            Samo ego Kobija i Seka je mogao da ih razjebe, sto se i desilo
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ako ništa ne može nadomjestiti pravu košarku, u ova specifična vremena lijepo je zazvučala objava NBA lige da će preko League Passa svima besplatno otvoriti sadržaje tijekom aktualnog prekida sezone — točnije do 22. travnja. Uz brzu registraciju i bez plaćanja, svatko može na nba.com uživati u svim utakmicama aktualne sezone 2019./2020., kao i dodatnim sadržajima, ali i arhivskim snimkama legendarnih utakmica, sve tamo od 1963. pa do današnjih dana.
              10 NBA klasika koje trebate pogledati

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Woj potvrdio da se Durant nece vracati na parket u ovoj sezoni.

                    Comment


                    • Nakon 38 godina...

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ekstra dokumentarac The last dance. To da je najbolji sportista svih vremena suvišno je pričati. Samo se nadam da će ljudi manje smarati sada sa LeBronom, a LeBron je dobar momak možda i stigne Bryanta do kraja karijere.

                        Comment


                        • Comment


                          • RIP

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X