Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Tarantula®; 22-02-20, 11:49.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Sa terena 104: Edin Avdić za B92 - Sudije, doping, šampionske titule i Srbi u NBA
      sigpic

      Comment


      • Ubi sinoć Morant Lejkerse.. Konačno se pojavio igrač sa dobrim brojem asistencija tj sa odlicnim pregledom igre. Mislim da još od Ronda se nije pojavio neko sa ovakvim asistemcijama na ovim pg pozicijama...
        Šta mislite hoce li on ili Zion biti bolji igrač u budućnosti...
        GIFSoup

        Comment


        • Pa se vi kurcite i dalje...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa se vi kurcite i dalje...

            Aleksandar Vucic likes this.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Zivo me zanima kako jedna liga koja zaradjuje milijarde i milijarde dopusta u vreme epidemije Korone da se igrac pojavi sa simptomima gripa na utakmici i da ga tek onda testira? NBA vazi za najbolju organizaciju na svetu,testirali bi valjda sve igrace pre utakmice da su hteli da sprece sirenje Korone i da je ta Korona toliko opasna po zivot.

              Comment


              • Zaraza Goberta je najveca americka laz jos od 11.rujna. takva nacija. Bas Gobert koji je dirkao sve zarazen, lol. Sportas u treningu sa sto vitamina dnevno. Al jbg kontaju vlasti da su glup narod i da drukcije niko nece povjerovat u coronu. Kolko to zarazenih imaju manje od 100 i bas Gobert od njih pola milijarde lol
                Last edited by Mrkela; 12-03-20, 16:15.

                Comment


                • Americke vlasti i sire tu histeriju,paniku oko virusa,nije se taj virus tek tako pojavio,opet je lova u pitanju,i nije slucajno bas izbio kod Kineza u Vuhanu,drmaju oni dobro lovu na tom virusu.

                  Comment


                  • Normalno da je lova u pitanju. Pa ona karikatura od Bil Gejtsa je to i najavila. Sad ce ljudi da kazu - teorija zavere, dza bu... Stizu vakcine, koje moraju da se plate, na cemu bolje profitirati nego na ljudskoj patnji i gluposti. To je vise suvislo pricati, evo napisao je Mrki sve za 11.

                    Odjednom je Kina pala u drugi plan i prosirilo se naprasno po celom svetu. Pa cekaj, sto niste uveli mere preventive kada je bila samo Kina ako ste znali sta se sprema? Sto nisu istog momenta ukinuti svi letovi i svaka saobracajna komunikacija?

                    Jebu glup narod a i neka ga jebu.

                    Comment


                    • NBA sezona je završena ili samo do daljnjeg suspendovana? Strašno kakva nameptaljka sa ovim što se događa..
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Suspendovana na 30 dana za sada a onda opet sastanak rukovodstva i igraca
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Na AS3 ide Sakramento - Lejkersi iz 2002. godine.

                          Ovo su bile utakmice za uživanje.

                          Zahvaljujući i sudijama su Lejkersi otišli u finale.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Na AS3 ide Sakramento - Lejkersi iz 2002. godine.

                            Ovo su bile utakmice za uživanje.

                            Zahvaljujući i sudijama su Lejkersi otišli u finale.
                            Koja utakmica?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Koja utakmica?
                              Mislim da je ovo utakmica iz regularnog dela sezone a ne iz plej-ofa.

                              I ja sam se kasnije uključio, na početku druge četvrtine.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Mislim da je ovo utakmica iz regularnog dela sezone a ne iz plej-ofa.

                                I ja sam se kasnije uključio, na početku druge četvrtine.
                                Ma ovo ti je game 4 WCF 2002 kad je Horry pogodio cuvenu trojku. Fenomenalan mec i serija uopste. 2 najbolje ekipe
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X