Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Jbg i ja sam bio takvog mišljenja, bio sam protiv njega i Davisa ali sada vidim koliko je to bila dobra odluka i prešao sam preko Jamesa. A sada da li glumi oko ovoga svega kada spominje Kobija nadam se da ne i da ozbiljno misli kada ga spomene a ne da skuplja neke poene kod fan baze Lakersa..
    Ne mislim da glumi ali mislim da će se oko toga praviti priča. I pravi se da uzmu Lakersi. Ne kao da ne bi uzeli jer nisu najjači, ali da se dao garant.

    Mislim ja sam ovo pisao odmah posle smrti Bryanta, ne mora da znači da ako uzmu da je zbog toga, ali to je moje mišljenje.

    Malo je sve to čudno sa prestizanjem Bryanta, pa onda njegova smrt, ali to su već neke druge reklo bi se ezoterijske teme i žrtveni paganski sistem, kojima ovde nije mesto.

    Ne može niko da zabrani Nuggetsima da ih pobede ali mislim da će imati sudijski tim osetno na svojoj strani ako zaškripa.


    Sent from my iPhone using... using my brain cells

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Jbg i ja sam bio takvog mišljenja, bio sam protiv njega i Davisa ali sada vidim koliko je to bila dobra odluka i prešao sam preko Jamesa. A sada da li glumi oko ovoga svega kada spominje Kobija nadam se da ne i da ozbiljno misli kada ga spomene a ne da skuplja neke poene kod fan baze Lakersa..
      Ja ga ne volim, postujem ga ali cu reci da je masu stvari kod njega proracunato, da dosta toga radi sa razlogom, profi je u razgovorima sa novinarima ali mislim da za Kobija ne folira. Bili su veliki rivali i postojao je respect medju njima, Kobi ga je docekao rasirenih ruku i vidjelo se na utakimcama gdje je Kobi dolazio i uopste u izjavama Kobija da i on cijeni Lebrona i da prica navijacima da ga docekuju rasirenih ruku, da je sad to njegov tim i da stanu iza njega i tima. Nisu bili drugari kao sto je Kobi bio sa Gasolom ili sto je Lebron sa DWade, CP3, Melom ali su se medjusobno postovali, najvise zbog te radne etike i uopste opstajanja na vrhu toliko godina, greatness recognizes greatness.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Meni ne bi smetalo da Lakersi uzmu titulu da nema LBJ-a, ovako bilo ko drugi. Ne mogu tog seronju da gledam očima.


        Sent from my iPhone using... using my brain cells
        Likewise.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Comment


          • https://www.facebook.com/45121573493...30389893679275

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Armija Jokarinih navijaca.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Igrali Boston-Majami a nidje komentara? Svi se preselili na zapad?
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Normalno sudije odmah Granta da izbace. Pederska posla

                  Comment


                  • Denver - Lebron 12:10.

                    Comment


                    • Junac odvratni

                      Odvratni junac

                      Jordan bi ovog junca sa Pippenom spakovao defanzivno, a ofanzivno bi ga vozio da mi pokaže gde zeka pije vodu

                      Rodman bi junca spakovao u džepče
                      Last edited by Cassius Clay; 21-09-20, 00:49.

                      Comment


                      • Prejaki su Lejkersi.

                        Comment


                        • Ma i nisu po meni, samo da im Nuggetsi nadju kvakicu

                          Comment


                          • Kako bih nabio pesnicom Howarda po sred face, ne bi ustao 7 danaz

                            Comment


                            • Smradina odvratna Howard

                              Napaljeni anabolični kreten

                              Dobio je i tehničku ovaj evolutivni dokaz

                              Gotov play i Howard skače i hvata se za obruč. Druže idi u cirkus.
                              Last edited by Cassius Clay; 21-09-20, 01:39.

                              Comment


                              • Tuku Hauarda samo zvoni pod kosem,ali ona klupa Lejkersa kao neka gomila razbojnika,stalno traze neke faulove,deru se,skacu,doveo Dzejms svoje ortake da navijaju i vrse pritisak na sudije.
                                Ovaj Karuzo me podseca na Majka Bibija,isto celav,mali,sa tom trakom oko glave.

                                Comment

                                Working...
                                X